Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

CENEEE :o :*

> akobasmoram: > > Stankulovka: > > Ne mislim da ovde prolaze samo nize cene,ovo vise nema pravila,vidim da se naocare prodaju po 15.000 i kupuju...zavisi ko sta trazi,nemojte potcenjivati svoje stvari i snizavati cene,da bi se prodalo,npr.patike koje kostaju 10.000 i nosene su 3 puta pa logicno je da ce biti upola cene,necete ih dati za 1500 din.a clanice koje traze takve patike znaju koliko zapravo one kostaju...ako razumete sta hocu da kazem...to je neko moje misljenje... > to svakako, ja kada trazim nesto konkretno, ja znam kolika je cena toga, i ne ocekujem da nadjem za 500 din. Ali evo primera, danas, kod kineza, ni manje ni vise, naletim na prelepi kaput od velura, cena?1700. A ovde sam iste vidjala za 2000. I postarina na sve to. Znaci ne isplati se nikako :/ Slazem se,ima dosta ne realniih cena,zato im predmeti stoje a ima i bezobraznih clanica koje hoce da kupe predmet bukvalno za dzabe,svakodnevno mi stizu poruke da li bi spustila cenu za nesto i uvek sam za to ali evo danas konkretno mi je devojka poslala poruku za patike.koje su nve bukvalno 3 puta sam ih obula sto se vidi na slikama,platila ih 8000 i hajde dala bi za dve,njoj je puno.pa daj bre.najbolje da ih poklonim,pa pre cu onda kositi travu unjima.nego da ih dam.za 1000 din.kontas sta hocu da kazem
2018 10 03
> Stankulovka: > > akobasmoram: > > > Stankulovka: > > > Ne mislim da ovde prolaze samo nize cene,ovo vise nema pravila,vidim da se naocare prodaju po 15.000 i kupuju...zavisi ko sta trazi,nemojte potcenjivati svoje stvari i snizavati cene,da bi se prodalo,npr.patike koje kostaju 10.000 i nosene su 3 puta pa logicno je da ce biti upola cene,necete ih dati za 1500 din.a clanice koje traze takve patike znaju koliko zapravo one kostaju...ako razumete sta hocu da kazem...to je neko moje misljenje... > > to svakako, ja kada trazim nesto konkretno, ja znam kolika je cena toga, i ne ocekujem da nadjem za 500 din. Ali evo primera, danas, kod kineza, ni manje ni vise, naletim na prelepi kaput od velura, cena?1700. A ovde sam iste vidjala za 2000. I postarina na sve to. Znaci ne isplati se nikako :/ > Slazem se,ima dosta ne realniih cena,zato im predmeti stoje a ima i bezobraznih clanica koje hoce da kupe predmet bukvalno za dzabe,svakodnevno mi stizu poruke da li bi spustila cenu za nesto i uvek sam za to ali evo danas konkretno mi je devojka poslala poruku za patike.koje su nve bukvalno 3 puta sam ih obula sto se vidi na slikama,platila ih 8000 i hajde dala bi za dve,njoj je puno.pa daj bre.najbolje da ih poklonim,pa pre cu onda kositi travu unjima.nego da ih dam.za 1000 din.kontas sta hocu da kazem Pa to svakako. Najbolje onda da poklonis, jer ce jedino tako neki biti zadovoljni :D nemam zaista drugo objasnjenje
2018 10 04
> Debela_devojka: > Pa, zato uvek tražiš više slika, etiketu, na mjoj mora da piše :D 'ladno se toga nikad ne bih setila ahahhahahahha. Eto prevaranti, imate savrsenu metu :D
2018 10 04
Pa, ti si hit :D poziv na prevaru
2018 10 04
Haljinu koju sam platila 50€ sam ovde stavila za 1400din , novu sa etiketama , mozda pola godine niko se nije javio 🙈 tako da sam je lepo sklonila sa sajta i ostavila za sebe ... ovde sam primetila da se dosta clanica najvise "kaci" na visoke cene
2018 10 05
> Debela_devojka: > Pa, ti si hit :D poziv na prevaru Znas kako kazu one starlete i "poznate"licnosti Svaka reklama je dobra reklama :D Tako i ja.
2018 10 05
> 11Ivana11: > Haljinu koju sam platila 50€ sam ovde stavila za 1400din , novu sa etiketama , mozda pola godine niko se nije javio 🙈 > tako da sam je lepo sklonila sa sajta i ostavila za sebe ... > ovde sam primetila da se dosta clanica najvise "kaci" na visoke cene A ja ponekad mislim da je njima samo bitno da vide nisku cenu i kupuju :O Zakljucak je dakle da nema pravila.
2018 10 05
> akobasmoram: > A ja ponekad mislim da je njima samo bitno da vide nisku cenu i kupuju :O Zakljucak je dakle da nema pravila. da, nema pravila...
