Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Svi mi koji volimo vintage

Hvala :")
2019 03 25
Odlicna tasna Srebrna...Od kog je to materijala?
2019 03 25
Od debljeg metala je osnova, iznutra je kao pliš. Teška je. Mozaik je od keramike, kao pločice, a ovi zlatni delovi su metalni. 600 din. je koštala i to jedino ja dala ponudu 8-) Pitala sam gospođu odakle joj, kaže neko davno letovanje u inostranstvu. Mala je i nepraktična, ne staje ni mobilni ali je rado nosim uveče, pogotovo leti i na proslave, veselja. Uglavnom se svi oduševe mada ima žena kojima je bljak.
2019 03 25
E, da bila je istog oblika, samo drugi rad, crvena sa nekim, čini mi se draguljima na krpicama pre koji mesec. Ne znam da li je još ima.
2019 03 25
Ja sam gledala u sliku 15 minuta dok nisam izvalila da gledam torbicu :D brutalna je
2019 03 25
Baš ti hvala, meni je ona kao malo umetničko delo a i lepo se uklopila sa stvarima na komodi x-) Jedna drugarica je zove Vizantija, rado je i pozajmim kad im treba za neku svadbu.
2019 03 25
Torbica je ludilo 😍
2019 03 25
Ja imam maminu bluzu staru preko 25 godina Nikad je se necu odreci i dalje je svako leto nosim i prepuna je uspomena i neke topline ne znam kako bih to opisala 🤗
2019 03 25
Neverovatno je dobro uradjena,prvi put vidim ovako nesto,jos od keramike???Mislila sam da su neki parcici koze.Pritom ne volim ni zlatne detalje,ali ovo izgleda vrhunski
2019 03 25
Takođe, nisam baš neka zlatna, više sam neka srebrna hehehehe
2019 03 25
Ja recimo volim garderobu iz npr 1920/30.Generalno ludim za antikvitetima,preko garderobe,namestaja,svecnjaka...Kada gledm slike svoje babe iz 1930 otkinem.A npr,nije sredjena na fotografiji,nego je to dnevno izdanje.Okacicu jednu sliku sutra
2019 03 26
Da li je ok,da neke stvari koje lice na vintage,a zvanicno to nisu posto nisu stare preko 20 god,u tagu tako predstavimo?A u opisu naglasimo da nije staro ,samo je model u tom fazonu?Posto se uglavnom lomim oko toga kada stavljam tag
2019 03 26
> jelena2606: > Da li je ok,da neke stvari koje lice na vintage,a zvanicno to nisu posto nisu stare preko 20 god,u tagu tako predstavimo?A u opisu naglasimo da nije staro ,samo je model u tom fazonu?Posto se uglavnom lomim oko toga kada stavljam tag Mislim da je u redu da napišete "kao vintage", jer vintage nije... ;)
2019 03 26
Nesto kao "Like Desigual" :') :')
2019 03 26
> jelena2606: > Da li je ok,da neke stvari koje lice na vintage,a zvanicno to nisu posto nisu stare preko 20 god,u tagu tako predstavimo?A u opisu naglasimo da nije staro ,samo je model u tom fazonu?Posto se uglavnom lomim oko toga kada stavljam tag Sva garderoba starija od 20 god je vintage. Sva garderoba koja se proizvodi u dansanjem vremenu a podseca na neko proslo se naziva retro odecom. Sva odeca starija od 1920 god se smatra antikvitetom . Tako da mozes staviti pod haštagom retro ili sto kaze JanaMilica like vintage :")
2019 03 26