Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Aukcije ucestvovanje

Kako se ucestvujena aukciji? Procitala sam pinovanu temu, ali mi nije bas jasno.
2018 09 09
Kod navedene cene piše i koji je minimalni bid, tako da recimo ukoliko je cena 500din + minimalni bid 50din. onda pišeš ponudu od 550din., I dalje se uvek povećava za po tih 50din.- 550, 600, 650..... Ako si na to mislila...? :)
2018 09 09
Uglavnom u svakoj temi pise koji su uslovi ucestvovanja, Kako da ucestvujes itd bar ja uvek napisem jasno
2018 09 09
To sam skontala, ali vidim da na temama nema bidova, to ide preko inboksa ili aukcije nisu uspele? Vidim po jednu poruku sa postavljenom aukcijom.
2018 09 09
Kakvo ja imam iskustvo,ne pamtim da je neko javno dao neku ponudu za aukciju,to jednostavno ne funkcionise na ovom sajtu,dok recimo na fb ima vise grupa i dosta stvari se prodaje na aukcijama. Ako neko nije zadovoljan dobijenom najvecom ponudom,prosto obori aukciju,pa opet...
2018 09 09
Jel to znaci da se ponude odvijaju preko inboksa ili nema uspelih aukcija?
2018 09 09
Po pravilu,ponude moraju biti javne. A na "nasem" sajtu,nema,ni u inbox,ni javno. Prosto niko nece da ucestvuje na aukcijama😞
2018 09 09
Bilo mi je cudno, onda sam sve ipak shvatila. Hvala!
2018 09 09
> MlleSanja: > Jel to znaci da se ponude odvijaju preko inboksa ili nema uspelih aukcija? Ponude su javne u postavljenoj temi za aukciju, po pravilniku i naravno da bi tako uvek trebalo i da bude. E sad, to što neke ovde objave aukcije pa onda šalju "nutkanja" po Inboxu, to je već nešto drugo, a na onima koje takve poruke dobiju je to da li će uopšte i odgovoriti- lično, na poruke takve vrste nikada ne bih odgovorila.
2018 09 09