Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Haljina za apsolventsko vece

Devojke, ukoliko ste voljne da mi saljete predloge haljina za apsolventsko vece, nebitno da li su to vase ili slike sa interneta. Zelim da ne bude uska, dobila sam stomacic koji nisam imala ranije,pa bih njega malo da sakrijem :D zelim takodje da bude dugacka, niska sam, ali cu naravno imati stikle, mrsave noge i ruke imam i malko vece grudi za moju gradju :D pa eto da cujem neki predlog, haljinu cu verovatno da sijem :-)
2019 03 27
Duga suknja na nisku devojku veliki no no.
2019 03 27
> MARIJANA832: > Duga suknja na nisku devojku veliki no no. Tako je.. Za dugu haljinu treba imati liniju... Ali dobro ona hoće dugu.. Ja sam uvek za kraću varijantu ili do kolena.. Ove duge haljine je pitanje kad će opet obući...
2019 03 27
U pravu ste, ali sam na primer za maturu nakon srednje skole nosila dugacku haljinu onaj sirena model i svidelo mi se mnogo 😀 Nekako mi je ovo prilika da jos jednom obucem dugacku haljinu, pa onda jednog dana na svadbi :D
2019 03 27
Svidjaju mi se i haljine do kolena ili malo ispod kolena, ne bih bas kratku :-)
2019 03 27
E ovde vec imamo slican ukus. Kao prvu sto ste mi poslali sam malo pre gledala na internetu, slicnu, a ovu poslednju sam slicnu imala za malu maturu :-) hvalaa
2019 03 28
> Teodora555: > U pravu ste, ali sam na primer za maturu nakon srednje skole nosila dugacku haljinu onaj sirena model i svidelo mi se mnogo 😀 Nekako mi je ovo prilika da jos jednom obucem dugacku haljinu, pa onda jednog dana na svadbi :D I ja sam.niska i nosila sam duge haljine, fvisoka štikla spašava stvar :D
2019 03 28
Hvala Vam devojke na predlozima, malo sam promenila misljenje i pronasla haljinu :-) 😘😘
2019 03 28
Ja bih rekla da visina nije presudna, vec gradja za svaki tip haljine. A po ovome sto si rekla, tanke ruke, noge, vece grudi..mislim da ti sto sta dobro stoji. Drago mi je da si dobila ideju. :")
2019 03 28
> NatasaPupi: > Ja bih rekla da visina nije presudna, vec gradja za svaki tip haljine. A po ovome sto si rekla, tanke ruke, noge, vece grudi..mislim da ti sto sta dobro stoji. Drago mi je da si dobila ideju. :") Hvala na misljenju, ali znate nas devojke uvek nadjemo manu :D
2019 03 28
Ah, znam, vrlo dobro! ,:)
2019 03 28
Kod mene na profilu ima mnogo lepih haljina :)
2019 04 04