Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Koriscenje foruma?

Zanima me,posto vidim da se u svim podforumima vrsi prodaja...forumi o sportu,zdravlju,domu,deci,automobilima:-))....Da li ti forumi sluze za caskanje o tim stvarima ili za prodaju?.
2018 10 06
Sluze za caskanje ali ne postuju se pravila sajta,jedino na -RASPRODAJE - se moze nuditi prodaja .Verujem da kad novi admin dodje na funkciju,sve ce se polako resavati ,blokirace ce profili koji ne postuju pravila i brisace ce se teme koje su stavljene u rubrike gde ne treba da se nudi prodaja i sajt ce biti mnogo bolji
2018 10 06
Sigurna sam da ne sluze za reklamiranje predmeta sa profila, jer samo potforum "rasprodaje" sluzi za to. Treba da sluze za razgovore, neki i za objave predmeta koji ne mogu na profil, kao sto su knjige, stvari za kucu i sl. To su komentari administratora u temi gde su predlagane potkategorije predmeta, ali je ta tema onomad obrisana kada i sve ostalo, nemam link.
2018 10 06
Mislim da postoji ta mogucnost da se na tim podforumima ponudi ono sto spada u nedozvoljene predmete, odnosno, da se ne zatrpava sajt predmetima koji nisu krpice. Vec da clanovi mozda kroz caskanje ponude jedni drugima nesto sto nije tema sajta, tipa knjige itd... Mozda gresim ;)
2018 10 06
Pa ni ja nisam sigurna,zato i pitam..U pocetku sam mislila da ako je podforum "Dom"....caska se o zavesama ili tako necemu...Npr "Kozmetika"...da se prica o kozmetickim proizvodima,sminka,samponi i ostalo,iskustva....Sto se tice nedozvoljenih predmeta tipa knjige,ako je nedozvoljen predmet,trebalo bi da bude nedozvoljen na celom sajtu.....S druge strane,vidim da se s vremena na vreme brisu teme sa foruma,ali prodaje u tim podforumima nikada...Pa zato i pitam ,da li i ja da kacim tu svoje krpe i kozmetiku ili je to protiv pravila.Ovu temu sam otvorila,posto sam bas na podforumu za kozmetiku trazila iskustva nekih preparata,tema je zatrpana prodajom ,brzinom svetlosti,a bas su me zanimala ta iskustva.
2018 10 06
Teme i poruke na forumu se kontrolišu i mogu biti obrisane iz sledećih razloga: - Tema ili poruka je vidno napisana iz promotivnih razloga, sadrži reklamu, poziva korisnike da posete profil određenog korisnika ili ih upućuju na neki artikl; Ovo su pravila sajta, ko razume, shvatice, sto bi rekli :) Sad shvatam zasto mi je obrisan jedan komentar sa linkom na facebook profil.
2018 10 06
Pa ja vidim da nikada ne brisu ,pa sam i ja dosla do zakljucka da je dozvoljeno,a opet me je strah,posto nisam 100% sigurna,da me ne blokira....Znaci sigurna si Stars 100% ,da je tu dozvoljeno sve da se kaci .
2018 10 06
Cak sam mislim i videla da je neko prodavao cak i kiosk.
2018 10 06
Ahahahahha..Ne brinem ja za tvoj auto ,brinem da ne dobijes,"blok" kaznu za parkiranje ,:)
2018 10 06
Auto vec imam.mada imacu te u vidu .Jer mogu one rate na 20 godina,bez kamate ,:)
2018 10 06
Ja mislim da je dozvoljeno postavljati u podforuma predvidjenim za to , jer znam da je stari admin govorio kada je blokirao za nedozvoljene predmete na profilu : * Imate podforume predvidjene za to* ...E sada ,ne znam ,da li je to 100% dozvoljeno...
2018 10 06
> *STARS*: > Hahaha ,nemoj ,samo na 12 meseci bez kamate. I da ne pitas za skrivene troskove. Inace cu ti poslati Zvonka Vidovitog😂😂😂 Tesko,mislim da je razvio velike simpatije prema tebi :') Ti ga teras,a on sve vise..To se zove ljubav :') :')
2018 10 06
> *STARS*: > Hahaha ,nemoj ,samo na 12 meseci bez kamate. I da ne pitas za skrivene troskove. Inace cu ti poslati Zvonka Vidovitog😂😂😂 Tesko,mislim da je razvio velike simpatije prema tebi :') Ti ga teras,a on sve vise..To se zove ljubav :') :')
2018 10 06
Ja na primer, obozavam home decor i stalno nesto novo kupim, pa nepotrebno prodajem. I oglasim to u podforumu Dom. E, sad, ja kapiram da tu mogu da oglasim prodaju za takve artikle, jer na regularnom profilu je to nedozvoljeno. Videh da tu clanice samo prodaju, pa rekoh i ja cu. 😉 Mada, bilo bi lepo da ukljucimo i neku konverzaciju na tu temu... Ideje, predloge, uredjenje enterijera i slicno... Ne znam Bogu mi, valjda ne krsim pravila. 😉 😊
2018 10 06
> Zagica: > Teme i poruke na forumu se kontrolišu i mogu biti obrisane iz sledećih razloga: > - Tema ili poruka je vidno napisana iz promotivnih razloga, sadrži reklamu, poziva korisnike da posete profil određenog korisnika ili ih upućuju na neki artikl; > Ovo su pravila sajta, ko razume, shvatice, sto bi rekli :) > Sad shvatam zasto mi je obrisan jedan komentar sa linkom na facebook profil. 😁
2018 10 06
1 2 3