Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je realno i sta mi predlazete da uradim?

Boga mi, ja ne bih XD ne znam koliko da imam. Ne želim da žena misli da nešto popujem, daleko od toga, meni se majka trudila max da imam sve, ali sam sama radila u srednjoj, skupila 5000 i čitav outfit je toliko koštao :) super sam izgledala :D bilo mi žao da kasapim moje za lovu, kad su već platili 70e samu maturu. Off topic, samo čavrljamo
2019 01 27
Moja velika matura je kostala oko 450 evra tada.Posto sam odmah pocela da radim otplatila sam,a i imala sam deo svoje ustedjevine.Ukoliko bi moje dete bilo poslusno i dobar djak,naravno da bi mu priustila.Velika matura je dogadjaj,moje odeljenje,tacnije cela skola je bila skockana.Veliki sam protivnik da se stvari,garderoba placa puno posebno u doba zare,berske i sl.Za tako neke velike dogadjaje gde se dete nalazi na kraju srednje skole i stupa u svet odraslih,pri tom ako je dobar djak,naravno da treba dati.😊😊😊
2019 01 27
Ja razumem i devojcicu koja ide na maturu,i bas zeli neku haljinu,a i mamu koja zeli da je usreci <3 Tako da u ovoj situaciji,ne bih mesala pricu o ceni haljine,samo za rizik oko uzimanja iste....
2019 01 27
> Debela_devojka: > Boga mi, ja ne bih XD ne znam koliko da imam. Ne želim da žena misli da nešto popujem, daleko od toga, meni se majka trudila max da imam sve, ali sam sama radila u srednjoj, skupila 5000 i čitav outfit je toliko koštao :) super sam izgledala :D bilo mi žao da kasapim moje za lovu, kad su već platili 70e samu maturu. Off topic, samo čavrljamo Slazem se sa vecinom napisanog.Debela ne znam koliko imas godina,ali u moje vreme 10 posto od ovoga danas se nije davalo na garderobu.Dobijes na pocetku godine 2 farmerica i patike to ti je sto ti je.😊😊😊😊
2019 01 27
Mi smo na maturi bili 2 sata i zapalili na splav gde smo se ponapijali kao stoke i sećam se da je neka ženska platila 300e haljinu, koju su joj unakazili crvenim vinom, plakala je do jutra, još nije mogla da đuska u toj haljini, samo se saplitala :D meni je bilo bitno da se provedem extra, uopšte nismo gledali ko je kako obučen došao. Na apsolventskoj sam nosila haljinicu od drugarice koju je ona NOVU platila 150 din pre 15 godina ahahahahaha. Dobila sam milion pohvala za izgled i haljinu, u sebi sam se dobro nasmejala :D
2019 01 27
Nikako ne bi pristala na ovakav vid dogovora. Imam i ja maturanta, doduse musko pa druga prica. A posto radim u srednjoj skoli vidim koliko su neki ljudi preopteteceni sa visinom novca koji se trosi na haljine. Od HM do Fare za 1000€ sve sam videla. Svako dete zasluzuje nesto pristojno ali ne vidim svrhu da roditelj trosi vise od svojih mogucnosti. Dete treba da zna koliko sta kosta i koliko roditelji treba da rade za taj novac. Uvek ce biti i bogatijih i siromasnijih. Ima jako lepih haljina za pristojan novac. Ps. Ovo nije upuceno licno vama, govorim uopsteno. Svako zna svoje granice mogucnosti.
2019 01 27
Ako Vam novac nije problem, onda joj bolje kupite novu, a ne da iznajmljujete. Kako su članice već napisale, uvek postoji rizik od oštećenja na takvim skupovima, cigarete,🚬vino, 🍷svašta može da se desi...i šta ste onda uradili: nit’ imate novac, nit’ haljinu!😱
2019 01 27
I mene su zalili vinom, ali haljinu sam kupila u Kotonu za male pare pa me nije bilo briga. 😀
2019 01 27
U Nišu koliko znam postoje dve radnje koje se bave iznajmljivanjem haljina. Možda sada ima manje, možda više radnji ali drugarica je za 20 godina mature iznajmila prelepu Cavalli haljinu za 5000. U obavezi ste da je hemijski očistite nakon nošenja i da je sa priznanicom sa hemijskog vratite. Ne znam kakva je situacija u Beogradu šta se cena iznajmljivanja tiče, doduše ćerka možda samo ovu haljinu traži, ali pogledajte i raspitajte se malo bolje, možda možete jeftinije proći a naći isti model. Vremena svakako još imate do maja.
2019 01 27
Da,jeste rizik da se haljina ne upropasti..al.opet ako se vec uplati tolika cifra,onda je bolje kupiti... ja ne znam sta bih radila..sebi za maturu ne bih sigurno kupila,niti sam tada maturu shvatala kao nesto vau-vau, ali opet za dete...ako.joj znaci...i sad kad je sasvim mala ja joj uzimam neke gluposti a kamoli kako ce posle biti... ali svakako je ta zena promenila misljenje jer je verovatno shvatila isto rizik od ostecenja te haljine.. mislim da svakako ima predivnih haljina za male pare po buticima i samo odvedite cerku da razgledate, naci ce se neka mnogo lepsa i jeftinija,mnogo je para za nesto sto niti je probano niti opipano niti ista..samo vidjena fotka...
2019 01 28
Prosla sam dve male mature i jednu *vecu*, bez probe kupovinu ne preporucujem. Za nesto specijalnije predlazem dobru snajderku i dobar materijal, slazem se da je drugacije kad se uzivo vidi i opipa
2019 01 28
Ja bih vam preporučila Blondy butik, najlepše haljine, kvalitet 10+. pogledajtee Blondy, ima na taj fazon... Ali znam kako je kad se zapne za neku haljinu 😁
2019 01 28
Ja ovo potpuno razumem, ovde se radi o odnosu majka-cerka, jos u tom dobu, nemam cerku ali jesam i dan danas ocekujem od najdraze da ispostuje dogovor koji imamo. Zanima me samo da li je devojka (cerka) vec probala haljinu, sta ako joj uopste ne stoji ili ne bude zadovoljna? Moj predlog je bez obzira koliko daleko zivite, pricam o udaljenosti dva grada izmedju Vas i devojke koja je iznajmljuje, dve autobuske i na probu. To je mnogo manji trosak od onog koji biste mogli da imate, na kraju upoznacete licno devojku koja iznajmljuje, mozda ce imati malo drugaciji pristup. Do mature bar 3 meseca za dve autobuske moze da se nakupi 😉. Mozda i sama odustane pa za izdvojeni novac nadje i nesto sto joj se vise dopada.
2019 01 28
Prelepa!!!! Prava maturska,a i letnja,odgovara njenim godinama. Da imam cerku bas bih ovo odabrala za "malu" maturu.
2019 01 28
Еto hvala i ja smatram da je bio pun pogodak s haljinčetom, mada su se devojčice uglavnom oblačile kao da imaju otprilike 25 godina, a da se razumemo ja se tako ne bi obukla nikad, one žersejske haljine, pa plus na grudima neka čipka uz dodatak onih sundjera, valjda vođene današnjim trendovima s neke televizije, nemam pojma. Ja sam uvek bila pank rok stil, tako da je za mene sve to previše što sam videla, nabadanje u štiklama od ne znam koliko cm za devojčice od 14 godina je zaista krajnje žalosno.
2019 01 28