Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prva negativna ocena

Nemoj da se sekiraš, novac, alo vrati super, ako ne, šta sad. Trudna si i ne smeš da se stresiraš ni zbog čega. Ko jebe nju i njenu ocenu. A sledeći šut kad daješ više šarica za nešto, juri lično preuzimanje obavezno i nema greške
2018 12 31
> Debela_devojka: > Nemoj da se sekiraš, novac, alo vrati super, ako ne, šta sad. Trudna si i ne smeš da se stresiraš ni zbog čega. Ko jebe nju i njenu ocenu. A sledeći šut kad daješ više šarica za nešto, juri lično preuzimanje obavezno i nema greške Hvala... 😁 Sve znam, kao velika, ali u ovoj trećoj trudnoći ja sam mozga bez....
2018 12 31
To je sasvim normalno, tako da ti je oprošteno :D verujem da češ uspeti da središ čizmice, makar za povremenu šetnju, a to ti je nauk za ubuduće. Sve preko soma dinara, samo lično. Nemoj gubiti poverenje u sve divne prodavce ovde zbog jednog gafa. Desi se svakom
2018 12 31
Svaka cast da ste se odlucili i za tece dete. Divim vam se! Uzivajte u deci i manite se nerviranja zbog ovakvih stvari. Kao sto kazu: karma je cudo, sve se vraca.
2018 12 31
> AppleRed: > Svaka cast da ste se odlucili i za tece dete. Divim vam se! Uzivajte u deci i manite se nerviranja zbog ovakvih stvari. Kao sto kazu: karma je cudo, sve se vraca. Moram priznati da nisam ja bila ta koja je žarko želela, ali muž je bio tako uporan 😂 A pored njih trojice, valjala bi malo ženska podrška. Kako god, samo da Bog da da sve bude ok I to je to. Hvala 😁
2018 12 31
> Debela_devojka: > To je sasvim normalno, tako da ti je oprošteno :D verujem da češ uspeti da središ čizmice, makar za povremenu šetnju, a to ti je nauk za ubuduće. Sve preko soma dinara, samo lično. Nemoj gubiti poverenje u sve divne prodavce ovde zbog jednog gafa. Desi se svakom Naravno da ne gubim poverenje. Znam da ima puno dobrih ljudi. A ovo mi je nauk... A mene dovoljno šetaju, sad sam spoljni momak. 😅
2018 12 31
Pa strašno !!!! Samim tim što su kaiševi lepljeni, to definitivno nije korektno opisano , podleže pod prevaru , da izostavimo što je unutrašnjost otrcana , da to možda nije videla.. Tako da svakako roba nije prodata u opisanom stanju i pošteno bi bilo vratiti bar polovinu sume koju ste platili . Svakako trteba da napravimo ignor listu za prodavce koje boli uvo šta su prodali !!! Ma koliko imali pozitivnih. Kad je nešto do 500 din , pa još mogu da se iznerviram i kažem samoj sebi da sam nasela , ok pokušaću da prepravim , daću nekom, baciću ... ali kad platite 4000 + ptt , onda je to ozbiljan problem i nek svako razmisli kako bi se osećao da mu sad neko izbije iz džepa toliki novac. DAnas je korektnost i poštenje postalo retkost... :'( Savet za Saru , pošto su male šanse da vrati novac: 1. Upišite joj negativnu na polju "prodavac" , pogrešili ste i pisali kao kupac što menja stvar i ne vide svi šta Vam je učinjeno. 2. Nađite deo kože od neke stare kožne jakne , obuće .. tako da je meka i savitljiva, isecite u obliku unutrašnjeg dela koji je oguljen i zalepite nekim lepkom , ne super lepkom jer je krt i pucaće već onim žutim " Tigar" ili sličan . 2. Kupite sprej za antilop obuću i naprskajte pre izlaska , da dobro upije pa neće propuštati. To važi za sve ugg i kožnu obuću. To nije krivica prodavca jer svaka koža koja nije zaštićena upija vlagu . Srećni praznici svima a prevarantima nemam ništa lepo da poželim , jedino što znam da se dobro dobrim vraća a ono drugo ... ;) :")
2018 12 31
> Maculi: > Pa strašno !!!! > Samim tim što su kaiševi lepljeni, to definitivno nije korektno opisano , podleže pod prevaru , da izostavimo što je unutrašnjost otrcana , da to možda nije videla.. Tako da svakako roba nije prodata u opisanom stanju i pošteno bi bilo vratiti bar polovinu sume koju ste platili . > Svakako trteba da napravimo ignor listu za prodavce koje boli uvo šta su prodali !!! Ma koliko imali pozitivnih. > Kad je nešto do 500 din , pa još mogu da se iznerviram i kažem samoj sebi da sam nasela , ok pokušaću da prepravim , daću nekom, baciću ... ali kad platite 4000 + ptt , onda je to ozbiljan problem i nek svako razmisli kako bi se osećao da mu sad neko izbije iz džepa toliki novac. > DAnas je korektnost i poštenje postalo retkost... :'( > Savet za Saru , pošto su male šanse da vrati novac: > 1. Upišite joj negativnu na polju "prodavac" , pogrešili ste i pisali kao kupac što menja stvar i ne vide svi šta Vam je učinjeno. > 2. Nađite deo kože od neke stare kožne jakne , obuće .. tako da je meka i savitljiva, isecite u obliku unutrašnjeg dela koji je oguljen i zalepite nekim lepkom , ne super lepkom jer je krt i pucaće već onim žutim " Tigar" ili sličan . > 2. Kupite sprej za antilop obuću i naprskajte pre izlaska , da dobro upije pa neće propuštati. To važi za sve ugg i kožnu obuću. To nije krivica prodavca jer svaka koža koja nije zaštićena upija vlagu . > Srećni praznici svima a prevarantima nemam ništa lepo da poželim , jedino što znam da se dobro dobrim vraća a ono drugo ... > ;) > :") Hvala sto mi obratili pažnju na utisak. Što se tiče toga da ja nesto popravljam, bolje ne. Ne znam ni čarape da ušivam, lakše mi je da popravim elektroniku nego odeću, a ne daj Bože, obuću. Tako da to prepuštam ljudima koji se time bave. Hvala Vam na svim rečima i podršci. 😊
2018 12 31
Vidim doticna vec imala slicne primedbe, pogledajte utisak i slike za stikle kod nje na profilu. Mene bi bilo sramota tako nesto prodati za cetvorocifreni broj!!!