2018 10 06
> Stankulovka: > > akobasmoram: > > > Stankulovka: > > > Ne mislim da ovde prolaze samo nize cene,ovo vise nema pravila,vidim da se naocare prodaju po 15.000 i kupuju...zavisi ko sta trazi,nemojte potcenjivati svoje stvari i snizavati cene,da bi se prodalo,npr.patike koje kostaju 10.000 i nosene su 3 puta pa logicno je da ce biti upola cene,necete ih dati za 1500 din.a clanice koje traze takve patike znaju koliko zapravo one kostaju...ako razumete sta hocu da kazem...to je neko moje misljenje... > > to svakako, ja kada trazim nesto konkretno, ja znam kolika je cena toga, i ne ocekujem da nadjem za 500 din. Ali evo primera, danas, kod kineza, ni manje ni vise, naletim na prelepi kaput od velura, cena?1700. A ovde sam iste vidjala za 2000. I postarina na sve to. Znaci ne isplati se nikako :/ > Slazem se,ima dosta ne realniih cena,zato im predmeti stoje a ima i bezobraznih clanica koje hoce da kupe predmet bukvalno za dzabe,svakodnevno mi stizu poruke da li bi spustila cenu za nesto i uvek sam za to ali evo danas konkretno mi je devojka poslala poruku za patike.koje su nve bukvalno 3 puta sam ih obula sto se vidi na slikama,platila ih 8000 i hajde dala bi za dve,njoj je puno.pa daj bre.najbolje da ih poklonim,pa pre cu onda kositi travu unjima.nego da ih dam.za 1000 din.kontas sta hocu da kazem Ja se slazem sa tobom ima nas koji kupujemo paprene skupe stvari ali nam se posle ne isplati da ih dam bas bas za male pare .Ne mogu ja da dam moju bundu za 5 000 din kad sam je ja platila 5000evra neko me je to nenormalno ali ko ima plati ali i tom nekom nekad dosadi ta stvar iako je obuko mozda 5 puta .Stalno nova moda ima .
2018 10 09
Naravno da tako neko skupocenu stvar kao što jebunda niko neće prodati za baš male pare. Ali isto tako ovde svi kao mantru ponavljaju: nisam tu da zaradim, nego da se otarasim stvari. Da se ne laćemo, svi smo mi tu da nešto zaradimo
2018 10 09
> Debela_devojka: > Naravno da tako neko skupocenu stvar kao što jebunda niko neće prodati za baš male pare. Ali isto tako ovde svi kao mantru ponavljaju: nisam tu da zaradim, nego da se otarasim stvari. Da se ne laćemo, svi smo mi tu da nešto zaradimo Pa ne da zaradim zarada je kad nesto prodas vise nego sto si platio nego jednostavno ljudi se zasite svoih stvari pa zele nesto da peomene i da prodaju ako mogu ali od nekih preveranata nemozes ni da prodas jer ljudi su u strahu pd prevaranata a i saj ovaj i bilo koj za prodaju nam je haos u raspadu .
2018 10 09
> Debela_devojka: > Naravno da tako neko skupocenu stvar kao što jebunda niko neće prodati za baš male pare. Ali isto tako ovde svi kao mantru ponavljaju: nisam tu da zaradim, nego da se otarasim stvari. Da se ne laćemo, svi smo mi tu da nešto zaradimo Slazem se, da hocu da se otarasim stvari, uzela bih i bacila iste ili poklonila :D
2018 10 13
> Pa ne da zaradim zarada je kad nesto prodas vise nego sto si platio nego jednostavno ljudi se zasite svoih stvari pa zele nesto da peomene i da prodaju ako mogu ali od nekih preveranata nemozes ni da prodas jer ljudi su u strahu pd prevaranata a i saj ovaj i bilo koj za prodaju nam je haos u raspadu . Slazem se za ovo za prevarante, potpuno ;o
2018 10 13
Devojke, sta mislite o mojim cenama? Meni je prodaja stala, ne znam da li su cene jake, lose slike ili u cemu je problem...redovno obnavljam oglase, ali se nista ne desava
2018 10 14
> AnaDjxx: > Devojke, sta mislite o mojim cenama? > Meni je prodaja stala, ne znam da li su cene jake, lose slike ili u cemu je problem...redovno obnavljam oglase, ali se nista ne desava pa, po meni, cene su ti skroz okej :O ja rekoh da na ovom sajtu vise pravila nema :D Hahhaha. Tako da, sto se prodaje tice, tu zaista ne mogu da ti pomognem, :D Mada, mislim da se sada dosta trazi zimska i jesenja garderoba, a primetih kod tebe neke majice i slicno
2018 10 14
1 2