Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

kuglica u stomaku

Najmladji klinac je posle Uskrsa progutao metalnu kuglicu, magnetic, oko 1cm u precniku. nasa deca inace slabo jedu, ali imaju obicaj da zvacu majice (okovratnik), papir, lizu baterije, ali nikada nista nisu progutali...sto nije hrana. Kako god, igrali su se unutra jer je bilo kisno, da sakrivaju kuglicu u sobi samo na tepihu i on je sakrio u usta. Kada mu je brat rekao da izbaci, on je pomerio jezikom i samo je potonula...Mi ga pitamo pa gde je, u nadi da je negde napolju, kaze - U srcetu mi je ! Brat od tetke kaze mi da mogu doci na Institurt, ali da bi ga samo snimili, malo ozracili i rekli ' Jao, jeste, progutao je. Idite kuci pa pratite. Tranzit je od 18h do 24h..." I stvarno je izbacio kuglicu posle 30h :) Kum nam je posle pricao da je najgore sto je cuo bilo da je covek, uzimajuci lekove iz dzepa, pokupio i spenadlu i progutao...sreca pa se nije otvorila... Znaci, ako je u pitanju obli predmet, manji (doduse za malo dete ovo i nije tako malo), progutan a ne udahnut...samo cekanje :)
2019 05 20
Imali smo istu pricu ali sa srafom...Uspaniceno sam ga odvela u Tirsovu,gde su mi kazali isto sto i tebi...Igracka kupljena kod Kineza,on je nekako uspeo da je rasrafi.Od tada kod Kineza igracku nisam kupila...I mi smo culi pricu o spenadli..
2019 05 20