Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je moguce?!

Svideo mi se jedan prsten, pitam za velicinu i dobijem odgovor da je prodat, ali da to nije napisano, jer ce mozda da nabavi opet isti. Stvarno ne znam sta je sa ljudima.. Da li je to uopste dozvoljeno?(ako zanemarimo da je krajnje bezobrazno)
2018 10 22
Dozvoljeno nije svakako. To spada u komercijalnu.
2018 10 22
Navodno je dozvoljeno ako prodaju jedan od vrste, nikako dva ista, pisalo se vec o tome, mada meni i to, kao i preprodavci iz "internet second shopova" spadaju u kategoriju komercijalno i nikako ne preporucujem saradnju sa istima, jednom sam se "opekla", na svu srecu dobila sam novac nazad, ali oni to robu drze neadekvatno, poguzvano, prljavo, a ako je srebrn prsten u pitanju ko zna sta kupujete! Imam jos jedan zanimljiv slucaj vezan za "prodato", pitam devojku za Massimo Dutti kozne cizme, kostaju 2000, a nisu ostecene, pa me zanimalo zasto su tako jeftine, kaze ona "a prodate su, nisam stigla da oznacim", od tada je proslo mesec dana, izgleda jos uvek nije stigla da ih oznaci sa "prodato", niti da ih stigne sa profila, fantomi svega mi! Ovaj drugi slucaj mi spada u "bezobrazluk" krajnji!
2018 10 22
E pa upravo to, akcenat je na bezobrazluku, iskreno, mene ne zanima ko kako i sta prodaje, o tome treba neko drugi da vodi racuna, ali da mi tako kaze, pa to stvarno nije ok. Ne moze da ostavi stvar da se kao prodaje, a prodata je.
2018 10 22
Mislim da je to komercijalna prodaja.
2018 10 22