Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pomoc ljudi❗

Da li neko ima problem da uopste postavi artikle? Znaci nece cak ni da okaci, nije da baguje, nego ja klikcem i klikcem da objavi, ali stranica se ne menja. Poludecu, od jutros sam jedno 4h izgubila pokusavajuci 😭
2019 07 31
> Nina0512: > Da li neko ima problem da uopste postavi artikle? Znaci nece cak ni da okaci, nije da baguje, nego ja klikcem i klikcem da objavi, ali stranica se ne menja. Poludecu, od jutros sam jedno 4h izgubila pokusavajuci 😭 Instaliraj drugi pretrazivac...
2019 07 31
Ja sam danas postavljala bez problema, ulazim preko Hroma...
2019 07 31
> MinaMasa: > Ja sam danas postavljala bez problema, ulazim preko Hroma... I ja postavljam bez problema, ali postoje dani kada ih ima pa onda obavljam preko drugog 😊
2019 07 31
Molim Vas za pomoć. Kako da kupim neki proizvod. Dusko
2019 08 01
> Udba1959: > Molim Vas za pomoć. Kako da kupim neki proizvod. Dusko Pošaljite poruku osobi ili kliknite na želim dugme.
2019 08 01
Da li neko ima problem sa obnovom oglasa ? Nigde mi ne izlazi opcija obnovi oglas, samo izmeni, dodaj novi artikl, obnove uopste nema..
2019 08 01
> marie_claire93: > Da li neko ima problem sa obnovom oglasa ? Nigde mi ne izlazi opcija obnovi oglas, samo izmeni, dodaj novi artikl, obnove uopste nema.. Koliko ja ovo shvatam, nema potrebe za obnovom oglasa, oglas ne zastareva i ne ističe, stajaće ovde sve dok ga ne obrišete sami.
2019 08 01
> AppleRed: > > Udba1959: > > Molim Vas za pomoć. Kako da kupim neki proizvod. Dusko > Pošaljite poruku osobi ili kliknite na želim dugme.
2019 08 01
Hvala....
2019 08 01
> Jelena.K: > > marie_claire93: > > Da li neko ima problem sa obnovom oglasa ? Nigde mi ne izlazi opcija obnovi oglas, samo izmeni, dodaj novi artikl, obnove uopste nema.. > Koliko ja ovo shvatam, nema potrebe za obnovom oglasa, oglas ne zastareva i ne ističe, stajaće ovde sve dok ga ne obrišete sami. Da, ali posto stalno dolaze novi artikli, a ja sam ovo postavila pre mesec dana,sumnjam da moj oglas iko vise moze videti,bar na pocetnim stranicama. Zna li neko kako obnoviti oglas, da ponovo neko vreme bude na pocetku? Hvala unapred
2019 08 02
Некад је проблем са постављањем на компу а некад на мобилном. Пробајте нечији компјутер или на свом пронађите вирусе ер су лаптопови/компјутери бољи од мобилног, чешће раде посо.
2019 08 08
> marie_claire93: > > Jelena.K: > > > marie_claire93: > > > Da li neko ima problem sa obnovom oglasa ? Nigde mi ne izlazi opcija obnovi oglas, samo izmeni, dodaj novi artikl, obnove uopste nema.. > > Koliko ja ovo shvatam, nema potrebe za obnovom oglasa, oglas ne zastareva i ne ističe, stajaće ovde sve dok ga ne obrišete sami. > Da, ali posto stalno dolaze novi artikli, a ja sam ovo postavila pre mesec dana,sumnjam da moj oglas iko vise moze videti,bar na pocetnim stranicama. Zna li neko kako obnoviti oglas, da ponovo neko vreme bude na pocetku? Hvala unapred Izbrišete i postavite ponovo, samo na taj način se oglas može obnoviti...
2019 08 08
> marie_claire93: > > Jelena.K: > > > marie_claire93: > > > Da li neko ima problem sa obnovom oglasa ? Nigde mi ne izlazi opcija obnovi oglas, samo izmeni, dodaj novi artikl, obnove uopste nema.. > > Koliko ja ovo shvatam, nema potrebe za obnovom oglasa, oglas ne zastareva i ne ističe, stajaće ovde sve dok ga ne obrišete sami. > Da, ali posto stalno dolaze novi artikli, a ja sam ovo postavila pre mesec dana,sumnjam da moj oglas iko vise moze videti,bar na pocetnim stranicama. Zna li neko kako obnoviti oglas, da ponovo neko vreme bude na pocetku? Hvala unapred Mnogo je postavljenih predmeta u jednom danu, prosto je nemoguće da uvek jedni isti budu istaknuti dugo.
2019 08 11