Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ime za decaka

Svidja mi se Adrian, a Bjanka mi je preslatko! 😊 Mada meni tu fali neko "j", Adrijan, ne znam zasto 😁
2019 02 06
Sprovodeci jedan lep program u vrticima upoznala sam jednog preslatkog malog dečaka koji nije iz mešovitog braka i nije pripadnik neke nacionalne manjine ali zove se Timon-Kai. Moja prva asocijacija na njegovo ime bila je Uruk-Hai iz Gospodara prstenova, ali kladim se da roditeji imaju logično objašnjenje za ime koje su dali detetu. Moram spomenuti i to da se jedna moja drugarica zabavljala sa dečkom koji se zove Renesan i ima sestru koja se zove Lirika. Roditelji su im profesori književnosti pa eto.... x-)
2019 02 06
Kod mene u kraju ina Svemir :)
2019 02 06
> Borovniica: > I meni je Adrian lepo ime. Meni se za decaka Vid svidja i nije cesto toliko. A za devojcicu Alisa i Margita. 😊 Moja je kuma htela dati sinu ime Vid po svom ocu koji je nazalost preminuo, pa kao mozda David- da sradrzi Vid u sebi, pa na kraju ispao Dusan :D @Debela_devojka kod mene je na fakultetu bio neki Svemir :D
2019 02 06
Lepo je ime Adrian, a skoro sam čula i za ime Aris. Od zenskih modernih, a meni lepih Iskra i Iris.
2019 02 07
Kakav bre Adrijan.Jovan,Luka,Lazar,Stefan.. Dajte detetu Srpsko pravoslavno ime..
2019 02 07
Joj, kad se muškarac umeša u diskusiju... ;)
2019 02 07
Inače, Luka ime potiče jednim delom iz Italije, jednim iz Grčke, tako da i nije baš srpsko ime :D
2019 02 07
E, ali ako je Srpsko onda jupiiii.....ili mozda jos bolje Srbsko. Neka Adrian ili Jevrosim ili Dejvid ili kako god se zvao bude zdrav decak i poraste u pametnog i dobrog coveka! Neka se zove kako njegovi mama i tata odluce. Ne cini coveka covekom to sto je Srbin ili pravoslavac ili budista ili vanzemaljac....opusti se brate Rale iz Krusevca grada ;)
2019 02 07
> lokibg: > E, ali ako je Srpsko onda jupiiii.....ili mozda jos bolje Srbsko. > Neka Adrian ili Jevrosim ili Dejvid ili kako god se zvao bude zdrav decak i poraste u pametnog i dobrog coveka! Neka se zove kako njegovi mama i tata odluce. Ne cini coveka covekom to sto je Srbin ili pravoslavac ili budista ili vanzemaljac....opusti se brate Rale iz Krusevca grada ;) Svaka cast Loki! 😂👍
2019 02 07
> lokibg: > E, ali ako je Srpsko onda jupiiii.....ili mozda jos bolje Srbsko. > Neka Adrian ili Jevrosim ili Dejvid ili kako god se zvao bude zdrav decak i poraste u pametnog i dobrog coveka! Neka se zove kako njegovi mama i tata odluce. Ne cini coveka covekom to sto je Srbin ili pravoslavac ili budista ili vanzemaljac....opusti se brate Rale iz Krusevca grada ;) Svaka cast Loki! 😂👍
2019 02 07
Lepo ime,a supruga ces nekako ubediti 😁 mi smo cerki dali ime Nija(zelja) I kad nas pitaju sto se ne zove Zeljana,Zeljka???Ljudi da li ste realni,moje dete,moj izbor,ni meni se vas izbor ne dopada ali ga postujem 😁😊
2019 02 07
Joj, zamisli Željanaaaa :D
2019 02 07
> veprolece: > Lepo ime,a supruga ces nekako ubediti 😁 mi smo cerki dali ime Nija(zelja) I kad nas pitaju sto se ne zove Zeljana,Zeljka???Ljudi da li ste realni,moje dete,moj izbor,ni meni se vas izbor ne dopada ali ga postujem 😁😊 Nija?! Jako mi se svidja, zapamticu ga 😊 Meni je bitno da se nas dvoje slozimo a za druge me boli uvo. Na selu smo i vec zamisljam izraze lica i komentare, ovde se retko ko usudi da da ime svom detetu vec koje kum predlozi to je to, jos kada cuju Adrian... 😂😂😂 Sreca pa su nam kumovi mladi i savremeni pa ne moram jos sa njima da se ubedjujem ☺
2019 02 08
1 2 3