Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li neko zna

Da li neko zna kada pocinje snizenje u trznim centrima,mislim na ovo prvo snizenje Obicno bude pre sam kraj juna pa me zanima ukoliko neko radi u trznom centru da li ima tu informaciju Hvala puno na odgovorima
2019 06 15
Ponegde je vec pocelo, zavisi od radnje do radnje. Recimo, u H&M sam danas videla dosta snizenih stvari, kao i u Orsay-u.
2019 06 15
> MALAODSTILA: > Ponegde je vec pocelo, zavisi od radnje do radnje. > Recimo, u H&M sam danas videla dosta snizenih stvari, kao i u Orsay-u. Hvala Vam puno na odgovoru Mislim na zaru,bershka,Stradivarius Znam da kod njih pocinje u istom danu snizenje sada krajem meseca ali me zanima konktetno datum zbog odlaska na more😊
2019 06 15
Ako saznas javii🤗 > Hvala Vam puno na odgovoru > Mislim na zaru,bershka,Stradivarius > Znam da kod njih pocinje u istom danu snizenje sada krajem meseca ali me zanima konktetno datum zbog odlaska na more😊
2019 06 15
> njelena360: > Ako saznas javii🤗 > > Hvala Vam puno na odgovoru > > Mislim na zaru,bershka,Stradivarius > > Znam da kod njih pocinje u istom danu snizenje sada krajem meseca ali me zanima konktetno datum zbog odlaska na more😊 Hocu naravno I mene jako interesuje ta informacija Nadam se da ce nam neko reci ko zna👋😊
2019 06 15
Tržni centar Raičeva sniženja su počela od 6.06... Imate sniženje od čak 50% u radnjama Fashion Company.. Isto tako je i za Springfield radnje.. Sniženja traju do 25.06...
2019 06 15
> MiciZara: > Tržni centar Raičeva sniženja su počela od 6.06... > Imate sniženje od čak 50% u radnjama Fashion Company.. > Isto tako je i za Springfield radnje.. > Sniženja traju do 25.06... Hvala Mici na informaciji,Ja bih nesto u Zari da kupim za more pa cekam da vidim da li ce poceti snizenje pre nego sto krenem na more😊
2019 06 15
Zimsko snizenje je 24 dec. Nemam bas preciznu informaciju, trebalo bi neki 23-24 jun . Negde jesu vec pocela svakako, ali krajem juna stavljaju sve na 50%. Ako imas Instagram trebalo bi da ti izadje sponsored tj reklama od Zare kad ce se desiti snizenje. Obaveste oni par dana ranije.
2019 06 16
> natalijalucic: > Zimsko snizenje je 24 dec. Nemam bas preciznu informaciju, trebalo bi neki 23-24 jun . Negde jesu vec pocela svakako, ali krajem juna stavljaju sve na 50%. > Ako imas Instagram trebalo bi da ti izadje sponsored tj reklama od Zare kad ce se desiti snizenje. Obaveste oni par dana ranije. Hvala I Vama puno,skoro je bila neka tema nevezano za snizenja Ali we secam da je neka od clanica napisala da snizenje pocinje sada u junu,nisam sigurna da li je to mozda bio 21.6 a ne mogu da nadjem tu temu 😔
2019 06 16
New yorker je vec poceo sa dobrim snizenjima, jesenje, zimske garderobe, ali na snizenju su i neke letnje stvari, ja sam se nakupovala, ali sacekaj jos malo (drugi krug) sve sto je 1299 bice 899, sve sto je 899 bice 699, sve sto je 699 bice 399, znaci haoticno obozavam tu radnju.
2019 06 17
Prvi krug snizenja u Zari pocinje 20.6
2019 06 18
Hvala :") mala ih je već sredila pošteno, baš su nežne.
2019 06 20