Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

Molim dragu Jecuikaju da mi protumaci kombinaciju lav/strelac, ali ovim pravim astroloskim znanjem, zena sam koliko znam, eto javila mi se jos jedna novogodisnja zelja 🎅. Ako nije za javnost pp 😁
2018 11 26
> LunaLuBeka: > Molim dragu Jecuikaju da mi protumaci kombinaciju lav/strelac, ali ovim pravim astroloskim znanjem, zena sam koliko znam, eto javila mi se jos jedna novogodisnja zelja 🎅. Ako nije za javnost pp 😁 Sad cu ja u stilu devedesetih kao razni vidovnjaci- Muskarcic u kombinaciji vatre i vazduha resava problem 😂😂
2018 11 26
Bogami,znas ponesto😉 Dalje ne smem ni da pitam...😂😂😂 Mozda jedino... Hoce li skoro biti para!!!! 😋
2018 11 26
Jecaikaja, e bas ti hvala sestro, znaci mora neko musko da mi "natrlja nos" 😂😂😂. Taj deo sa vatrom resen, e sad moram da doznam koji je podznak, nije me to do sada puno zanimalo 😉.
2018 11 26
> *STARS*: > Bogami,znas ponesto😉 > Dalje ne smem ni da pitam...😂😂😂 > Mozda jedino... Hoce li skoro biti para!!!! > 😋 Ako se ne oslanjas mnogo na ovaj sajt, bice 😂 Vage-skorpije (i obrnuto) su inteligentne i spretne, ono sto vaga propusti, mudra skorpija nadomesti, tako da nemas brige, samo ne postavljaj nerealne ciljeve 😄 Moja bivsa drugarica sa tom kombinacijom je nasla muza koji donosi tri plate u kucu 😉
2018 11 26
> LunaLuBeka: > Jecaikaja, e bas ti hvala sestro, znaci mora neko musko da mi "natrlja nos" 😂😂😂. Taj deo sa vatrom resen, e sad moram da doznam koji je podznak, nije me to do sada puno zanimalo 😉. S obzirom na tvoju dvostruku vatru, nadam se da mu podznak nije vatren i da vadi situaciju 😄 Kad je svuda vatra, odnos brzo sagori, dok je kod vode problem sto zapada odnos u totalnu monotoniju. Zato mora da nesto bude i razlicito, dok se s druge strane poklapa 😉
2018 11 26
Jecaikaja 😘 bas se super zabavljamo, "vodite ljubav, a ne rat" 😉. Odlicna pozitivna atmosfera na forumu 😁
2018 11 26
Jecaikaja 😘 bas se super zabavljamo, "vodite ljubav, a ne rat" 😉. Odlicna pozitivna atmosfera na forumu 😁
2018 11 26
> ubavkam: > > Esperansa: > > Joj ja sam strelac podznak vaga , dominira strelac, ne razumem se u horoskop, sta kazete? Sto se tice ubavkam uvek me odusevi pa i sada. Hmmm, ni moj decko ne sme da vidi ovu sliku, prelepa je ☺️ Salim se, sme da vidi , ja prva volim da vidim lepu zenu i ne libim se da dam kompliment. Primetila sam da su devojke tu bas skrte u odnosu na muskarce ☺️P.S. Zeljica nemam, dragi me vodi u Pariz za Ng, presrecna sam :") > Pocrvenecu :") Hvala puno! Pariz je bozanstven zimi, meni najlepsi grad u tom periodu. Divno, sigurna sam da ce biti posebno :) > Esperansa, LadyBlye, Tatjana, Luna, Despare, Stars i ostale devojke, ako dolazite do Nisa ili ste u prolazu, javite se, idemo negde na kolace :) u duhu praznicne atmosfere castim za ove komplimente ,:) Hvala najlepše ubavkam, vrlo i veoma rado da smo bliže. 😊😉😘
2018 11 27
> LunaLuBeka: > Jecaikaja 😘 bas se super zabavljamo, "vodite ljubav, a ne rat" 😉. > Odlicna pozitivna atmosfera na forumu 😁 *Nada nas je odrzala* ..citaj- pozitivan duh i sala 😉
2018 11 27
> jacaikaja: > > *STARS*: > > Bogami,znas ponesto😉 > > Dalje ne smem ni da pitam...😂😂😂 > > Mozda jedino... Hoce li skoro biti para!!!! > > 😋 > Ako se ne oslanjas mnogo na ovaj sajt, bice 😂 Vage-skorpije (i obrnuto) su inteligentne i spretne, ono sto vaga propusti, mudra skorpija nadomesti, tako da nemas brige, samo ne postavljaj nerealne ciljeve 😄 Moja bivsa drugarica sa tom kombinacijom je nasla muza koji donosi tri plate u kucu 😉 I ja sam😂😂😂 Inace bih umrla od gladi na krpicama. A ti bi mogla i pare da zaradis od ovoga. Bez zezanja ,ima devojka na FB kao gleda u karte,solju ... Razbija se od posla. A ti jos ponesto i znas. Da se razumemo ,horoskop ne moze da se poredi sa talogom od kafe koji tumaci ko kako hoce.
