Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Posta aplikacija

Evo npr u Backoj Palanci u posti nemaju pojma da postoji aplikacija,posto kad skinem aplikaciju nece da radi,tj neprihvata mesto da ukucam,i ja pitam u posti a oni blage veze nemaju,kao da nisam sa ove planete
2018 08 03
> kiki87: > Evo npr u Backoj Palanci u posti nemaju pojma da postoji aplikacija,posto kad skinem aplikaciju nece da radi,tj neprihvata mesto da ukucam,i ja pitam u posti a oni blage veze nemaju,kao da nisam sa ove planete Ako nemate u Vašem mestu tu opciju da kuriri Postexpresa dolaze na kućnu adresu po pakete, onda je valjda iz tog razloga tako. Uglavnom, imate na zvaničnom Postexpres (Pošta Srbije) sajtu spisak svih mesta gde oni rade tu vrstu usluge dolazak na kućnu adresu po pakete, pa možete tamo proveriti. Srdačan pozdrav :)
2018 08 03
@LadyBlye ovako kada se zovu kuriri dolaze na adresu,ali eto o aplikaciji ne znaju nista,nisu upoznati sa tim ☺
2018 08 03
> kiki87: > @LadyBlye ovako kada se zovu kuriri dolaze na adresu,ali eto o aplikaciji ne znaju nista,nisu upoznati sa tim ☺ Njima svakako na njihov broj telefona koji koriste na poslu stižu obaveštenja na koju adresu po pakete trebaju da dođu, bilo da ste zvali Postexpres cool centar bilo da ste popunili putem aplikacije. Ja sam isprva zvala, a onda sam čula za aplikaciju i od tada preko nje i popunjavam, i dolaze kuriri normalno i dalje kao i ranije. ;)
2018 08 04
Samo kazem da aplikacija ne radi za bp,trenutno,nadam se da ce proraditi jer je odlicna stvar,ostaje i dalje da se kuriri zovu ili dobra stara setnja do poste 😊
2018 08 04
1 2