Spremam spanać klasično kao prilog uz neko meso, mada ga ja samog tako mogu jesti u neograničenim količinama, ali spremam ga i na ovaj način:
Obarim španać, procedim dobro i sitno ga iseckajte, posolim malo i španać izmešam (iliti "izgnjavim" 😁😁) sa belim lukom (ja stavim više jer ga volim), stavim to u podmazanu tepsiju, preko španaća stavim bešamel (mleko, brašno, so), i preko toga stavim udinstano pileće belo meso seckano na kockice (začinjeno po ukusu), pospem susamom i to zapečen u rerni na 180-200° na nekih oko 15-20ak min. Kada je gotovo pospem rendanim kačkavaljem ili trapistom i vratim na kratko u rernu samo da se otopi sir (oko 2-3min.). Preukudno jelo i najpogodnije za one osobe koje nisu veliki ljubitelji ukusa spanaća, ja jesam veliki ljubitelj spanaća i stvarno ga obožavam na klasičan način spremljenog (ulje, brašno, beli luk, spanać, mleko i jaje), ali ovako spremam jer suprug osim pite sa spanaćem (i spanaćem i mesom) ne jede ga drugačije osim kada spremam ovako kako sam napisala.
Spremam spanać klasično kao prilog uz neko meso, mada ga ja samog tako mogu jesti u neograničenim količinama, ali spremam ga i na ovaj način:
Obarim španać, procedim dobro i sitno ga iseckajte, posolim malo i španać izmešam (iliti "izgnjavim" 😁😁) sa belim lukom (ja stavim više jer ga volim), stavim to u podmazanu tepsiju, preko španaća stavim bešamel (mleko, brašno, so), i preko toga stavim udinstano pileće belo meso seckano na kockice (začinjeno po ukusu), pospem susamom i to zapečen u rerni na 180-200° na nekih oko 15-20ak min. Kada je gotovo pospem rendanim kačkavaljem ili trapistom i vratim na kratko u rernu samo da se otopi sir (oko 2-3min.). Preukudno jelo i najpogodnije za one osobe koje nisu veliki ljubitelji ukusa spanaća, ja jesam veliki ljubitelj spanaća i stvarno ga obožavam na klasičan način spremljenog (ulje, brašno, beli luk, spanać, mleko i jaje), ali ovako spremam jer suprug osim pite sa spanaćem (i spanaćem i mesom) ne jede ga drugačije osim kada spremam ovako kako sam napisala.