Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

Sindrom "zenski kolektiv" Moram i ja da se oglasim😀
2018 12 12
Posto je i ovo meni upuceno pretpostavljam, Lady ja ne znam zasto si "od oktobra najgora vesticara" i imala sam skroz ok misljenje o tebi, caskale smo na vise tema. Kad si vec spomenula Lokin odgovor, slazem se da uopste nije ok prozivanje na taj racun, ako sam ja dobro razumela ista, vise necu nikoga da "branim", sto se mene tice sve mi je ravno, to su vase licne nesuglasice i ja sam budala sto se uopste petljam. Ne stizem sve da ispratim kako treba, ima mnogo. P.S. Ako neko ima dobar recept za mafine molicu da mi prosledite!
2018 12 12
> TinaKris: > Ja ne znam ko je Loki, ne znam ni ko je Spotter, ni ko je Emushka, ni ko je Jelena, ni ko je Lady, ovo je samo sajt Moje krpice. > (Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravila, ne poznajem vas) > Odavno sam naucila da se ovde drugarstva ne prave, srecom, na tudjim primerima. > Ima ovde clanica koje su mi manje i vise drage i to je to, svako zblizavanje na kraju dovede do ovakvih stvari. > I ne, ne moze niko nikoga da vredja, to je odvratno, kako god bilo upakovano ili ne, na stranu sto ta vredjanja govore samo o nama samima. > Posto se tema pretvorila u show za siroke narodne mase ja vise nisam zelela da komentarisem, ali evo posto sam citirana, da kazem sta mislim o svemu. Mada vidim da se ovde izvlace neke diskusije od pre sto godina u koje nisam upucena, pa ne znam ni sta bih rekla. Tema je otisla u jako ruznom pravcu. Izvini TinaK., ali šta si očekivala da ćeš pročitati u temi u kojoj je u naslovu Spotter? Zaista, neku bajku sa srećnim završetkom to svakako ne. Svi već dobro znamo kako ovakve teme jako brzo izgube svaki smisao...na žalost. Ponavljam ti, a pročitaj i moja dva prethodna komentara molim te, ako sam napisala "iritantna i prevrtljiva", to nisu uvrede, i vrlo i veoma dobro se zna kako izgledaju uvrede ovde, tamo, 'amo..svuda. Lično, nisam osoba koja je sklona tome da koristi ružne reči ni u svom govoru, pa tako ni u pisanju, ali takođe nisam ni osoba koja će da "pakuje i uvija u šarene papire, sa sve mašnicama". Nije nikakvo pravdanje, već je samo objašnjenje, onako najnormalnije.
2018 12 12
> *STARS*: > Sindrom "zenski kolektiv" > Moram i ja da se oglasim😀 Dabome, pa žensko si. 😊😊
2018 12 12
🎬📀😲🙉
2018 12 12
> TinaKris: > Posto je i ovo meni upuceno pretpostavljam, Lady ja ne znam zasto si "od oktobra najgora vesticara" i imala sam skroz ok misljenje o tebi, caskale smo na vise tema. > Kad si vec spomenula Lokin odgovor, slazem se da uopste nije ok prozivanje na taj racun, ako sam ja dobro razumela ista, vise necu nikoga da "branim", sto se mene tice sve mi je ravno, to su vase licne nesuglasice i ja sam budala sto se uopste petljam. > Ne stizem sve da ispratim kako treba, ima mnogo. > P.S. Ako neko ima dobar recept za mafine molicu da mi prosledite! Znaš Tina, jer si i sama bila "učesnik" u toj temi gde sam ja bila napisala indirektno da je Debela Devojka napravila multi nalog za onu "farsu" sa čarapama. Ako "hladne glave" ponovo budete čitale tu temu od samoga početka i bez preskakanja, onda ćete videti ko je zapravo prozivao Debelu Devojku zbog tog multije za čarape, naravno ukoliko ti komentari nisu izbrisani. Nisam bila inicijator, samo sam čitajući (i znajući je) povezala neke stvari, i nije bilo teško skapirati, i nisam je imenovala nego se sama pronašla i krenule su uvrede upućene meni, tzv. "razapinjanje" i sl. Nisam čak ni na onakve uvrede odreagovala, a takođe nisam ni vređala. Samo sam se povukla, jer apsolutno nisam bila (niti sam sada) dužna da se bilo kome pravdam, a pogotovu ne da iznosim nekakve dokaze koji su mi traženi, jer njen privatni, lični život (niti bilo čiji) nije za javno iznošenje. Eto, od tada sam najgora veštičara. Neka sam, zaista mi ni najmanje ne smeta. ;) :)
2018 12 12
A gde ste vi to i po cemu ste vi to jako bitne sve clanice ovog sajta.Sta se VI prepirete ko da ste od izuzetne vaznosti i članice na sajtu šopingholicarke ali u Milanskoj nedelji mode,pa prodajete svoje krpice☝💎💎💎..Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena koe se cupaju u kokosinjcu.Ja se stidim za sve ove godine.Ejj..pricate o kakvim originalima o kopijama o vasim stvarima o tome kako kupujete u inostrastvu???Hellooo ovo je second hand😂🙈🙈.Cast nekim izuzecima,ima ih ne mogu reci👏👏❣Ovo je takva sramota.Admina jos vise vlasnika jos vise.Nepregledan,neorganizovan,cuj prevaranti.Alo ovde trazimo zadovoljstvo ne ulazim u to dal ste kupile hranu za danas pa ste se odlucile,,zeznuti nekog.Zgrozena.
2018 12 12
> *STARS*: > Sindrom "zenski kolektiv" > Moram i ja da se oglasim😀 Ja radim sa 11 žena ahahah
2018 12 12
> MiciZara: > > *STARS*: > > Sindrom "zenski kolektiv" > > Moram i ja da se oglasim😀 > Ja radim sa 11 žena ahahah Teško tebi Mici, nebila ti u koži 😁😁😁
2018 12 12
Meni da neko nadene epitet "prevrtljiva" itekako bih to shvatila kao uvredu, ali slazem se da smo svi razliciti pa tako mozda drugacije i tumacimo reci. Setila sam se teme, meni je to sve ispalo nekako smesno i ne mogu da poverujem u to, mada opet stoji da mozda i gresim, samo za sebe ovde mogu da garantujem, a posle nekoliko neprespavanih noci zbog deteta- nekad ni za sebe 🙄😁 Inace da sam znala da ce tema da ide u ovom pravcu sigurno se ne bih ukljucila, ali zato bih se sad rado iskljucila. Ako neko sutra bude imao viska energije, dodjite na drugi protest protiv aktuelne vlasti, korisnije je nego da se svadjamo 😆
2018 12 12
> LadyBlye: > > MiciZara: > > > *STARS*: > > > Sindrom "zenski kolektiv" > > > Moram i ja da se oglasim😀 > > Ja radim sa 11 žena ahahah > Teško tebi Mici, nebila ti u koži 😁😁😁 Ma navikla sam se već.. 🤣
2018 12 12
"Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena " Eto, rece nam gospodja lepo. Ona slucajno zalutala.
2018 12 12
TinaKris..Protest-NARAVNO!Samo zar nije u subotu?
2018 12 12
> TinaKris: > "Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena " > Eto, rece nam gospodja lepo. Ona slucajno zalutala. Garant. 😉
2018 12 12
TinaK. protiv koga je tačno protest?
2018 12 12
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 16