2018 11 28
@ubavka, lako je tebi da nas zoves na kolace...Pred novu god,samo dijet cola i salatice (izmedju slava) dolaze u obzir😘
2018 11 28
@jacikaja, neverovatno si mi sve pogodila! Upravo sam takva, rekla sam da nemam zeljica, jednu si mi vec ispunila hvala ti beskrajno. Ne bih da budem bezobrazna i dosadna ali moram. Samo jos ovo pitanje molim te, decko mi je skorpija 5 godina smo zajedno, on je beskrajno romantican i nezan, obrazovan i kulturan ( za ovih 5 godina), zanima me ta kombinacija Strelac- Skorpija ? :") Veliki poljubac od mene! <3
2018 11 28
> ubavkam: > > Esperansa: > > Joj ja sam strelac podznak vaga , dominira strelac, ne razumem se u horoskop, sta kazete? Sto se tice ubavkam uvek me odusevi pa i sada. Hmmm, ni moj decko ne sme da vidi ovu sliku, prelepa je ☺️ Salim se, sme da vidi , ja prva volim da vidim lepu zenu i ne libim se da dam kompliment. Primetila sam da su devojke tu bas skrte u odnosu na muskarce ☺️P.S. Zeljica nemam, dragi me vodi u Pariz za Ng, presrecna sam :") > Pocrvenecu :") Hvala puno! Pariz je bozanstven zimi, meni najlepsi grad u tom periodu. Divno, sigurna sam da ce biti posebno :) > Esperansa, LadyBlye, Tatjana, Luna, Despare, Stars i ostale devojke, ako dolazite do Nisa ili ste u prolazu, javite se, idemo negde na kolace :) u duhu praznicne atmosfere castim za ove komplimente ,:) Komplimenti su zasluzeni, ja bih volela tebe da castim jer si nam ulepsala temu i samu NG :") Ako te navede put u Kraljevo ili ostale clanice, imam poseban razlog da castim udala sam rodjenu sestru u maju crkveno a sada je bila i svadba uz opstinsko vencanje :)))))
2018 11 28
> Esperansa: > @jacikaja, neverovatno si mi sve pogodila! Upravo sam takva, rekla sam da nemam zeljica, jednu si mi vec ispunila hvala ti beskrajno. Ne bih da budem bezobrazna i dosadna ali moram. Samo jos ovo pitanje molim te, decko mi je skorpija 5 godina smo zajedno, on je beskrajno romantican i nezan, obrazovan i kulturan ( za ovih 5 godina), zanima me ta kombinacija Strelac- Skorpija ? :") Veliki poljubac od mene! <3 Jao, te kombinacije su tako ceste, moji roditelji su strelac i skorpija, pa ne bih da te razocaram i poredim kombinacije, jer su oni kao rogovi u vreci. Verovatno je tvoj decko neka mirnija varijanta, nije energicna dupla skorpija i mozda ima podznak koji odgovara tvojoj kombinaciji. Sracunaj Vase brojeve numeroloski, ovako 12.10.1980.=(1+2+1+0)+(1+9+8+0)=4+9 te mi napisi samo ta dva.. Vazan je i polozaj meseca, ja sam laik, ali da bi ljudi opstali mora negde nesto da se poklapa. Znam par ovna i jarca, koji dobro funkcionise, jer su numeroloski potpuno skladni
2018 11 28
1 2 ... 5 6 7 8 9