Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je realno i sta mi predlazete da uradim?

Ја лично мислим да је лепо искористила Ваше интересовање за хаљину. Мало попустите, ако само једна страна поставља услове, следствено је да они постану неумерени. Поставите га и Ви, 8500 (не улазим у то да ли је много или не, али сматрам да се може таква хаљина барем приближно сашити за тај новац, по њеној мери, која јој притом остаје!) или просто ништа. Нек је прежали, до јуна ће јој се жеље мењати још сто пута, а и ова хаљина, да се не лажемо, мора да изазове разочарање при очекивањима, када видите овако згодну жену, са профи сликом и када би исту пробала и схватила да то није баш тако бајно дивно као на слици. Без пробе, на тако њој важан дан, зашто? Да Вам пошаље хаљину која јој је већа у пределу груди рецимо, коју не можете ни да преправите, значи директно бачен новац а да је ни не обуче. Хмм размислите...
2019 01 28
Slazem sa prethodnom clanicom, sta ako ne odgovara u potpunosti? Sta ako do juna nadje neku drugu? Za taj novac sasijte ili obidjite radnje, neka devojcica proba, vazno je da proba, sigurna sam da cete naci odgovarajuci model :")
2019 01 28
Vecina devojcica sa 14 deluje nespretno u haljinama i visokim stiklama za koje se zalepi, jer im to izgleda super na nekoj zrelijoj devojci sa vise samopouzdanja, koja to zna bolje da iznese. U cemu se bude osecala dobro, da joj ne bude neprijatno, to ce joj najbolje stajati, a tako nesto mora da isproba. Korset haljine moraju da budu bas po meri u gornjem delu, pogotovo ako nemaju elastina
2019 01 28
Nece stikle naravno na maturi nositi,ni meni se to ne svidja kada vidim.Hvala puuuno svima!Verovatno cu da sijem,a hvala posebno Debeloj jer se ponudila da pomogne oko snajderke i raspitivanja.Hvala <3
2019 01 28
Iskreno, ja bih odustala
2019 01 29
Haljina mi je ok ali ništa vau naročito ne za te pare. Kroj nije ništa specijalan pa da zahteva neku vrsnu krojacicu, mislim da moze prosecna krojačica da je sašije samo kupite kvalitetan materijal. Haljinu ako iznajmite ne mozete da je prepravljate, a ovaj korset model ako nije baš knap ne izgleda lepo. Ako baš hoce Diline bolja mi je varijanta da kupi tamo haljinu pa da je prodate posle mature i dobijete bar polovinu placenog iznosa.
2019 01 29
Gledam Mirinu klinku (mnogo joj je to slatko stajalo) i setim se moje najstarije, koja je jedva nasla xxs velicinu haljine, kao sivene za nju.. ostala jedna, jer niko u nju nije mogao da udje i platili je 500 dinara. Zato za veliku maturu uopste nije bila skromna i kupila je haljinu od 20-ak hiljada, snizenu..
2019 01 29
Mislim da je najbitnije da probaju, jer nekad i nešto što nam se svidi kad probamo nije to to.
2019 01 29
Imam samo pitanje da li mora diline? Znaci ovo je precenjen brend imala sam prilike da vidim haljinu uzivo. Sto neko rece bolje nadji snajderku a videla sam slicnu i na sajtu ovde negde ovako sa ruzama. Preskupo je iznajmiti i jos ovako ovde
2019 02 05
1 2 3