Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> jevrosima1: > A gde ste vi to i po cemu ste vi to jako bitne sve clanice ovog sajta.Sta se VI prepirete ko da ste od izuzetne vaznosti i članice na sajtu šopingholicarke ali u Milanskoj nedelji mode,pa prodajete svoje krpice☝💎💎💎..Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena koe se cupaju u kokosinjcu.Ja se stidim za sve ove godine.Ejj..pricate o kakvim originalima o kopijama o vasim stvarima o tome kako kupujete u inostrastvu???Hellooo ovo je second hand😂🙈🙈.Cast nekim izuzecima,ima ih ne mogu reci👏👏❣Ovo je takva sramota.Admina jos vise vlasnika jos vise.Nepregledan,neorganizovan,cuj prevaranti.Alo ovde trazimo zadovoljstvo ne ulazim u to dal ste kupile hranu za danas pa ste se odlucile,,zeznuti nekog.Zgrozena. Bravo 👏👏👏 Ovde sam tek mesec dana, udjem u temu da vidim o cemu se radi, kad ono kokosinjac, ne verujem kakvih zena ima, svaka cast izuzecima 😊 I sto je najvaznije, nisam primetila da ovde uopste postoji admin 🤔
2018 12 13
A mi smo rat otpocele, vidim separatisemo se na "strane" 😂. Spotter, ne krijem se, ne razumem komentar a nije mi ni vazno sta ste uvrteli u glavu (ja sam na Vi posto nikad nismo caskale, a ni saradjivale, a ni ne poznajemo se, ako trebaju podaci za proveru moze bez problema). Nisam ni znala da je Loki neka mesija pa da ima sledbenike 😁, ali svidja mi se sto usvajate malo te sarkasticne terminologije, kad je fino upotrebljena zvuci duhovito.
2018 12 13
> GagaEarthian: > > jevrosima1: > > A gde ste vi to i po cemu ste vi to jako bitne sve clanice ovog sajta.Sta se VI prepirete ko da ste od izuzetne vaznosti i članice na sajtu šopingholicarke ali u Milanskoj nedelji mode,pa prodajete svoje krpice☝💎💎💎..Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena koe se cupaju u kokosinjcu.Ja se stidim za sve ove godine.Ejj..pricate o kakvim originalima o kopijama o vasim stvarima o tome kako kupujete u inostrastvu???Hellooo ovo je second hand😂🙈🙈.Cast nekim izuzecima,ima ih ne mogu reci👏👏❣Ovo je takva sramota.Admina jos vise vlasnika jos vise.Nepregledan,neorganizovan,cuj prevaranti.Alo ovde trazimo zadovoljstvo ne ulazim u to dal ste kupile hranu za danas pa ste se odlucile,,zeznuti nekog.Zgrozena. > Bravo 👏👏👏 Ovde sam tek mesec dana, udjem u temu da vidim o cemu se radi, kad ono kokosinjac, ne verujem kakvih zena ima, svaka cast izuzecima 😊 I sto je najvaznije, nisam primetila da ovde uopste postoji admin 🤔 Nema ovde admina sem kokošaka, i po neke guske sa Italijanske nedelje mode nikoga drugog nema. Ostale su otišle u teatroa alla scala na operu.. Šta ti čekaš pevca ili?
2018 12 13
Kome se nesviđa nek ne čita i ptomeni sajt... A ne da naziva kokoškama žrne, hoću reći u istom smo kokošincu.. Kokodačemo kako koja ume i zna..
2018 12 13
Ajoj Mici, ledendo ahahahaha 😂😂😂😂 Upiiiiškićuuuu seeee ahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂
2018 12 13
Mici, ti i ja po godinama koke, ali po "stažu" na sajtu piletina. 😊😉😁😁😁
2018 12 13
> MiciZara: > > GagaEarthian: > > > jevrosima1: > > > A gde ste vi to i po cemu ste vi to jako bitne sve clanice ovog sajta.Sta se VI prepirete ko da ste od izuzetne vaznosti i članice na sajtu šopingholicarke ali u Milanskoj nedelji mode,pa prodajete svoje krpice☝💎💎💎..Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena koe se cupaju u kokosinjcu.Ja se stidim za sve ove godine.Ejj..pricate o kakvim originalima o kopijama o vasim stvarima o tome kako kupujete u inostrastvu???Hellooo ovo je second hand😂🙈🙈.Cast nekim izuzecima,ima ih ne mogu reci👏👏❣Ovo je takva sramota.Admina jos vise vlasnika jos vise.Nepregledan,neorganizovan,cuj prevaranti.Alo ovde trazimo zadovoljstvo ne ulazim u to dal ste kupile hranu za danas pa ste se odlucile,,zeznuti nekog.Zgrozena. > > Bravo 👏👏👏 Ovde sam tek mesec dana, udjem u temu da vidim o cemu se radi, kad ono kokosinjac, ne verujem kakvih zena ima, svaka cast izuzecima 😊 I sto je najvaznije, nisam primetila da ovde uopste postoji admin 🤔 > Nema ovde admina sem kokošaka, i po neke guske sa Italijanske nedelje mode nikoga nema. Ostale su otišle u teatroa lla scala na operu.. Šta ti črkaš pevca ili? Hahaha mene perad ne zanima 😂😂 Trazim teme vezane za poentu sajta, pa naisla na ovu. Ako admin postoji, ili ne radi svoj posao, ili ga radi krajnje amaterski. A ovakve rasprave me uopste ne cude, mada nzm o cemu su, uvek su kokoske bile u vecini 😂😂 Sto rece jedna, odoh da iskokam kokice 😂😂
