Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

> *STARS*: > > jacaikaja: > > > *STARS*: > > > Bogami,znas ponesto😉 > > > Dalje ne smem ni da pitam...😂😂😂 > > > Mozda jedino... Hoce li skoro biti para!!!! > > > 😋 > > Ako se ne oslanjas mnogo na ovaj sajt, bice 😂 Vage-skorpije (i obrnuto) su inteligentne i spretne, ono sto vaga propusti, mudra skorpija nadomesti, tako da nemas brige, samo ne postavljaj nerealne ciljeve 😄 Moja bivsa drugarica sa tom kombinacijom je nasla muza koji donosi tri plate u kucu 😉 > I ja sam😂😂😂 > Inace bih umrla od gladi na krpicama. A ti bi mogla i pare da zaradis od ovoga. Bez zezanja ,ima devojka na FB kao gleda u karte,solju ... Razbija se od posla. A ti jos ponesto i znas. Da se razumemo ,horoskop ne moze da se poredi sa talogom od kafe koji tumaci ko kako hoce. Terala me jedna poznanica da nabavimo visak 😂.. ipak nisam vidovita, a nisam ni astroloski potpuno obrazovana (samo mi je intuicija malo izrazenija, usput me to zanima, te brzo povezem kombinacije i karakteristike) pa ne bih da navlacim neku losu karmu 😂
2018 11 28
@jacaikaja nema kod tebe lose karme,beskrajno si pozitivna i darezljiva,neko bi cuvao to sto zna za sebe,ti nesebicno delis znanje,sto je divno. I mozes privlaciti time samo pozitivnu energiju. 😘😘😘 Hvala ti. Sta si ti u horoskopu?
2018 11 29
Hvala ti, sad si me postidela 😄 Ja sam dupla vaga
2018 11 29
@jacaikaja, hajd jednu lepu analizu za mene: ja riba-ovan numero 8, on ovan - vaga numero 5? Lep zadatak, ja komplikovana a molim te razreši mi ovaj vrzin čvor :)
2018 11 29
> jacaikaja: > Hvala ti, sad si me postidela 😄 Ja sam dupla vaga Vage su jako intuitivne,samo ja nemam vremena da se bavim astrologijom,ali me strasno privlaci.
2018 11 29
> emushka: > @jacaikaja, hajd jednu lepu analizu za mene: ja riba-ovan numero 8, on ovan - vaga numero 5? > Lep zadatak, ja komplikovana a molim te razreši mi ovaj vrzin čvor :) Komplikovan odnos, dogadja ima, nije monotono, ali 8 sa 5 teze ide. Drzi Vas kombinacija njegove vage i tvog ovna. Njegova kombinacija je njemu samom idealna, tvoj podznak na idealnom mestu, ali ta riba odudara od ostalog, ona zna da trazi mir. Osmica jeste komplikovana, jak je broj, a petici treba slobode..nemoj ga gusiti. Generalno ne idu bas najbolje kombinacije koje zajedno cine 13, tj 4, ali su ceste. Kod Vas ima astroloski podudarnih tacaka, koje odrzavaju odnos
2018 11 29
@jacaikaja, pravo u centar :o Sa mnom ni meni samoj nije dosadno :') A svakoj ribi treba da bude na 2-3 sata sama, valjda se tako resetuje...mir... tišina.... Petici treba slobode, ima je koliko hoće.... samo kada bih i ja imala toliko slobode ;) e onda bi bilo idealno :) Hvaaalaaa
2018 11 29
> *STARS*: > > jacaikaja: > > Hvala ti, sad si me postidela 😄 Ja sam dupla vaga > Vage su jako intuitivne,samo ja nemam vremena da se bavim astrologijom,ali me strasno privlaci. Daaaaa, vagice imaju izraženo šesto čulo :) kad ste rođene, vagice?
2018 11 29
> emushka: > @jacaikaja, pravo u centar :o > Sa mnom ni meni samoj nije dosadno :') > A svakoj ribi treba da bude na 2-3 sata sama, valjda se tako resetuje...mir... tišina.... > Petici treba slobode, ima je koliko hoće.... samo kada bih i ja imala toliko slobode ;) e onda bi bilo idealno :) > Hvaaalaaa To je problem sa ribama, same sebe sputavaju, zna savest da ih grize ako se nisu stoprocentno nekome i necemu podredile, te otud manjak vremena za sebe. Kad sputas sputanu ribu, pobedila si sebe i iskoristila svoju jacinu numeroloskog broja 😉
2018 11 29
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > jacaikaja: > > > Hvala ti, sad si me postidela 😄 Ja sam dupla vaga > > Vage su jako intuitivne,samo ja nemam vremena da se bavim astrologijom,ali me strasno privlaci. > Daaaaa, vagice imaju izraženo šesto čulo :) kad ste rođene, vagice? Ja 6.10.
2018 11 29
> jacaikaja: > To je problem sa ribama, same sebe sputavaju, zna savest da ih grize ako se nisu stoprocentno nekome i necemu podredile, te otud manjak vremena za sebe. Kad sputas sputanu ribu, pobedila si sebe i iskoristila svoju jacinu numeroloskog broja 😉 SVAKA ČAST!!!!! Savest, savest, griža savesti - pojede me. Pa stvarno je to neko trebao da mi kaže. Hvala Jacika :)
2018 11 29
> jacaikaja: > > Debela_devojka: > > > *STARS*: > > > > jacaikaja: > > > > Hvala ti, sad si me postidela 😄 Ja sam dupla vaga > > > Vage su jako intuitivne,samo ja nemam vremena da se bavim astrologijom,ali me strasno privlaci. > > Daaaaa, vagice imaju izraženo šesto čulo :) kad ste rođene, vagice? > Ja 6.10. Ja 4.10.😀
2018 11 29
Zvezdice, imamo zajednicku vagu i numero 5 u kombinaciji 😄 Emushka, znam i po sebi, mene ubi mesec u ribama, ali sam prekratila sebi muke i promenila se koliko sam mogla 😅
2018 11 30
@jacaikaja, ne razumem se mnogo,ali smo slicne, samo se nekad pitam da li zelim da znam sta ce biti ili ne zelim... Ili vec znam . Intuicija je cudo. I kad gresis podsvest se pobrine da bude tako.
2018 11 30
> jacaikaja: > Emushka, znam i po sebi, mene ubi mesec u ribama, ali sam prekratila sebi muke i promenila se koliko sam mogla 😅 Ubi i mene, kako da se menjam sada u ovim godinama ,:(
2018 11 30
1 2 ... 6 7 8 9