Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li vam se kvari kvalitet slika?

Pozdrav☺️ Zanima me, da li vam bude drugaciji kvalitet slika kada ubacite na sajt? Vidim da mi slika bude zamucenija, nekako nejasne ivice...🤔
2019 03 05
Daaa, to sam i ja primetila, kad udjem u galeriju slike odlicne, a kad ubacim neki predmet one se toliko pokvare da nije normalno 😃 Je l zna neko kako to da se promeni? Probala sam da slikam i derektno kad ubacujem ali opet je isto
2019 03 05
Mislim da to tako mora, tj da nije moguce ubaciti sliku sa velikim kvalitetom, ranije je morala slika pre ubacivanja da se resizeuje, a sada mozda to sajt automatski radi.
2019 03 05
> OljaRaletic: > Mislim da to tako mora, tj da nije moguce ubaciti sliku sa velikim kvalitetom, ranije je morala slika pre ubacivanja da se resizeuje, a sada mozda to sajt automatski radi. Ja pre nisam imala taj problem 😕
2019 03 05
Daa i mnogo se nerviram zbog toga. Primetila sam da mi se najmanje zamuti slika kada slikam predmet na dnevnom svetlu. Tad bude priblizno istog kvaliteta, ali opet losija.. ima veze sa rezolucijom slike i time koliko zauzima.
2019 03 05
Da....Meni su mnogoo tamnije neke slike,maltene kao da sam slikala u mraku,a na telefonu uopste nisu takve :( To mi se nije desavalo ranije..
2019 03 05
Zna li neko od vas u kojoj rezoluciji trebaju da budu slike na MK? Moje slike su na svim sajtovima odlicne, sve slikam u visokoj rezoluciji i jos mogu da se uvecaju...osim ovde...jos je broj slika ogranicen :( Dosta truda ulazem u slikanje, medjutim kad okacim slike na MK sve deluje nekako jadno....
2019 03 06
poludim,trudim se da uslikam dobro imam i dobar telefon,postavim na sajt ono se zamuti ,uopste nije to to.. sta radizi da li u startu koristiti manju reuoluciju
2019 03 11
Daaa i ja sam to sinoc primetila ali sam mislila da je neki trenutni bag.
2019 03 11
I ja sam primetila da se slika zamuti. Dok nisam naisla na ovu temu mislila sam da je to slucaj samo kod mene.😁 Ali steta, trudim se uvek da slike budu bistre pa ako ne ispadnu tako slikam ponovo.
2019 11 20