2018 12 13
Hajmo da reklamiramo Doncafe kokoda- mmmiiiriiiše na čokoladno.... 😁😁😁
2018 12 13
Oh, ovde sve vrca od duhovitosti :D
2018 12 13
> GagaEarthian: > > jevrosima1: > > A gde ste vi to i po cemu ste vi to jako bitne sve clanice ovog sajta.Sta se VI prepirete ko da ste od izuzetne vaznosti i članice na sajtu šopingholicarke ali u Milanskoj nedelji mode,pa prodajete svoje krpice☝💎💎💎..Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena koe se cupaju u kokosinjcu.Ja se stidim za sve ove godine.Ejj..pricate o kakvim originalima o kopijama o vasim stvarima o tome kako kupujete u inostrastvu???Hellooo ovo je second hand😂🙈🙈.Cast nekim izuzecima,ima ih ne mogu reci👏👏❣Ovo je takva sramota.Admina jos vise vlasnika jos vise.Nepregledan,neorganizovan,cuj prevaranti.Alo ovde trazimo zadovoljstvo ne ulazim u to dal ste kupile hranu za danas pa ste se odlucile,,zeznuti nekog.Zgrozena. > Bravo 👏👏👏 Ovde sam tek mesec dana, udjem u temu da vidim o cemu se radi, kad ono kokosinjac, ne verujem kakvih zena ima, svaka cast izuzecima 😊 I sto je najvaznije, nisam primetila da ovde uopste postoji admin 🤔 Hvala ..😊 Dugo sam ali nikad nisam koristila admina.Cak i kad sifru zaboravim.
2018 12 13
Imal' neko neki recept za nesanicu? Mislim, ne recept za lekove, nego nešto prirodno... 😊😊 Ja sam više sova, nego koka. 😉😊
2018 12 13
@LunaLu...Ipak sam je odnela titulu,dobila sam najvise pohvala...Labilna,sledbenik,ispran mozak....Sigurno si ljubomorna :')
2018 12 13
> GagaEarthian: > > MiciZara: > > > GagaEarthian: > > > > jevrosima1: > > > > A gde ste vi to i po cemu ste vi to jako bitne sve clanice ovog sajta.Sta se VI prepirete ko da ste od izuzetne vaznosti i članice na sajtu šopingholicarke ali u Milanskoj nedelji mode,pa prodajete svoje krpice☝💎💎💎..Ovaj sajt je jedno ruglo nekontrolisanih materijalno ugrozenih zena koe se cupaju u kokosinjcu.Ja se stidim za sve ove godine.Ejj..pricate o kakvim originalima o kopijama o vasim stvarima o tome kako kupujete u inostrastvu???Hellooo ovo je second hand😂🙈🙈.Cast nekim izuzecima,ima ih ne mogu reci👏👏❣Ovo je takva sramota.Admina jos vise vlasnika jos vise.Nepregledan,neorganizovan,cuj prevaranti.Alo ovde trazimo zadovoljstvo ne ulazim u to dal ste kupile hranu za danas pa ste se odlucile,,zeznuti nekog.Zgrozena. > > > Bravo 👏👏👏 Ovde sam tek mesec dana, udjem u temu da vidim o cemu se radi, kad ono kokosinjac, ne verujem kakvih zena ima, svaka cast izuzecima 😊 I sto je najvaznije, nisam primetila da ovde uopste postoji admin 🤔 > > Nema ovde admina sem kokošaka, i po neke guske sa Italijanske nedelje mode nikoga nema. Ostale su otišle u teatroa lla scala na operu.. Šta ti črkaš pevca ili? > Hahaha mene perad ne zanima 😂😂 Trazim teme vezane za poentu sajta, pa naisla na ovu. Ako admin postoji, ili ne radi svoj posao, ili ga radi krajnje amaterski. A ovakve rasprave me uopste ne cude, mada nzm o cemu su, uvek su kokoske bile u vecini 😂😂 Sto rece jedna, odoh da iskokam kokice 😂😂 Non inporta quanto n'e il tuo commento.. Sei irrilivante... Kokaj kokice i uživaj.. Pozdrav
2018 12 13
> jevrosima1: > > GagaEarthian: > > > jevrosima1: > > > > Hvala ..😊 > Dugo sam ali nikad nisam koristila admina.Cak i kad sifru zaboravim. > > > > Izvinjavam se, ali meni je ova rečenica toliko smešna.. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Kako to mislite "Nikad nisam *koristila* admina"? 😂😂😂😂😂😂😂😂 Izvinjavam se, dobija napad smeha 😂😂😂😂😂😂😂😂
2018 12 13
Procitajte pozdravnu poruku da dobijete jos veci napad smeha :D
2018 12 13
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 16