Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Antirid 40+?

I da dodam jer sam inspirisana, nekako ovo vreme u kome jesmo, ovaj trend večne mladosti koji nam se svuda plasira, trend fita, trend bezuslovne sreće, konzumerizma, trend da ne smemo sebi dozvoliti da ostarimo i imamo bore, plitke, duboke, meni jako ide na živce. Ne mogu reći da mi se sviđaju sve moje bore i borice i stvarno bih lagala kada bih rekla da ih volim ali istovremeno nemam problem da to prihvatim kao neminovnost koja dolazi. I bore i sede i sve. Ne možemo biti večno mladi, večno lepi, večno zdravi, večno fit, bez problema u životu, večno srećni. Čovek treba sebe da prihvati i da prigrli godine u kojima jeste i da uživa u njima. Pa i u tim borama koje ništa živo neće da ispegla osim botoxa i faceliftinga.
2019 05 01
Slazem se Srebrna. Ono sto sam primetila takodje, je da- sto se vise opterecujete necim, to Vas brze stize. Kad u miru nalazite resenje, osluskujete sebe, pratite intuiciju, problem postaje manji, cesto iscezava. Nikad nisam razmisljala o borama, mazala sam kreme, jer mi je lice bilo suvo kad ocistim sminku i smetao mi je taj osecaj. To su bile obicne bebi kreme, raznorazne.. od Solee do Nivee.. one na kojima pise da su bez ovog ili onog stetnog sastojka, za kupanje i pranje kose bebi samponi i kupke, cak oni za intimnu negu, jer su neutralni.. Racunala sam da ono sto je za bebe i sto je ph 5,5 ne moze da steti mnogo. Razne kreme, masti na prirodnoj bazi, melemi, znali su da rese i probleme druge vrste, sem onog za sta su predvidjeni. Sprejevi za alergiju su mi vise zapusavali nos, umesto da otpuse, verovatno zbog konzervanasa. Koristeci neke lekove, upali smo u ozbiljne probleme deca i ja, tako da izbegavam cesto i posete lekarima. Lecis jedno da bi posle lecio drugo zbog prethodnog leka
2019 05 01
Prevelika filozofija oko jedne obicne antirid kreme :D,za negu.Treba se negovati,Svako po svom nahodjenju.I pozdravljam svaciju zelju da neguje sebe i iznutra i spolja..Smatram da je to licna higijena.Sto se trenda protiv starenja tice,ja to u Srbiji ne vidim.. ,posto kod nas zene preko 40-te u 80% slucajeva izgledaju lose i zapusteno.Upravo sam se potrudila da ne upotrebim jedan tezi izraz vezano za izgled. Oko toga da sto je jeftinje to je bolje,se verovatno nikada necemo sloziti.Prirodno,u slucaju da je prirodno, jeste najbolje,ali to se racuna samo ako je na duze staze.
2019 05 01
I kreme moraju na duze staze, nema instant resenja. Ja sam pokusala da detaljnije obuhvatim sve aspekte, a pisem uglavnom iz licnog iskustva 😉
2019 05 01
Ja porucih kolagen, pa cu javiti za jedno dva meseca. Znam da starim, ali zelim malo da usporim, I tako je oduvek, od srednje skole negujem lice i telo. Nemam vestacke nokte, kosu, trepavice, obrve, ali nega lica mi je kao odlazak zubaru, nesto sto se podrazumeva.
2019 05 01
P.S. I ne što jeftinije, to bolje, nego što jednostavnije, manje obrađeno, manje industrije, to bolje. Guglaj malo iskustva žena koje sebi mažu na lice čist hijaluron i voćne kiseline, zavisno od potreba. Skoro je tako kao kad se pije kolagen/želatin, jednostavno je i efektivno umesto da ga mackamo kroz xxx kreme sa xxx sastojcima. To ti je kao ono kad odeš na more dovoljno dugo pa se otpuše sinusi, zagušeni gradom i cigaretama ako pušiš. Em si opuštena, em si srećna, em more prodire u sve pore i krka ga nos ceo dan. Tako nekako. A isto može i kući sa Physiomerom. Izvini ako je tema otišla u pravcu koji ti ne prija, verujem da nijednoj od nas to nije bila namera.
2019 05 02
Nije otisla u pravcu koji mi ne prija.Vec se presipa iz supljeg u prazno.U samom uvodu napisah,da znam da od peglanja bora nema nista,nego mi nesto treba za negu za nadalje.I tu se valjda prica o instant resenjima I zatezanju bora zavrsava.Ja pricam o nacinu prerade,koji je skup,naglasavam I u primerima da je potrebno vreme I materijal,a onda mi ti pises da za teleci kolagen treba vreme I disciplina.Ista prica samo drugimm recima.I prosto konverzacija gubi smisao
2019 05 02
Evo posle mesec dana kolagena, kosa slama i dalje, nokti onako, lice mi se ocistilo(mozda je i pena za umivanje) ali me zglobovi vise ne bole uopšte🤣
2019 06 13
Ja imam 40. Na osnovu cega da biram okoloocnu? Kupila bih neku do 2000dinara :-)
2021 04 27
1 2 3 4