Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Najveća budalaština koju ste napravile u pijanom stanju

[:smejati] ček da mi se skrčka do večeras pa da vidimo čita baba crne najke štrika [:smejati]
2013 08 16
[slika:d50ca761-d630-4bfb-aecc-1a2e7fe2c7bd] [:smejati]
2013 08 16
[:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:poljubac] to iz Mileve???
2013 08 16
Pricala sam s bojlerom...
2013 08 16
Bilo ih je mnogo ali eto slucajno sam na autobuskom stajalistu ispovracala prolaznika koji je hteo da mi pomogne, i udraila sam u banderu, eeee studentski dani [:smejati]
2013 08 16
Ahahah, ja ne moram da se napijem da bih pravila budalastina [:vrtoglav] [:sokiran] [:smejuljiti]
2013 08 16
Hmmm nekoliko puta sam ucestvovala na karaokama, cak sam i jednom usla u finale hahahaa, a takodje sam jednom usla u pijac, uvece, dakle bio je zatvoren i trcala izmedju tezgi i izasla na drugu stranu, pela se preko ograde, kako se nisam polomila ne znam [:smejati]
2013 08 16
Ja sam upala u zivicu (zivu ogradu) jednom. Jednom sam pokusala da sednem na prozor, i naravno samo skliznula dole, posle pet minuta se zapucala u stub. Jednom sam dosla na faks polu pijana (ne ponosim se), ali sam namolila profesora koji je u stanju bio da smara satima bez pauze da nas pusti, mislim da sam tad tripovala da imam nadprirodne moci :O Ju, a preskakanje senki na putu jer sam tripovala da su bare i to u sred leta. :D [:uplasen]
2013 08 16
udala sam se [:smejati] salim se [:smejuljiti]
2013 08 16
hahahahah ja sam preksinoc bila u kafani i jedan matori lik koji je sedeo za stolom iza nas se napio i poceo da redom zove telefonom ljude, drao se na nekog da mu vrati dug, a posle se zakucao u staklena vrata, mislio da je otvoreno [:smejati] [:smejati]
2013 08 16
Ajao, ahahahah! :D Od sad ne pijem iz straha da se ne udam! [:uplasen]
2013 08 16
nije to tako lose onda moras svaki dan da pijuckas [:smejuljiti]
2013 08 16
Ne secam se, bila sam cirke hahahaahaha [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:jezik] [:smejati]
2013 08 16
a gde nam ode vesna
2013 08 16
dosla kuci povracala kroz prozor (sa sprata),zatim pila vodu iz vaze,lezala na sred puta zamisljajuci scenu iz filma Notebook,razbila se na sred trga u stiklama,takodje i slomila stiklu. . . [:smejati]
2013 08 16
1 2 3