Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako skinuti kilograme?Hreballife ???

> CallMeDarling: > > MiciZara: > > Ja nisam debela imam 59 kg ali i ako sam matorka volim da sam utegnuta.... Jbg u ovih mojih 40godinica teže dolazim do rezultata... Ali trudim se... 😎 > > Bes hleba i pekare ne mogu, bez slatkiša mogu ceo zivot... > Zvuci mi super ovo sto si mi napisala.I ja ne jedem slatkise.Poslala sam im poruku.Cekam odgovor.Hvala ti Mici puno 💋💋 Odgovore u roku od dan.... Cmok
2019 03 12
> jovanica990: > A sto se tice programa ishrane I treninga , toliko informacija ima na internetu da nema potrebe davati novac za to Znas li mozda za koliko je tvoja mama imala rezultate?Hvala puno 💋💋💋
2019 03 12
> MiciZara: > > CallMeDarling: > > > MiciZara: > > > Ja nisam debela imam 59 kg ali i ako sam matorka volim da sam utegnuta.... Jbg u ovih mojih 40godinica teže dolazim do rezultata... Ali trudim se... 😎 > > > Bes hleba i pekare ne mogu, bez slatkiša mogu ceo zivot... > > Zvuci mi super ovo sto si mi napisala.I ja ne jedem slatkise.Poslala sam im poruku.Cekam odgovor.Hvala ti Mici puno 💋💋 > Odgovore u roku od dan.... Cmok Hvala ti jos jednom puno 💋
2019 03 12
> BabyPink: > Evo ovako, ja sam podelila i svoje iskustvo na fb stranici za hrono. Naime ja sam 3 nedelje na HI. Naisam smrsala. Osecam tezinu u zelucu i juce sam osetila bol u krajniku, vratu i blago gusenje, promuklost. Mislila sam da su krajnici problem i odem kod dr.koja mi kaze da imam refluks. I da sve ovo sto sam radila - jela pretezno meso, 3xobrok je bilo pogresno. Pre 3 god.sam takodje drzala istu dijetu i tada mi je bas prijala. Ako neko ima isti problem kao ja neka pise kako se hrani, jer sam ja sada u potpunoj konfuziji...... > Sto se herbalajfa tice, nikad ne bih obrok zamenila praskom! Meni kod hrono jedino nije prijalo što se ručak i večera jedu bez hleba, teško mi je padala hrana, i ja sam tada imala refluks. Dobila sam tablete i brzo se sve vratilo u normalu, počela sam da jedem hrono hleb po malo za sve obroke i posle je bilo ok. Kao što sam već u nekom ranijem postu pisala, treba se posavetovati sa lekarom svakako, a i ne prija svakom isto. Moje iskustvo je da je satnica najvažnija, rano doručkovati i razmak između obroka da nije više od 5,5-6 sati. Kada se izbace veštački šećeri mislim da sve drugo nije presudno, biće rezultata i tako.
2019 03 12
> BabyPink: > Evo ovako, ja sam podelila i svoje iskustvo na fb stranici za hrono. Naime ja sam 3 nedelje na HI. Naisam smrsala. Osecam tezinu u zelucu i juce sam osetila bol u krajniku, vratu i blago gusenje, promuklost. Mislila sam da su krajnici problem i odem kod dr.koja mi kaze da imam refluks. I da sve ovo sto sam radila - jela pretezno meso, 3xobrok je bilo pogresno. Pre 3 god.sam takodje drzala istu dijetu i tada mi je bas prijala. Ako neko ima isti problem kao ja neka pise kako se hrani, jer sam ja sada u potpunoj konfuziji...... > Sto se herbalajfa tice, nikad ne bih obrok zamenila praskom! Dokaz da Hrono ishrana nije dobra, znam da ima puno ljudi kojima je pomogla ali po meni je samo pitanje kada ce se njima neshto slicno desiti. Treba jesti hranu bogatu vlaknima, sveze voce i povrce, hraniti se sezonski, jesi ono chega u tom trenutku ima najvishe. Preko zime se snalaziti, zivimo u modenom vremenu, ima i tropskog voca i plastenika, meso i mlecne proizvodi shto manje, a ako neko moze da bude vegan, vegetarijanac, jos bolje. Ako ne, istazite malo ishranu 80/10/10. 😊 Hidritati se, jesti samo kada ste gladni, slushati svoje telo, i ne jesti nishta shto ima vishe od 4 sastojka u sebi to mislim da kupovne stvari ne na kuvana jela.
