Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kako ste se danas obukli?

Baš ti brutalno dobro stoje
2019 03 24
Urbana Jeca, krije lepu glavu :D a tek kosa kako joj je dobraaaaaa
2019 03 24
Hvala debela <3 .Nisam uspela da ispeglam facu u fotosopu,pa reko da preskocim ahahaha
2019 03 24
Škljocnuću se sutra kad krenem do grada, sad sam već pozamašna, ali brzo ću ja to da sredim :D hvala puno, ti si prelepa i prezgodna, ne znam koje su god, ali izgledaš baš, baš mlado :)
2019 03 26
Hvala ti, napunila 35 😄
2019 03 27
Kad je termin:) Sva se raznezim kad vidim trudnicu:)
2019 03 29
Maro, 11—ti maj :D
2019 03 29
> Debela_devojka: > Maro, 11—ti maj :D Joj bas lepo vreme:))) Brzo ce
2019 03 30
Ma, nego kako, na kuk i nosaj :D nije lenja, hoće da hoda, ali iz nekog razloga dete uvek ide unazad, tj na pogrešnu stranu :D lakše mi da je nosim, nego da se vraćam i jurim za njom :D
2019 03 30
Meni je ova tema divna! 😊 Hvala za slicice, mnogo je lepo videti sve ove stvari sa Krpica 'uzivo' 😄 Debela, ti si meni divna. ❤ LunaLuBeka divan ukus i stil ❤
2019 03 31
> MojaJeftinoca: > Meni je ova tema divna! 😊 Hvala za slicice, mnogo je lepo videti sve ove stvari sa Krpica 'uzivo' 😄 > Debela, ti si meni divna. ❤ > LunaLuBeka divan ukus i stil ❤ Baš ti hvala :) :*
2019 04 01
Devojke sve ste divne , mlade lepe ... A tek buduća mama .. 💘 Svaka čast ! ☺️ ☺️ Ja sam dosta starija generacija i moje devoke su tu negde kao neke od vas .. ali volim da vidim lepo skockanu ženu a i sama volim neobične stvari , volim da kupim ovde , najčeće kozmmetiku, parfeme , ali uleti nekad i neki komad odeće ali baš i ne volim da se fotkam , daleko sam od onog kad sam imala 30-40 .. .. 😎
2019 04 01
> Debela_devojka: > > MojaJeftinoca: > > Meni je ova tema divna! 😊 Hvala za slicice, mnogo je lepo videti sve ove stvari sa Krpica 'uzivo' 😄 > > Debela, ti si meni divna. ❤ > > LunaLuBeka divan ukus i stil ❤ > Baš ti hvala :) :* Nema na cemu :)
2019 04 01
Emily ti super izgledas mozes nesto uze i krace slobodno da obuces:) Inace odlicne kombinacije narocito suknja i sivi sako, imam isti.
2019 04 10
Hvala, Marijana.🙂 Ne nosim kratko na posao.🙂 Na ovaj sako misliš?🤷‍♀️ On je srebrno-braon boje, dugmad i postava su isto braon. Svidja mi se ovaj tvoj “Luna” komplet,👌baš me interesuje koliko si ga platila?🤔 Da li si ti to počela da radiš?😊
2019 04 10
1 2 ... 4 5 6 7 8