Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ajde,objasnite mi

Prvo,nadam se da nisam promasila forum. A,drugo,ajde prosvetlite me zasto masovno,ali masovno bluze prodaju pod nazivom majica dugih rukava?! Valjda imamo dzempere,dukseve,bluze,majice sa rukavima,bez rukava I na bretele?! Jel sam ja nepismena ili sta....?
2019 05 06
Kada postavljate predmet, pa odredjujete kategoriju, ide “odeća”, pa u ponudi budu “majice” i onda ide razno: majice dugih rukava, crop top, bojene....itd. Uopšte ne postoji podkategorija “bluze”. Vi verovatno mislite na naslov predmeta, koji članice same stavljaju.🙂 Tu bi, naravno, trebalo napisati “bluza”, a ne “majica”, ako je bluza u pitanju, a razlika svakako postoji.🙂
2019 05 06
Da,da,na naslov predmeta mislim. Bas me to nervira I otezava mi trazenje. :s Onda I ja u pretrazivac kucam majice dugih rukava I pitam se: " zasto,Boze,zasto?"
2019 05 06
Nemam odgovor. Svaka čast za pravilnu upotrebu vokativa.
2019 05 06
Ako se ne varam, u kategoriji Košulje trebalo bi da postoji podkategorija Bluze...ali nisam sada 100% sigurna.. 🤔🤔🤔
2019 05 06
Nisam ni ja,ali naslov predmeta koji se prodaje devojke same postavljaju,kao I tagove,a ako je sudeci po tome,na sajtu bluza skoro I da nema. :) Salim se malo,ali obratite paznju MAJICE SA DUGIM RUKAVIMA preovladavaju. :') Po mom misljenju to je kao da prsluk prodaju pod nazivom JAKNA BEZ RUKAVA.
2019 05 06
> LadyBlye: > Ako se ne varam, u kategoriji Košulje trebalo bi da postoji podkategorija Bluze...ali nisam sada 100% sigurna.. 🤔🤔🤔 Tako je, odeća ➡️ košulje ➡️ bluze.
2019 05 06
> Smizla1988: > Nisam ni ja,ali naslov predmeta koji se prodaje devojke same postavljaju,kao I tagove,a ako je sudeci po tome,na sajtu bluza skoro I da nema. :) Salim se malo,ali obratite paznju MAJICE SA DUGIM RUKAVIMA preovladavaju. :') Po mom misljenju to je kao da prsluk prodaju pod nazivom JAKNA BEZ RUKAVA. Istina.. 😁😁😁
2019 05 06
Hvala,MilleSanja. o:) Znaci,kategorija postoji,ali dzabe. :s
2019 05 06
> MlleSanja: > Nemam odgovor. > Svaka čast za pravilnu upotrebu vokativa. Hahaha, ulepsano mi je vece :) A razmak iza zapeta? :) Salim se, naravno. Ja tu vidim drugi problem: bluza kao elegantnija bluza od npr. poliestera i bluza (mi smo to nekad zvali bluzica) kao pamucna majica dugih rukava. I jedno i drugo je bluza, a opet nije isto :) Slican problem: majica i majca. Trazim, recimo, majicu takvu i takvu, moram da kucam i majica i majca (znam da je majca nepravilno). Vise kategorija je potrebno, rekla bih.
2019 05 06
> MinaMasa: > > MlleSanja: > > Nemam odgovor. > > Svaka čast za pravilnu upotrebu vokativa. > Hahaha, ulepsano mi je vece :) A razmak iza zapeta? :) Salim se, naravno. Ja tu vidim drugi problem: bluza kao elegantnija bluza od npr. poliestera i bluza (mi smo to nekad zvali bluzica) kao pamucna majica dugih rukava. I jedno i drugo je bluza, a opet nije isto :) Slican problem: majica i majca. Trazim, recimo, majicu takvu i takvu, moram da kucam i majica i majca (znam da je majca nepravilno). Vise kategorija je potrebno, rekla bih. :') :') ...pa ja sam u postavci svog artikla bila u nedoumici da li da kucam 'sorc' ili 'sorts' :') ..ne znam kako ce pre da se nadje u pretrazivanju
2019 05 06
@Pinokolada Ahahahahah isto...Pa u naslovu kucam sorts,a u tagu sorc ili obrnuto. ,:)
2019 05 06
Puno puta namerno ukucam nepravilno u tagove, jer znam da će članice i tako da traže. Hilfiger obavezno tagujem kao HilfiNger, jer sam u svakodnevnom životu xy puta čula da ga tako zovu.
2019 05 06
> jelena2606: > @Pinokolada Ahahahahah isto...Pa u naslovu kucam sorts,a u tagu sorc ili obrnuto. ,:) :') :') :') ..tako je ,pa to je ozbiljna stvar haha
2019 05 06
Hahahhahaha,sve je to srpski jezik I kultura izrazavanja. Mislim na majca-majica I sorc-sorts,al majku mu lakse je da napises bluza,nego majica dugih rukava. ,:)
2019 05 06
1 2