Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Drugi carski zakazivanje

Imala sam dva carska i oba su bila zakazana dve nedelje pre termina
2019 03 24
I ja sam slusala price o zakazivanju i o nedeljama kada se to radi, da bi mi moj dr (koji je stvarno doca i po!) rekao da je vazan svaki dan koji beba provede u stomaku, i da on ne zakazuje nista nego prati. Najbitnije je naci nekoga kome verujete na kraju krajeva! Nije mi bilo bas svejedno, ali mi dogurasmo do 40. nedelje. To sto sam ja bila kao kit ubica, i sto sam jedva cekala da se porodim je druga stvar 😁
2019 03 24
Cekaj, to je cenovnik unapred?!!!
2019 03 24
Kad sam usla u deveti dali su mi uput za front. Tamo sam opet otisla kod dr od prvog puta i zakazala mi je carski, ali prilično nerado jer je proslo 3 godine, kao mozda mozes i prirodno. Ja sam bas insistirala na cr, uzasavam se prirodnog.
2019 03 24
I ja, Maro :D i meni je dr u gradskoj na ekspertnom.predložila da me šorodi prirodbo, pa kao ako zapne, idemo na cr. A meni će biti tačno 2 god od prethodnog cr, pa mi nije baš za zajebanciju Tina, znam ja da je bitno, ali kada je drugi carski, ako se čeka može biti opasno, valjda, zbog te rupture materice, pa se zato zakazuje
2019 03 24
> TinaKris: > Cekaj, to je cenovnik unapred?!!! Kako koga zapadne XD ovo je mito, a cenovnik ne znam kakav je ahahhaahah. Mislim da je 70 000 planirani CR prvi, svaki sledeći moraju da ti urade
2019 03 24
Mislim da zvanican cenovnik ne postoji. .... Svi bi to placali da moze. ....
2019 03 24
Može, Maro, postoji i to okačen u. Višegradskoj. Imaš opciju zakazanog carskog, regularno plaćaš na račun bolnice i mnoge žene i idu tako, ako nemaju vezu. Imaš puno pravi na porođaj carskim rezom bez indikacija, uplati se samo.novac bolnici. A ne bi sve žene išle, jer mnoge baš ne žele cr, već prirodni po svaku cenu
2019 03 24
> MARIJANA832: > Mislim da zvanican cenovnik ne postoji. .... > Svi bi to placali da moze. .... Postoji zvanican cenovnik i za izabranog lekara i za ostalo,ali kod nas staro pravilo,gurnes susku u dzep lekaru,pa prodjes jeftinije,a on uzme vise ,:)
2019 03 24
Ni ja nisam znala da postoji zvanican cenovnik za carski, haos. 😁 Ja sam samo castila docu posle porodjaja, nista nisam placala unapred, ali ja sam morala na carski, nije mi bio cef. Da, u pravu si, verovatno je za drugi porodjaj drugacije, ne planiram uskoro da otkrijem, 2 i po godine nisam spavala k'o covek, hvala lepo, divim se svakoj zeni koja odluci da ima dvoje sa malim razmakom izmedju ❤
2019 03 24
Ima, naravno, ženino pravo he da odluči kako želi da se porodi. Ja sam imala,sreće, ova od početka spava po 10 sati hahahahaha sad ćemo videti kako će biti
2019 03 24
Cuticuticuti ne malerisi! 😁😁😁
2019 03 24
> TinaKris: > Da, u pravu si, verovatno je za drugi porodjaj drugacije, ne planiram uskoro da otkrijem, 2 i po godine nisam spavala k'o covek, hvala lepo, divim se svakoj zeni koja odluci da ima dvoje sa malim razmakom izmedju ❤ Oh, da i ja cujem da jos neko dete, osim mog, ne spava kako treba :-) Iliti-da ja ne spavam kako treba 2 i po godine😂 Debela, sto ne ides u gradsku, jedina bolnica gde ne trazi nista, a jos te tretiraju onako kako treba 😄 Jedino što tamo gledaju da dokle god moze prirodno, tako i urade... Meni su kuma i drugarica posle prvog carskog, obe prirodno bez ikakvih problema, i to jos potpuno neplanirano, ali i jednoj i drugoj bilo lakse nego nekima prvi put. Sreca, sta li je 😁 Svakako preporuka za gradsku, tamo je vecina doktora da ih na hleb mazes.
2019 03 24
Joj, ne znam, meni se ta gradska uopšte ne dopada :D svuda gursju ns, prirodni, zbog rejtinga bolnice, Ali meni je mala razlika, zato se i plašim
2019 03 24
Stooo ti se ne dopada? :-) Tj. sta? Ja sam iz Nove Pazove povucena tudjim lepim iskustvima, zapucala u najdalje porodiliste i drago mi je zbog toga. Jedino sto tad nije bilo jos renovirano, ali mi je tretman doktora i sestara ostavio takve utiske, da mi nije bilo bitno nista drugo.
2019 03 24