Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Drugi carski zakazivanje

Moja super drugarica se poradjala u Gradskoj dva puta, bas je bila zadovoljna. Ja sam u Frontu. Nemam neke primedbe, otkud znam, dodjes, porodis se, jedva cekas da odes 😁 (Osim povremeno uzasnih nadr*anih sestara) LaReina, doci ce i nasih 5 minuta, kada nam podocnjaci nece imati svoje podocnjake 🤗
2019 03 25
Sada ćete me još ubefiti da odem u gradsku, a vež sam se kao psihički skockala za VG :D pa, oca dr.mi se dopala, što mi je radila uz u gradskoj, ali mi se samo nije dopalo tolikoi insistiranje na prirodnom. Bila sam unutra dok me je ubeđivala jedno pola sata. . A nemam.baš nikakvu vezu tamo, a ovamo imam par nrkih ljudi :D šta znam, sad sam zbunjena :D imam vezu i u Frontu, pa.mogu i nju da zvrcnem. Tina, ja nisam jedva čekala da odem hahahahaha bilo mi super zezanje , a i cimerkama sa mnom :)
2019 03 25
Ma ja sam rekla, hvala sine sto si se okrenuo naopacke, ionako ne bih umela da se porodim regularno 😁😁😁 Pa imala sam 20 kg viska, umirala sam, sve mi je bilo tesko, i kao jedva cekam veliko finale, a onda kad su mi rekli ajde da se sredimo za porodjaj bilo je "Ammm... jel mozete da dodjete malo kasnije, ja nisam spremna" 😁 I jos razmisljam kako da pobegnem i gde 😁
2019 03 25
Ja sam plakala kad su me vodili na porođaj, sreca pa nije islo pa na carski..... Da sam znala za tarifu platila bih 70.000 bez problema
2019 03 25
1 2 3