Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kuriri više ne prevoze nameštaj i glomazne stvari

Čisto info naručili smo krevetac, NIJEDNA KURIRSKA SLUŽBA NE ŽELI DA GA PREVEZE i morali smo da odustanemo. Zvali smo i bex i royal i PE, kažu da više ne voze tako teške i glomazne stvari.
2019 04 18
Ja mislim da to odavno vazi! Ne znam da li je to bila praksa ili samo onako zvanicno obavestenje, znam zbog neke ves masine kad sam gledala. Ne znam koliko bi izaslo iznajmljivanje nekog kombija za te varijatne glomazne/teske 🤔
2019 04 18
Ja bih se na vasem mestu dogovarala sa prodavcem ako je u mogucnosti da vam doveze, uz neku doplatu, znam da dosta ljudi tako radi. Bas smor. 😑
2019 04 18
Pa, daleko nam žena Novi Sad, mislim nije frka, odmah smo mi našli krevetić u BGu, ali eto bzv, bio lep i povoljan. Šteta
2019 04 18
Mi smo narucili ves masinu ali preko Tehnomanija i oni su nam je i isporucili(njihovim prevoznim sredstvom). Mislim da im je to praksa odavno,pre godinu ipo smo poklanjali staru ves masinu,i niko nije hteo da je preuzme od kurira. Na kraju je suprug zvao kombi za selidve i oni su je preuzeli za neku vecu sumu novca. Iskreno,jedino ako mozete da zamolkte nekog od poznanika ko ima kombi pa da preveze. Ovako traze oko 40 eur.(dodate parice i kupite nov),ne isplati se.
2019 04 18
Juče je komšiji stigao bicikl za sina, Postexpressom... Ne onaj mali, nego onaj tzv. brdski bicikl jer sin ima 16-17 godina. Što se nameštaja tiče to zaista ne znam, ali meni je npr. TV stigao putem Postexpressa normalno, ne znam da li se i to ubraja u isto, ili ne...
2019 04 18
Meni pre nekih 10 dana stigao krevetac post ekspresom. Naravno, razmontiran, u delovima.
2019 04 18
I meni je stigla klackalica za dete samo je covek morao da zove da najavi kuriru dan ranije, tako su mu rekli u post expresu i stiglo bez problema.
2019 04 19
Ja mislim da je nemoguce da nece da prime jer imaju opciju do 50kg za prenos neke robe. Nego su bahati i bezobrazni postali i onda kao-ne primamo kabasto. Ne vidim nista preterano kabasto u krevecu koji je rasklopljen, a npr saradjuju sa Ikeom, Forma ideale...
2019 04 22
Meni u posti nisu hteli da pošalju spravu za trbusnjake AB swing nego smo se natezali pola sata, i na kraju sam morala da potpišem da to ide na moju odgovornost u slučaju kraće ili ako ki neko otvori paket
2019 06 26