Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

Dolazim upravo iz pošte, gomila kurira ispred štrajkuje, pitam jednog da li uopšte slati narednih dana, iskreno i u poverenju mi je rekao bolje nekom drugom kurirskom, jer ih niko ne ferma 5% i ko zna da li će narednih dana raditi. Šalzeri rade uredno. Dakle, moja neka ideja je uplaćivati postnetom zbog poštarine, aali slati nekom drugom kurirskom, makar doj se PE kuririma ne ispune uslovi inače ćemo narednih dana imati problema sa neisporučenim paketima
2019 03 26
Juče sam poslala pošiljku, na šalteru su je uredno primili, ali sada izgleda čuči u centrali u Beogradu, 10200 GPC BEOGRAD :( :( :(
2019 03 26
Ja juce poslala 2 paketa, isto pise da stoje u 10200 GPC BEOGRAD...
2019 03 26
Teško da će to danas otići, da vam ja kažem. Baš mi je čovek iskreno rekao. Kaže niko ih ne šljivi, ništa se ne dešava i oni ne žele da rade dok je tako
2019 03 26
10200 je centrala.. i moji paketi su tamo stali i ne mrdaju, a poslati su juce. Pri tom mi u posti dok sam slala nisu nista rekli za strajk pa nisam ni imala pojma za to. Sad nam ostaje da cekamo jer odande ih uzeti ne mozemo 😏
2019 03 26
Upravo mi je bio kurir po pakete, a juče sam iz pošte poslala dva paketa. Rekao mi je da će svi paketi zbog ovog štrajka kasniti po dan-dva, a pakete zadržavaju u GPC BG jer oni su u tom nekom tzv. glavnom štrajku. Nema bojazni od toga da poslati paketi neće stići, nego stižu sigurno ali će isporuka poslatih paketa kasniti dan-dva. I tako će biti dok se štrajk ne završi, a ne zna se kada će to biti. Prošle godine je bio isto štrajk i bilo je identično ovako sa isporukama paketa. Dakle, nemojte se plašiti ništa jer paketi će svima stići samo sa zakašnjenjem od dan-dva.
2019 03 26
Drzava ignorise sve sto joj ne odgovara :( Nisam znala da strajkuju, nisam slala posiljke, ali sam porucila neke knjige, verovatno cu ih cekati vise dana ,:(
2019 03 26
> Marija-Maja: > Drzava ignorise sve sto joj ne odgovara :( > Nisam znala da strajkuju, nisam slala posiljke, ali sam porucila neke knjige, verovatno cu ih cekati vise dana ,:( Ako su poslate tiskovinom, ili kao preporučena pošiljka onda 3-4 dana.
2019 03 26
> Marija-Maja: > Drzava ignorise sve sto joj ne odgovara :( > Nisam znala da strajkuju, nisam slala posiljke, ali sam porucila neke knjige, verovatno cu ih cekati vise dana ,:( Da, daal, bukvalno mi čovek reče da im nije odgovoreno ni na jedan jedini zahtev. Neka štrajkuju ljudi i treba, a ne da se pravimo da cveta cveće i štičice cvrkuću, a ustvari je sbe u k...u, d' izvinete
2019 03 26
Da tako je štrajk se nastavlja. Ali vi imate prava na odštetu jer vi plaćate uslugu danas za sutra. I što više ljudi budu tražili odštetu pre će se ovo rešiti. Tako da samo napred i pomozite im. :)
2019 03 26
Da li ja mogu po posiljku koja treba da stigne iz centrale u moju postu da odem direkt u centralu da preuzmem? 🙁
2019 03 26
I meni je bio kurir da preuzme posiljku . Sad koliko ce kasniti ,nemam pojma . Takodje sam i juce nesto posla za Suboticu ,i vidim da stoji jos u Beogradu .
2019 03 26
Povraćaj novca je dosta komplikovan, piše na sajtu postexpress. Žalbe idu u Takovsku, tako da se šalju poštom ili msilom ali onda skeniranje dokumenata i potpis licno. Sve su oni lepo namestili tamo gore da njima bude lepo.
2019 03 26
I ja juče slala 5 paketa. Valjda ovi za Vojvodinu ne moraju do BG.
2019 03 26
Evo, teta iz call centra PostExpress-a mi upravo kaže "preuzećemo Vam pošiljke, ali ne garantujemo za rokove isporuke" .....
2019 03 26
1 2 3 4 5 ... 14