Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoć za devojcicu obolelu od raka

Cao devojke . Danas zelim da otvorim ovu tešku temu.Naime jedna devojcica iz mog komsiluka pati od raka i vec je samohrana majka silne pare dala na lecenje.Žive jako bedno.Poznajem devojcicu od malena i pomognem uvek koliko mogu.Od hemoterapije devojcica polako gubi kosu i posto je u pubertetu 16 godina njoj je jako tesko među drustvom.Izrazila je zelju za perikom ali dobre perike su jako skupe.Ako bi neka devojka mogla pokloniti ili menjati periku prirodne poluprirodne kose braon ili crne boje za neke stvari sa mog profila bila bih jako zahvalana.Ili ako bi bile toliko slozne da skupimo neki novac pa da joj kupimo periku.Mozda zvuci glupavo ali deca danas dosta se diskriminisu međusobno i ostavljaju nesvesno jedno drugom “oziljke”. Ostavila bih broj racuna svakoj koja se javi u inbox ako bi bile raspolozene za skupljanje novca 😃Ne mora nista preterano ja sam nasla na sajtu sasvim okej periku od 5000 i pitala devojku za razmenu ali potreban joj je novac sto razumem 😃 Naše malo nekom znaci puno ❤️
2019 08 10
> laurenmarie: > Cao devojke . > Danas zelim da otvorim ovu tešku temu.Naime jedna devojcica iz mog komsiluka pati od raka i vec je samohrana majka silne pare dala na lecenje.Žive jako bedno.Poznajem devojcicu od malena i pomognem uvek koliko mogu.Od hemoterapije devojcica polako gubi kosu i posto je u pubertetu 16 godina njoj je jako tesko među drustvom.Izrazila je zelju za perikom ali dobre perike su jako skupe.Ako bi neka devojka mogla pokloniti ili menjati periku prirodne poluprirodne kose braon ili crne boje za neke stvari sa mog profila bila bih jako zahvalana.Ili ako bi bile toliko slozne da skupimo neki novac pa da joj kupimo periku.Mozda zvuci glupavo ali deca danas dosta se diskriminisu međusobno i ostavljaju nesvesno jedno drugom “oziljke”. > Ostavila bih broj racuna svakoj koja se javi u inbox ako bi bile raspolozene za skupljanje novca 😃Ne mora nista preterano ja sam nasla na sajtu sasvim okej periku od 5000 i pitala devojku za razmenu ali potreban joj je novac sto razumem 😃 > Naše malo nekom znaci puno ❤️ Cao, moze malo vise info? Kako se zove devojcica i odakle je?
2019 08 12