Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kopije i cene

Nemam nista protiv kopija, ako mi se nesto svidi skroz mi je nebitno da li je original ili kopija, ali moram da ubacim razgovor sa jednim clanom, dogovarali smo se oko razmene za moje patike, usla sam na profil da vidim sta sve ima, kada ono ima sta i da se vidi, sve prsti od ORIGINALA a nista original videlo nije, cene samih kopija kod nas su velike, ali clanica/clan mi je zatrazio razmenu za patike plus doplatu od 100€ za patike od 135, odnosno tako ih ceni iako su samo kopija Nike Neverovatno zar ne? 😂😂😂
2019 06 12
Boze svasta, ocigledno sve trcis da doplatis 100e ahahah
2019 06 12
Boze boze boze boze Ovo postaje ludilo
2019 06 12
Hahahaha, ovo je neverovatno 😑
2019 06 12
Sokirala sam se znaci 😂😂
2019 06 12
Oky, oky :') Samo izaberite broj ima svih velicina :) Nego... nije mi jasno u opisu da li su Puma, Adidas , Fila, Nike .. haos :')
2019 06 12
Bezobrazluk se ne može meriti ni sa čim. 😭😭😭😭😭
2019 06 12
Sve sami originali dobijeni iz Pariza na poklon :) Mislim da postoji tema u kojoj je jedna članica upozorila na ovaj profil da prodaje fake patike po originalnim cenama...
2019 06 12
Da, od 36 do 41, naravno. Mi smo shop.... Dobijate fiskalni račun a imamo i PIB. I još neko da kaže da ne treba administrator. Ne krše samo pravila sajta već i zakon.
2019 06 12
> donna794: > Sve sami originali dobijeni iz Pariza na poklon :) Mislim da postoji tema u kojoj je jedna članica upozorila na ovaj profil da prodaje fake patike po originalnim cenama... Da, da, ja sam pisala o tome pre neki dan. I.to je taj profil.
2019 06 12
Nije mi jasno kako ljudi nasedaju, stvarno nemam nista protiv kopija ali ovo je nekultura...
2019 06 13
Ja imam protiv kopija, nikad nista sto nije original ne bih stavila na sebe. Bas ne volim to, narocito zbog krsenja zakona. A i ovako je ruzno.
2019 06 13
Ja sam kupila kopiju haljine Marc Jacobs..u butiku kao "prva kopija" i naravno cena prenabudzena, za kopiju, al svidela mi se haljina.. Ali prodajem je npr kao kopiju ne za tipa 150€ , nego za manju cenu mislim naglaseno u opisu da je kopija..nije mi sada cilj da nekog pravim blesavim da je kao original stvar, kada i sama znam da nije.. A najbolja fora je sto se ovde ljudi sami ukopaju sa nekom komercijalnom prodajom, pa i to misle da niko ne ume da koristi pretrazivac ili ne ume da vidi sta je original.. Mislim u butiku gospodja prodaje npr "original" turski naravno. Zimmermann haljine za 30 hiljada, kao da je sada neko skroz cvrknut da ne zna koje su cene te garderobe pa cak i na max snizenju..
2019 06 13