Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Kako da operem?

Da li znate možda kako bih mogla da operem torbu. Onaj materijal kao prevrnuta koža, bebi roze boje je. Isprljala se od nošenja, a jako je volim pa bih da je nosim još. Ne znam kako da operem, a da ne napravim još gore..
2018 08 07
Jedino da ocistite vlaznim maramicama nekako ...Ne znam drugo resenje 😐Specificna je ta prevrnuta koza za odrzavanje ...😐
2018 08 07
Užas. Cipele sam sa četkom i vodom i skroz su bile prljave. Prljavije nego što su bile pre nego što sam ih oprala. Zato se raspitujem sad..
2018 08 07
Soda bikarbona je super za izvlacenje fleka... Mozes da probas da prsnes malo vode i stavi sodu ndka odstoji i posle mozes da je i ususas... Ja sam tako mnogo fleka sa namestaja skinula ali nisam na tom materijalu pa nisam sigurna da li ce 100%... Ako ne upali probaj isto samo u nekom cosku trljni sa nekom cetkicom da vidis sta ce biti... Ne znam bolji trik :")
2018 08 08
Ja sve skidam micelarnom vodom.. Natopi tufer,drzi malo na tom mestu i samo obrisi.. Valjda ce da upali.. Micelarnom cistim odlicno obucu od eko koze i obucu od velura :)
2018 08 08
Imate da kupite u N sport prodavnici sprej za ciscenje prevrnute koze.. Bukvalno ga samo naprskate i sva necistoca sama nestane.. Ja sam ga koristila za patike.. Nista ne trljate, samo naprskate.. Samo potrazite sprej za odrzavanje velura (prevrnute koze).. ;)
2018 08 10
> LoolaA: > Imate da kupite u N sport prodavnici sprej za ciscenje prevrnute koze.. > Bukvalno ga samo naprskate i sva necistoca sama nestane.. > Ja sam ga koristila za patike.. > Nista ne trljate, samo naprskate.. > Samo potrazite sprej za odrzavanje velura (prevrnute koze).. > ;) Hvala puno na savetima, mislim da ću to uraditi ') :)
2018 08 10
ja sam sve to cistila uz pomoc tecnosti za dubinsko pranje auta ☺️😂naprska se i malo istrlja sve se fleke skidaju ☺️☺️
2018 08 12
LoolaA, koja je cena tog spreja? Meni treba za patike od prevrnute koze, ne nosim ih jer su prljave a pojma nisam imala za sprej. Kupila bih da probam.
2018 08 17
Ja imam torbu od materijala kao prevrnuta koza ,ja je perem u masini najnormalnije...Bojala sam se da je operem ali je dosao trenutak ili da je bacim ili probam :D E sada ne znam da li postoji vise vrsta tih vestackih prevrnutih koza ili da li oko pranja vazi isto pravilo
2018 08 20
Uostalom ako je toliko volite odnesite je na hemijsko ciscenje...to ne bi trebalo da je skupo ,tu bar nema rizika
2018 08 20
Hemijsko ciscenje ..nemojte rizikovati
2018 08 23
Tek sam sada videla :) BALMAIN, nema na cemu :") Pcelica034, koliko se secam oko 700-800 dinara je kostao.. ali traje celu sezonu.. zavisi koliko pari obuce prskate njime :D :")
2018 08 23
Ja svoje torbe perem u ves masini. Sve uvek bude u redu. 😊
2018 10 03