Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Rotiranje slika...

Pri postavljanju krpica ne mozes da izrotiras sliku ...to jest ...kao izrotira . a u stvari nista .da li se i vama desava
2019 05 06
I meni se to dešava u poslednje vreme sa većinom slika, i posle kad izmenjujujem kad pokušam da rotiram kao rotira a zapravo ne. Ne znam šta je problem :)
2019 05 06
Meni se desavalo pa sam brisala,pa opet stavljala..onda sam gledala da je izrotiram vec pri obradi odnosno pre stavljanja na krpice
2019 05 06
Ne vredi sve varijante sam probala
2019 05 06
I Ubaci i izbrisi aj...nema veze nego bas ruzno izgleda ..
2019 05 06
Očigledno da je do sajta tako da ne možemo ništa
2019 05 06
Da li ste proverili veličinu forografije? Ako je preko 2000, onda neće da rotira. Ja moje smanjim na 1000, pa tek onda postavim i uvek sve bude u redu. E sad, ako objavljujete oglase preko telefona, tu baš i nema pomoći jer ne znam kako može i da li može da se menja veličina slike na telefonu.
2019 05 07
Samo uzmite i isecite sliku u galeriji, isecite samo malo i mocice da stoji uspravno🙂
2019 05 07
Nisam imala problem do sinoc postavljam ih stalno isto i uvek bude ok ...ali sinoc nece i nece ...mslm ...ruzno izgleda na profilu ali ajd.... :")
2019 05 07
Rotirace se nakon nekog vremena, tako sam ja pre neki dan postavljala i brisala pa opet, i na kraju sam ostavila tako, i sutradan mi je bila zarotirana normalno. ☺
2019 05 07
Jao, ja imam ovih dana opasan problem sa rotiranjem slika. Nikako da mi se uspravi slika. Mislim, znam kako se to radi i namesta, ali ovaj put je nesto do sajta. Sinoc nije htelo, a evo i danas nece. :|
2019 05 28
Meni se ovo redovno desava i jako me nervira da li znate mozda da li mogu nesto u vezi toga da uradim?
2019 06 01
Jos uvek nije proradilo kod mene...rrrrrr..... :s
2019 06 03