2019 03 12
Ako zelis da izgubis kilograme pokusaj i sa keto ishranom. Hranis se samo proteinima, mesom, mastima, potpuno bez UH, primetices odmah promene, kada ti telo upada u tzv ketozu i dolazi do "ciscenja" organizma, iako je ishrana veoma ogranicena osecaces se sito jer ga keto puni mastima i proteinima, takodje postoji dosta recepata za keto ishranu i poslastica baziranih na zasladjivacima i mastima koje mozes sama praviti kod kuce. Takodje ne moras da brojis kalorije i kolicinski pratis obroke. Moj decko je putem ketoze smrsao skoro 20 kg u roku od 2 meseca, najbitnije je striktno pridrzavanje bez ikakvih UH. Pokusaj uz to da ubacis i lagani trening kod kuce ili u teretani, zavisno od toga sta zelis da postignes tj sta ti je cilj u tome.
2019 03 12
>>>>Isto sam prošla što se tiče hrono ishrane, i za čitava tri meseca nije bilo nikakvih rezultata. Plus imam problem sa štitnom žlezdom (tumor) i jednostavno ne mogu nikako da oslabim. Hrono ishranom sam samo samoj sebi "skočila u stomak", i ništa više od toga. Ne preporučujem zaista nikome hrono ishranu. Ovo što je napisala IvanaMand, to je sasvim ok. Jedino bih dodala to da hleb nebi trebalo izbacivati potpuno iz ishrane, dok ostala testa da. Naime, mnogi greše što uzimaju raznorazne vrste hlebova- to je sve prepuno hemije! Najbolje je napraviti sam hleb, najobičniji i mali, pa ga jesti odprilike po jednu krišku dnevno, i nikako za večeru, najbolje za doručak ili ručak. Ukoliko neko ne može da izbaci krompir, pirinač i ostalo što sadrži skrob iz ishrane, onda sa tim nikako ne treba kombinovati hleb. Uz meso može po jedna kriška, ništa neće faliti, samo ne za večeru kada naš organizam sam po sebi ulazi u stanje mirovanja. I, ne jesti posle 18h. Beli kristal šećer za npr. kafu, čaj izbaciti ukoliko se može, ili ga zameniti stevijom. Smeđi šećer takođe nije zdrav za organizam. Voće jesti svakodnevno, ali samo citrusno, dok banane nikako. Povrće u što većim količinama, ribu takođe uvrstiti u ishranu. Domaći sok od paradajza je izuzetno zdrav i ko voli slobodno neka ga pije uz obrok doručka ili ručka. Vežbe mogu i ne moraju, ali šetnje bi svakako bile poželjne minimum sat vremena dnevno, najbolje u toku prepodneva, večernje šetnje prijaju ali ne pomažu pri gubljenju kilograma.
2019 03 13
> LadyBlye: > >>>>Isto sam prošla što se tiče hrono ishrane, i za čitava tri meseca nije bilo nikakvih rezultata. Plus imam problem sa štitnom žlezdom (tumor) i jednostavno ne mogu nikako da oslabim. Hrono ishranom sam samo samoj sebi "skočila u stomak", i ništa više od toga. Ne preporučujem zaista nikome hrono ishranu. > Ovo što je napisala IvanaMand, to je sasvim ok. Jedino bih dodala to da hleb nebi trebalo izbacivati potpuno iz ishrane, dok ostala testa da. Naime, mnogi greše što uzimaju raznorazne vrste hlebova- to je sve prepuno hemije! Najbolje je napraviti sam hleb, najobičniji i mali, pa ga jesti odprilike po jednu krišku dnevno, i nikako za večeru, najbolje za doručak ili ručak. Ukoliko neko ne može da izbaci krompir, pirinač i ostalo što sadrži skrob iz ishrane, onda sa tim nikako ne treba kombinovati hleb. Uz meso može po jedna kriška, ništa neće faliti, samo ne za večeru kada naš organizam sam po sebi ulazi u stanje mirovanja. > I, ne jesti posle 18h. Beli kristal šećer za npr. kafu, čaj izbaciti ukoliko se može, ili ga zameniti stevijom. Smeđi šećer takođe nije zdrav za organizam. Voće jesti svakodnevno, ali samo citrusno, dok banane nikako. Povrće u što većim količinama, ribu takođe uvrstiti u ishranu. Domaći sok od paradajza je izuzetno zdrav i ko voli slobodno neka ga pije uz obrok doručka ili ručka. > Vežbe mogu i ne moraju, ali šetnje bi svakako bile poželjne minimum sat vremena dnevno, najbolje u toku prepodneva, večernje šetnje prijaju ali ne pomažu pri gubljenju kilograma. Baš tako
2019 03 13
Iz mog iskustva, kad se najmanje opterećuješ kilažom ona se smanjuje. Ako ti je bitno da ne ostaneš mlohava posle skidanja kg, trening neki obavezno. Meni je vožnja bajsa najbolja. Sat vremena dnevno. Još ako imaš neke uzbrdice po kraju, vrh :D samo malo povedeš računa šta klopaš, mnogo vežbaš, spavaš 8 sati i bićeš top. Ili rodiš još jedno dete hahahahaha. Ja sam se u prvoj trudnoći ugojila 25 kg, a u ovoj 10, a evo još 2 meseca do kraja. Jurcanje za malom mi nije dalo da se ugojim puno, još kad krenem da jurcam za dva komada, biću American next top model :D :D
2019 03 13
Smanjite hleb,izbacite večeru posle 6 uveče i videćete rezultate.Dosta šetnje ili brzi hod.
