Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tek okoćeni mačići

Bukvalno ostanem nema na sve ovo, jer znam da ne postoje reci koje bi te utesile, pomogle... Najgori je osecaj bespomocnosti jer i pored svog truda ne mozes nista, ne zavisi nista od tebe. Prosla sam kroz mnogo toga sa zivotinjama, mnogo njih je proslo kroz moje srce i dom, ali i meni je najvece rane i traume ostavilo cuvanje tako malih macica...pored trovanja ljubimca naravno. Borba sa vetrenjacama. Covek uvek misli ma dobro, ako prezive, super, ako ne, jbg, bar sam pokusala. A zapravo se mnogo vezes za ta malena bica i posle ti bude mnogo tesko kad vidis kako se gase, a ti tu ne mozes ama bas nista. Nadam se ipak da ces se oporaviti od svega, da ce bar jedno preziveti i dati ti snagu da nastavis da se boris za sapice. Eto, to ti samo zelim... da sacuvas sebe i brzo se oporavis od gubitka. Ovim putem apelijem, bar na ljude iz mog grada i okoline. Eto, u Nisu su besplatne sterilizacije. Nema potrebe da vadimo stence i macice iz kontejnera, kesa i slicno.
2019 08 23
😢😢🙏🙏 Nadala sam se da je kritican period prosao 😭 VI ste uradili sve sto ste mogli
2019 08 23
Dugo nisam ulazila na temu i nekako sam se nadala da ce biti sve kako treba. I sad sam se bas rastuzila.... Verujem da ti je mala uteha u ovom trenutku, ali ti si im barem dala neku sansu. :( Nazalost, ljudi su odvratna bica
2019 08 23
Drage moje clanice, htela sam samo da vas obavestim da uprkos svom naporu nismo uspeli. Mace su uginule. Kad su mi se posložile neke kockice shvatila sam da 99% nisu nijednom sisale kod mame. Verujem da je macka koja ih je okotila vlasnička i da je taj isti vlasnik bukvalno sedeo uz nju dok se kotila i odmah ih pakovao u kesu. Monstrum. Mače koje je bilo najvece u leglu najduze je i zivelo, tacno tri nedelje. Sve sam ih oplakala , al za njim mi je srce skroz prepuklo. Vec je bio dovoljno veliki da me prati po stanu, da me prepozna kad se nagnem nad kutiju, da se mazi i spava mi u rukama. Hvala svima na pomoći, savetima i lepim rečima utehe i ohrabrenja. Sada sam se fokusirala na moje štence koje sam nasla u februaru i koji su napunili 6 meseci i ušli u teranje,a samim ti ženke su počele da beže od kuce na sve moguce načine, pa su obe povredile šapu verući se preko ograde. Uspela sam preko udruzenja da obezbedim od donacija besplatne sterilizacije za ženke,ali za muzjaka moram da platim oko 30 eura. Jedna ženka je juče sterilisana,a sledece nedelje bi trebala i druga i muzjak ako sakupim novac. Tako da i nadalje sve sto prodajem na ovom sajtu ide u te svrhe (kozmetika, knjige, igracke,a bice ubacena i odeca nadam se u toku dana). Hvala još jednom svima 💕💔🐱
2019 08 30
Tuga.. </3 </3 </3
2019 09 07
> LindaBg: > Tuga.. </3 </3 </3 Da, još kad uđem u prostoriju gde su bili ucini mi se da cujem mjaukanje😔
2019 09 08
1 2 3 4 5