Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

AliExpress???

U dropshipping-u, verovatno.
2019 06 18
Auuu, stvarno ... Pa neću onda one tamo da gledam , tamo sve oko 30 e i više. Hvala .. A ima lepih stvari .. :,'( Edi: Taman sam se osmelila da nešto naručim . Tražim baš dobre sandale i novu svilenu haljinu . Ali definitivno preskupo .. Hvala na informaciji, korisna je. :)
2019 06 18
godinama narucujem sa Aliexpresa, samo sam jednom prilikom platila carinu i to u pocetku dok nisam nista znala kako funkcionise ne sme se u jednom paketu naci vise od tri ista predmeta,stvarcice i sl a kada se narucuje prvo i osnovno se gledaju utisci samog prodavca kupujes samo tamo gde takodje refundiraju novac nazad
2019 06 18
> Jenyfer: > godinama narucujem sa Aliexpresa, samo sam jednom prilikom platila carinu i to u pocetku dok nisam nista znala kako funkcionise > ne sme se u jednom paketu naci vise od tri ista predmeta,stvarcice i sl > a kada se narucuje prvo i osnovno se gledaju utisci samog prodavca kupujes samo tamo gde takodje refundiraju novac nazad Poenta je da ne budu tri ISTA predmeta ili uopste tri predmeta u jednom paketu?😊
2019 06 19
> CallMeDarling: > > Jenyfer: > > godinama narucujem sa Aliexpresa, samo sam jednom prilikom platila carinu i to u pocetku dok nisam nista znala kako funkcionise > > ne sme se u jednom paketu naci vise od tri ista predmeta,stvarcice i sl > > a kada se narucuje prvo i osnovno se gledaju utisci samog prodavca kupujes samo tamo gde takodje refundiraju novac nazad > Poenta je da ne budu tri ISTA predmeta ili uopste tri predmeta u jednom paketu?😊 tri ista predmeta u jednoj narudzbini
2019 06 19
Upravo sam sinoć prisustvovala otvaranju paketa s Alia . Koleginici (tj njenoj budućoj snaji) stigla predivna venčanica , nisam mogla da verujem, za samo 70 evra , bez carine. Haljina je od kvalitetnog satena, nije pretrpana , nije kičerica sa onim " sintetička zavesa" ukrasima , sve diskretno a svečano, svedeno , prelepo stoji i u boho fazonu je . Sve u svemu , kao da nije s tog tržišta. :) Samo taj jedan komad odeće je bio u paketu. Možda se i odvažim da i sama poručim nešto od odeće , čisto da probam. o:)
2019 06 23
Brišu se komentari :s
2019 08 15
1 2