Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kako ste se danas obukli?

Divna tema i divnih kombinacija ima.. D. devojče ćerka je ista ti i prelepe ste.. Zlatna i ti imaš prelepu decu... 😘❤️
2019 02 03
> MiciZara: > Divna tema i divnih kombinacija ima.. > D. devojče ćerka je ista ti i prelepe ste.. > Zlatna i ti imaš prelepu decu... 😘❤️ Hvalaa ti
2019 02 03
> MiciZara: > Divna tema i divnih kombinacija ima.. > D. devojče ćerka je ista ti i prelepe ste.. > Zlatna i ti imaš prelepu decu... 😘❤️ Tenkjuuuu :)
2019 02 03
I ja se po kraju šetam kao beskućnik, ionako živim u selendri :D :D
2019 02 03
I ja i ja, danas u TC Isla ubij boze a divne odece imam i molim boga da ne sretnem nikog poznatog. Naravno srela sam ih vise....
2019 02 03
👌👌👌
2019 02 05
Espadrile savrsene :))))
2019 02 05
.) super
2019 02 06
:* @lila9292 fali mi neko kilo :) A kad procvetaju kaktusici,i njih cu da slikam:) I oni su mi sa MK ;)
2019 02 06
> sandokanka: > :* > @lila9292 fali mi neko kilo :) > A kad procvetaju kaktusici,i njih cu da slikam:) > I oni su mi sa MK ;) <3 <3 <3
2019 02 06
Haljina je maslinasto zelena ne vidi se...
2019 02 23
Hvala, Linda.🤗 Čizme su inače Lindine, savršeno očuvane,👌a Linda je članica za svaku preporuku!👍😊 Nisam do sada pominjala članice u čijim stvarima ste me vidjali, jer ih ne vidjam na forumu, pa mislim da nema svrhe, ali evo sada da kažem i da je ovaj prelepi komplet od članice koja je takodje fenomenalna- JanaMilica.😊
2019 02 26
> emilyy: > Hvala, Linda.🤗 > Čizme su inače Lindine, savršeno očuvane,👌a Linda je članica za svaku preporuku!👍😊 > Nisam do sada pominjala članice u čijim stvarima ste me vidjali, jer ih ne vidjam na forumu, pa mislim da nema svrhe, ali evo sada da kažem i da je ovaj prelepi komplet od članice koja je takodje fenomenalna- JanaMilica.😊 Hvala, emilyy! Kostim stoji 👍 i baš mi je drago da će "nastaviti svoju poslovnu karijeru" 😀 Inače tema je odlična, a nisam znala za nju. Priključiću se sa odećom sa "krpica" na meni, mada nosim uglavnom garderobu za "slobodno" vreme 😉
2019 02 26
Hvala,😊znam da vrlo mali broj članica zna za ovu temu.☹️ Šteta.☹️ Potrudila sam se da bar par vas sa kojima sam u kontaktu “animiram”, da se pridružite.🙂 Prsten 💍koji sam vam takodje pokazala u nekoj od mojih poruka je od MinaMasa, red je da i to pomenem i da se i njoj zahvalim, zasluženo!😊
2019 02 26
> emilyy: > Hvala, Linda.🤗 > Čizme su inače Lindine, savršeno očuvane,👌a Linda je članica za svaku preporuku!👍😊 > Nisam do sada pominjala članice u čijim stvarima ste me vidjali, jer ih ne vidjam na forumu, pa mislim da nema svrhe, ali evo sada da kažem i da je ovaj prelepi komplet od članice koja je takodje fenomenalna- JanaMilica.😊 Hvala, Emily! Takodje preporuke za vas! A mozda i ja ovih dana okacim neku fotku odevne kombinacije od stvarcica sa krpica koje sada nosim. :")
2019 02 26
1 2 3 4 5 6 7 8