Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zasto se brisu teme?

> SilvijaMitrovic: > Cao, relativno sam nova. Pa me zanima zasto ne mogu obrisati predmete koje sam prodala da ne zauzimaju mesto? Hvala ☺️😘🌷🌼 Prvo morate izbrisati smajliće iz naziva predmeta (npr. 💞💘😊 i sl.) opcijom na Izmeni predmet, sačuvajte ga bez tih smajlića u nazivu i onda obrišite. Ako imate smajliće u nazivima predmeta kao takve ih ne možete obrisati. ;) :)
2018 12 27
> SilvijaMitrovic: > Cao, relativno sam nova. Pa me zanima zasto ne mogu obrisati predmete koje sam prodala da ne zauzimaju mesto? Hvala ☺️😘🌷🌼 I, još ovo: izbrišite duplirane predmete sa profila jer to nije dozvoljeno, recimo čizmice Magnum imate 4x postavljene na profilu, to se ne sme i za tako nešto se može dobiti negativan utisak od admina. Samo izbrišite sve što imate po dva ili više puta na profilu, po jedan predmet/artikal je dozvoljeno postaviti na profil. ;) :)
2018 12 27
> emilyy: > Mogu bar da napišu: “Našla sam to što sam tražila”, da članice više uzalud ne nude. > Naročito ako su napisale: “Ponude u temi”. > Tako bi svi bili obavešteni i prestali sa ponudama.🙂 > Ima tema u “Tražim” koje su započete još pre mesec dana, a članice i dalje nude.🙂 Meni je, recimo, logično da se tema potražnje obriše kada se tražene stvari nađu. Ja tako uvek uradim, čim nađem ono što tražim obrišem temu. Mada, ja uvek naglasim da ponude budu u Inboxu jer tako mi je lakše. Dosta toga sam našla postavljanjem tema u podforumu Tražim, ponešto sam i prodala, ili razmenila, a nešto i poklanjala...
2018 12 27
> silver.shine: > Zasto se brisu teme iz podforuma trazim? Sinoc sam postavila da trazim Nike duks,jutros kad sam usla na sajt da pregledam da li ima neke ponude u temi, nje vise nije bilo? Da li je neko imao slicno iskustvo? Sta se desava? Ukoliko imate objavljenu sliku u temi potražnje ili link, takve teme se od letos često brišu, kao i komentari...iz kog razloga tačno, nije mi poznato.
2018 12 27
> LadyBlye: > > silver.shine: > > Zasto se brisu teme iz podforuma trazim? Sinoc sam postavila da trazim Nike duks,jutros kad sam usla na sajt da pregledam da li ima neke ponude u temi, nje vise nije bilo? Da li je neko imao slicno iskustvo? Sta se desava? > Ukoliko imate objavljenu sliku u temi potražnje ili link, takve teme se od letos često brišu, kao i komentari...iz kog razloga tačno, nije mi poznato. Da bila je slika artikla koji zelim :-) ali ne znam kako bih drugacije objasnila sta trazim ako ne stavim sliku,ali verovatno da je to u pitanju...ne znam sta bi dtugo bilo...
2018 12 27
> silver.shine: > > LadyBlye: > > > silver.shine: > > > Zasto se brisu teme iz podforuma trazim? Sinoc sam postavila da trazim Nike duks,jutros kad sam usla na sajt da pregledam da li ima neke ponude u temi, nje vise nije bilo? Da li je neko imao slicno iskustvo? Sta se desava? > > Ukoliko imate objavljenu sliku u temi potražnje ili link, takve teme se od letos često brišu, kao i komentari...iz kog razloga tačno, nije mi poznato. > Da bila je slika artikla koji zelim :-) ali ne znam kako bih drugacije objasnila sta trazim ako ne stavim sliku,ali verovatno da je to u pitanju...ne znam sta bi dtugo bilo... Nekada se te večeri kada postavite temu pojavi bag, i tada se izbrišu mnoge teme. Razlog je i dalje nepoznat zbog čega je to tako.... Objavite opet temu, na to svakako imate pravo.
2018 12 27
1 2