Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Popularni artikli

Ja imam jedno pitanje (usled vrlo usporene prodaje u poslednje vreme, jelte): Kako predmet moze da se nadje na pocetnoj strani u kategoriji "popularni artikli"? (Ne mislim na promovisane artikle koji se nadju na prvoj strani odredjene kategorije 1 dan (19din) niti na onu uslugu gde 2 dana stoji na vrhu svake strane u odredjenoj kategoriji (39din), nego da stoji bas na pocetnoj strani, van svih kategorija). Srdacan pozdrav svima i nadam se da mi neko moze razresiti ovu misteriju 😁
2019 08 12
Ili instaliraj auto clicker 😂
2019 08 12
Sta znaci klikci na svoje predmete?
2019 08 12
Hvala vam na info, to objasnjava one nosene gace sto se vec mesec dana vuku na pocetnoj strani 😄
2019 08 12
Da ali i otrcane krpe, anonimne marke Novi Pazar&Bugojno ....
2019 08 13
> BudAleksandra: > Hvala vam na info, to objasnjava one nosene gace sto se vec mesec dana vuku na pocetnoj strani 😄 :') :') :')
2019 08 13
Opa, nestade mi komentar! :o ,:) Dakle, možeš da klikćeš na svoj predmet hiljadu puta i računaće se kao da ima 1000 različitih pregleda. To uglavnom i rade članice čiji se predmeti vrte kao najpopularniji a vi se pitate kako pošto je u pitanju recimo neka dizelaška trenerka iz devedesetih godina. :') :') :')
2019 08 13
Ja sam isprobala da vidim.da li funkcionise i nisam primetila da pali ta varijanta, zato i tvrdim da je kod pojedinaca App u pitanju ali posto su neki ocito adminkini drugari #BFF, onda im je to dozvoljeno, kao i preslatki cvetici i srculenca u naslovu predmeta #usracuse 💞✌
2019 08 13
😂😂😂
2019 08 15
Upravo shvatih da sam totalno zaostala :') :') :') jer da sam juce umrla, ne bih znala da OVO postoji pa jos sa sve perjem :') Eto, nauci covek ponesto svakog dana. :')
2019 08 15
Novo, korisceno samo desetak puta 😆.
2019 08 16
Tek ce ih biti, ovo im je samo zeleno svetlo za aktiviranje.
2019 08 16