Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Prodaja na drugim sajtovima

Imam utisak da na ovom sajtu ima mnogo mladih devojaka koje još uvek nemaju svoj dinar, a htele bi da kupe. Onda se uglavnom sve svodi na razmenu ili na raspitivanje o predmetu, a prodaja tek s vremena na vreme. Limundo i Kupindo su ozbiljniji sajtovi. To je, naravno, samo moje mišljenje, ne znači da sam u pravu.
2019 03 29
> Mimi75: > Imam utisak da na ovom sajtu ima mnogo mladih devojaka koje još uvek nemaju svoj dinar, a htele bi da kupe. Onda se uglavnom sve svodi na razmenu ili na raspitivanje o predmetu, a prodaja tek s vremena na vreme. > Limundo i Kupindo su ozbiljniji sajtovi. > To je, naravno, samo moje mišljenje, ne znači da sam u pravu. Mislim da je bas to u pitanju....
2019 03 29
Ja odavno nisam kacila nista na Limundu/Kupindu, a i slabo sam tamo prodavala posto prodajem samo nakit koji pravim. Sad sam ubacila i neke sestrine stvari, ali tamo sam u nekom sitnom minusu i nikako da uplatim x-) Nakit uglavnom prodajem preko Krpica i nesto preko Instagrama i to je to..
2019 03 29
Od Lalafo i KupujeProdajem sam odustala, najvise sam aktivna na Limundo, Kupindo i ovde.
2019 03 29
Pa ne razumem ni ja, eto po mnogo puta pokusavam i ne ide. I svaki put se crvene polja sa tagovima, nista drugo. Eto pokusacu uskoro sa tim tackicama ili jedna rec. Mada mislim da sam sa jednom recju pokusavala vec.
2019 03 29
meni u mesec dana dob 1por na limundu,a na kupindu jos nisam dob ni jednu por Najbolje mi ide ovde,tu prodam sve svoje stvari,ali ima perioda i ovde kad ide i kad je zatisje. A kp katastrofa,nista A lalafo samo neki manijaci sa lepa si,slatka si(anigde moje slike,samo haljina) hit 😂😂
2019 03 30
Ja sam npr na kupindu prodala predmet za 3500, ovde niko nije ni pitao.... Nema pravila
2019 03 30
Ja godinama prodajem na limundu i kupindu, nakupih preko 600 pozitivnih i zadovoljna sam. Imam profil i na fejsu samo za prodaju i tamo onako ide. Moras non stop da se reklamiras i da upadas ljudima u oci da bi se vise prodavalo, bar je moje iskustvo tamo takvo. Lalafo nisam probala, vidim da se mnogo zale na taj sajt i nekako nisam ni imala volje da probam. Na kupujem prodajem muz dosta alata prodao i to skupljeg
2019 03 30
Na Lalafo sam prodala jednu bundicu npr i to dosta brzo. Ja vise kupujem generalno ....Ali ponesto prodam
2019 03 30
Meni nesto u poslednjih mesec dana bas ne ide. Najvise sam prodaja imala na Limundu, ali krpice koje sam prodavala, prodavala sam bud zasto, tek da prostor oslobodim. I sad sam okacila puno krpica i sve su to kvalitetni komadi, svaki pojedinacno, ali sam ih sad vec, iako letnje stvarcice, okacila kao lotove. Nadajuci se da ce neko ipak da se javi, ali ni na ovom sajtu, ni na drugima, niko. Nazalost 😢
2019 04 01
> Likica23: > Da li je neko ikada uspeo nešto da proda na nekom drugom sajtu? I ako jeste, koji je sajt u pitanju? > Pre par dana sam postavila oglase na lalafou, stanje je užasno, dobila sam milion poruka, neverovatno je da svi pitaju da li može niža cena i kada kažem da može odjednom se više ne jave... pritom javaljaju se ljudi sa mnogo čudnim imenima 😏 > Volela bih da čujem Vaša iskustva? > Takodje, kako vam ide prodaja ovde? Meni nikako, dobijem mnogo poruka u toku dana, a onda i te osobe nestanu. Stvarno ne znam u čemu je problem. Meni se ovde još niko nije javio za godinu dana, niti imam preglede, pa se pitam da li sam pravilno postavila i da li se vidi.
2019 04 02
Ovde solidno, na kp isto tako, htela bih da ih stvarim i na Limundo, ali ne znam kako ide postavljanje oglasa tamo, ako moze pomoc neka ,:(
2019 04 03
Mislim da cene nemaju toliko veze, jer ako se nekome zaista svidi neka stvar, kupiće je bez obzira na to koliko košta. Ok mi je kad neko pita da se spusti cena, na šta i sama pristajem za pojedine predmete, ali ima i nerealnih predstava o ceni od strane kupaca. Ne može nešto što je kvalitetno ili novo da se spusti baš na cenu koju dotični žele. Mislim da je realan odnos cene i kvaliteta presudan!
2019 04 06
Zavisi sta je za koga realno, ako stvar kosta u radnji 2000 a ovde se prodaje kao nova 1300 je maximum, a ako je nosena 1000.
2019 04 06
Za sebe pricam naravno
2019 04 06