Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Svi mi koji volimo vintage

Pa da pod retro i stavljam..Ali sam pokvareno htela da privucem klijentelu sa jos jednim tagom :')
2019 03 26
> jelena2606: > Pa da pod retro i stavljam..Ali sam pokvareno htela da privucem klijentelu sa jos jednim tagom :') Sto da ne ako podseca :") Onaj tvoj top nije toliko star ali je taaaako vintage :") Jedva cekam lepse vreme :')
2019 03 26
@BadGal Jeste, ručni rad je, vidi se i kada se uzme u ruke, nije savršeno industrijska <3
2019 03 26
Gabi, koja jeje veličina one prve sa slovima? :")
2019 03 27
> Debela_devojka: > Gabi, koja jeje veličina one prve sa slovima? :") Velicina je 42 . Kozna, prelepa... Kada je cerka obukla kaze da nema ko je nije pitao za jaknu :D
2019 03 27
Mantil je prelep.
2019 03 27
@Gabi...hitno menjanje nika U Gabi Šik :) Ovaj mantil ozbiljno dobro izgleda,posebno sada kada ste slikali izbliza :)
2019 03 27
> jelena2606: > @Gabi...hitno menjanje nika U Gabi Šik :) Ovaj mantil ozbiljno dobro izgleda,posebno sada kada ste slikali izbliza :) :D :D Hvala, bilo nekad :D Haljinica sa slike je od ciste svile, sa cipkom i nasivenim perlicama cije se boje diskretno prelivaju (slozeno, odlozeno pa se poguzvalo) :D Suknja je vrlo zanimljiva...bela, sa primesom boje slonove kosti, po njoj je neki lud reljefni rad kao od silikona, takvo nesto nikada vise nisam videla. Kupiljena u kompletu sa koznim kaisem koji je od brusene koze u boji zlata, sa fantasticnom snalom....Ne mogu slikama da docaram...
2019 03 27
Imam divne vintage stvarčice bacite pogled na moj profil 😉❤
2019 03 29
> AngieWhite: > Imam divne vintage stvarčice bacite pogled na moj profil 😉❤ Dogovor je da se ne reklamiramo u ovoj temi ;)
2019 03 29
Super tema, ja lično obozavam vintage, specijalno drage stvari su mi od mame i bake, obozavam da iskopam neke njihove stvari i 90% slučaja sam odusevljena. Uslikacu neke moje stvarcice tj vintage.
2019 03 29
Anglelap divne krpice bas sam odusevljena ...
2019 04 08
1 2 3