2019 03 13
Ja sam pocela da mrsavim tek kada sam uz korigovanu ishranu krenula u teretanu.. idem 5x nedeljno i rezultati mnogo brze dolaze. Smrsala sam i koje kilo tako sto sam samo izbacila slatkise, sokove i bilo koji vid testa, pa i hleb. Sto se vecere tice, nema sanse da ne jedem posle 18h, kasno lezem i uvece mi jednostavno bude muka od gladi. Ko ne moze da ne vecera, uvece slobodno moze da jede belo meso i salatu, ili ribu i salatu.. to nikoga nije ugojilo
2019 03 13
Znam ovde jednu ženu koja ima oko 50 i nešto godina, bila je baš ono nešto jako ugojila, bukvalno duplo nego što je ranije bila. Nije imala nikakvih zdravstvenih problema, nego eto jednostavno se bila ugojila. Žena se za neka dva meseca bukvalno prepolovila jer je radila ovako: doručkovala je "sve i svašta" s'tim da su obroci bili baš pozamašni, i uveče je jela samo po jednu jabuku. Eno je, živa, zdrava, utegnuta i prezgodna. Kako je izdržala takav način ishrane zaista nemam pojma, ali je veoma brzo vratila svoju nekadašnju super težinu.
2019 03 13
> FashionStory: > Ja sam pocela da mrsavim tek kada sam uz korigovanu ishranu krenula u teretanu.. idem 5x nedeljno i rezultati mnogo brze dolaze. Smrsala sam i koje kilo tako sto sam samo izbacila slatkise, sokove i bilo koji vid testa, pa i hleb. Sto se vecere tice, nema sanse da ne jedem posle 18h, kasno lezem i uvece mi jednostavno bude muka od gladi. Ko ne moze da ne vecera, uvece slobodno moze da jede belo meso i salatu, ili ribu i salatu.. to nikoga nije ugojilo Ni ja ne mogu uveče da ne jedem jer isto kasno ležem, tako da nešto lagano moram. Uz to, pijem i dosta vode i onda tu silnu vodu nema šta da mi "skuplja", pa svako malo trčim da pi-pi... 😁😁 Ali, kao što napisah već, kod mene je situacija takva da bukvalno ako bih samo na vodi bila nikako ne mogu oslabiti zbog problema sa štitnom žlezdom. Šta da se radi, jedina opcija je ta da se prihvati tako kako jeste...na žalost.
2019 03 13
> FashionStory: > Ja sam pocela da mrsavim tek kada sam uz korigovanu ishranu krenula u teretanu.. idem 5x nedeljno i rezultati mnogo brze dolaze. Smrsala sam i koje kilo tako sto sam samo izbacila slatkise, sokove i bilo koji vid testa, pa i hleb. Sto se vecere tice, nema sanse da ne jedem posle 18h, kasno lezem i uvece mi jednostavno bude muka od gladi. Ko ne moze da ne vecera, uvece slobodno moze da jede belo meso i salatu, ili ribu i salatu.. to nikoga nije ugojilo Tako je, nema dok se ne preznojiš dobro rezultata. Mislim, ima, ali džabe koji kg manje, ako se guza i stomak ne zategnu. I ja sam najbolje izgledala dok sam išla u teretanu, bila mi blizu kuće, cena smešna, pa sam šibala dva puta dnevno. Sve sam klopala, ali umereno, posle treninga obavezno parče mesa bilo kog i salatu. Proteini su neophodni dok se trenira. Ko ima vremena i mogućnosti, teretana, bajs, aerpbik, roleri čuda čine za noge i guzu i džoging. Svi imamo gde da trčimo, to bar može svako
2019 03 13
Nista bez kretanja. I kad nisam jela puno gojila sam se samo jer nisam izlazila iz kuce. Ukinem sebi gradski prevoz i liftove, i sve ode.
2019 03 13