Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Problem suve kose‼️POMOC ‼️

Drage moje,imam ogroman problem kad dodje ovo hladnije vreme. Od jakni i krzna oko vrata,kosa mi se haos mrsi,tj ceba na potiljku. Dovoljno je samo 20min da nosim jaknu i ono se napravi strasan cvor. Kosa mi je sad odjednom pocela tako puno otpadati i jako je suva na krajevima,cak mi ne pomazu ni kristali... Ako ijedna zenica zna resenjee,nek piseee Hvala vam punoooo ❤️❤️
2018 11 30
I ima devojka koja pravi prirodnu kozmetiku, losion za suve krajeve ja sam naručila pa cu videti kako je. Losion je 350din mozes probati i njega. Meni je jako važno da kosa bude uvek negovana i da je sve okej 🙈🙈🙈
2018 12 01
Ja imam problem i sa kozom(seboricni dermatitis),a i sa opadanjem i mrsenjem kose....Pobacala sam silne pare na kojekakve preparate...I na kraju ,ono sto mogu da kazem da je kod svakoga drugacije,nekome nesto odgovara ,a nekome ne....Na kraju ono sto mi najvise odgovara je medicinska kozmetika,sto za kosu ,tako i za lice....Dosta je sve to skupo,.Ali dugo i traje.,nanosi se u mnogo manjim kolicinama,nego ostali preparati.I ako je cifra koja mora odmah da se da velika,finansijiski mi na kraju ispadne povoljnije,od ovih jeftinih preparata..Ja sam u pocetku da ne bih bacala pare po stoti put,pocela prvo da uzimam testere.....Sada posto imam problem kao i Vi,jurim testere Phyto...Imaju dosta preparata koji kostaju izmedju 2500-5000 din,mislim na maske ili pakovanja za kosu..A pritom je prirodna kozmetike u pitanju..Bas ima neki preparat,e za njega jurim tester,koga zovu,"prirodni botox za kosu",protiv,lomljenja ,mrsenja,opadanja ,za volumen.....Sto se tice preparata ovih finansiski prihvatljivih koji se prodaju u DM-u i Liliju,vise sam imala stete nego koristi od njih ,kada se gleda na duze staze...Mada kao sto rekoh ,sve je individualno...
2018 12 01
Lorealov Low Shampoo od kako koristim kosa mi je toliko meka i svilenkasta, zaista sam oduševljena ovim šamponom. Koristim crveni sa belim, i takođe ovaj šampon mi mnogo pomaže u ispravljanju kose, tako da stavim samo mrvicu kemice za ispravljanje i nemam uopšte potrebe za "peglanjem", niti feniranjem. Kosa bude baš neka od korena do krajeva. U Lilly-u košta oko 600din kada nije na akciji, ali često bude na akciji i tada košta oko 450din pakovanje od 400ml, i dosta dugo traje. Naravno, postoji i za suvu kosu, ovaj koji ja koristim je za farbanu kosu. Takođe preporučujem Lorealov sprej Total Repair Resist jer mislim da se kremica/serum više ne proizvodi, nego ga samo u vidu spreja ima. U Lilly-u je oko 500din. mislim.
2018 12 01
Keratin kod proverenog frizera i no problem, kosica kao sa reklame
2018 12 01