Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

On je za mene uvek Džoi

Gledam neki film, ono glumi Džoi iz Prijatelja! Kako god da se zove u filmu, nikada ga ne zovem ni po pravom imenu, ni po imenu u filmu koji gledam, već je uvek Džoi 🤩 isto tako i Majk iz Očajnih domaćica. Uvek je Majk. Jel imate vi neke takve likove? Prosto ožive neku ulogu i kao da zauvek ostanu u njoj, iz moje perspektive, odnosno sa ove stane ekrana
2019 07 11
Kako drugacije :) Ako Deneris ikad bude Emilija Klark, ubij me :') :') :')
2019 07 11
Ja sam Džoia videla uživo pre par godina u Parizu kako džogira po dvorištu Prirodnjačkog muzeja. Bio je naduven ko ja dva dana posle porođaja, kad se ne šlagirah od prizora :'D Od tada ga više ne mogu gledati istim očima. Kad gledam Friends, pred očima mi odskakuje pomenuta verzija :D Meni je onaj mali Ilajdža uvek Frodo, ne može biti ništa osim toga. Kao i Hari Poter, Mister Bin... Baš smo u istom kontekstu muž i ja spominjali Remzija Boltona. Kažem ja mužu, da sam singl i upoznam ga i krene da mi se udvara, ako ne bih vrišteći pobegla i skočila u prvi jarak da se sakrijem, živa nisam :')
2019 07 11
Maro, da gledas film The dirt, ima da se prevrnes kad budes videla Remzija :D Da ne zaboravim Baby iz Prljavog plesa, kunem se u taj film a nikad joj imena iz prve setiti necu :')
2019 07 11
Mik Mars hahaha - nije ni čudo što deluje kao da mu nije dobro tokom celog trejlera :D Ja sam Motley crue uvek smatrala kao nekom parodijom na metal bendove, kako se ono zovu - hair metal bendovi 80-ih. Moram pogledati film, mada ne verujem da će to išta promeniti činjenicu da je dečko jeziv :D
2019 07 11
Uloga mu je legla opasno :) Ima jedan kul poster na temu Remzija i Mika :) Nikad ih necu smatrati metal bendom, oni su za mene rokeri i kraj x-)
2019 07 11
Meni je samo Tom Hardi ❤TOM HARDI❤, svi ostali su uloge 😁😁😁😁😁
2019 07 11
> Debela_devojka: > Gledam neki film, ono glumi Džoi iz Prijatelja! Kako god da se zove u filmu, nikada ga ne zovem ni po pravom imenu, ni po imenu u filmu koji gledam, već je uvek Džoi 🤩 isto tako i Majk iz Očajnih domaćica. Uvek je Majk. Jel imate vi neke takve likove? Prosto ožive neku ulogu i kao da zauvek ostanu u njoj, iz moje perspektive, odnosno sa ove stane ekrana Eva Longoria ce uvek biti Gebi Solis
2019 07 11
Ejdan iz Sex i grad... <3 <3 ne znam mu pravo ime i bas me brigaaa
2019 07 11
Daaa Ejdan 😍 ali i Zverka je Zverka
2019 07 11
Dejvid Duhovni ce za mene uvek biti Molder a Dzilijen Anderson Skali! :') :') :')
2019 07 11
Meni je Blair iz gossipa uvek Blair. Ujedno i omiljeni lik ikad. 💕
2019 07 11