2018 12 31
Da , to su čizme koje sam i ja htela pa sam ostala i bez izvinjenja da su već prodate ( a čekala ih par dana). :( Za 4000 din su baš mnogo ofucane, makar i prava koža bila u pitanju , a to se nije videlo na fotkama , samo su čudno stajali ti kaišići... mogu da potvrdim. Tražila sam dodatne fotke na viber , fotke đona odozdo i iz svih uglova. Dobro sam prošla što nisam kupila , ali i prodavac jer se još ni jednom nije desilo da je neko pokušao da mi NAMERNO uvali fake ili nešto katastrofalno a da mi nije vratio novac !!! :@ Svoje previde uvek otplatim i to tražim i od drugih. Bez kompromisa! Sasvim je drugo kad se nešto ne vidi , kad je nešto sitno rasparano.. pa ni prodavac ne primeti ali ovo vrišti iz aviona da je ofucano i da je namerno zataškano! Jooooojj, isterajte to do kraja , ovo je baš namerna prevara ! :@ Užas!!! Admin ???
2019 01 02
Ovo je za djubre. cak i odbijam da poverujem da nije videla da je tako oguljeno iznutra...
2019 01 02
> Maculi: > Da , to su čizme koje sam i ja htela pa sam ostala i bez izvinjenja da su već prodate ( a čekala ih par dana). > :( > Za 4000 din su baš mnogo ofucane, makar i prava koža bila u pitanju , a to se nije videlo na fotkama , samo su čudno stajali ti kaišići... mogu da potvrdim. Tražila sam dodatne fotke na viber , fotke đona odozdo i iz svih uglova. > Dobro sam prošla što nisam kupila , ali i prodavac jer se još ni jednom nije desilo da je neko pokušao da mi NAMERNO uvali fake ili nešto katastrofalno a da mi nije vratio novac !!! > :@ > Svoje previde uvek otplatim i to tražim i od drugih. Bez kompromisa! > Sasvim je drugo kad se nešto ne vidi , kad je nešto sitno rasparano.. pa ni prodavac ne primeti ali ovo vrišti iz aviona da je ofucano i da je namerno zataškano! > Jooooojj, isterajte to do kraja , ovo je baš namerna prevara ! :@ Užas!!! > Admin ??? Da.... Oni koji imaju obraza i žele da imaju čistu savest, nece uraditi tako nesto... Pisala sam adminu, bar da mi skine negativan utisak. I to je to što mogu da uradim... Ovo sam postavila, čisto da ne bude da lažem, tj da se vidi zašto sam otvorila temu... Da, I meni je prosto neverovatno da nije primetila...ali...vec sam se oprostila i od čizama i novca...
2019 01 02
> vodavoda: > Ovo je za djubre. cak i odbijam da poverujem da nije videla da je tako oguljeno iznutra... Pa jeste... Ali mi je zao da bacim, spolja izgledaju skroz ok...
2019 01 02
Pisite adminu i zalite se na negativnu. Presla Vas je, niste Vi krivi. I nemojte se previse jediti s obzirom da ste trudni. Uzivajte u praznicima ❤️
2019 01 03
Dobila sam i ja negativnu na isti nacin,za iste pare sam kupila cizme koje su dobro otrcane,koza pobelela.Mogu se one jos nositi,nije u tome problem,nego u tome sto kad napises da su samo probane,ocekujem bas to,probane,a ne da im koza ima rupice od nosenja.Djon im je savrsen,ali to je do kvaliteta,ona nije ni znala sta prodaje,njih kod nas nema u prodaji,a navodno ih je kupila za 5500din nove-kožne čizme,preko kolena,nema šanse.Sad vidim na profilu prodaje opet neke bukvalno nove,na jednoj slici pise da su placene 18000,a na drugoj za iste te-da su placene 10000.Još mi se javila da kupi monton od mene kasnije,sa sve cenjkanjem :s Neke stvarno imaju obraz debljine đona.Ja se za negativnu apsolutno ne nerviram,nemojte ni vi.
2019 01 06