Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li su cene realne?

Prodaja ide onako... Ne baš... Pa me zanima da li su mi cene realne? Ili je nešto drugo u pitanju? :) Hvala na iskrenim odgovorima :)
2019 08 13
Ne znam sta bih ti rekla posto imam isti problem Ja mislim da je zbog snizenja bilo zatisje, cene su ti okej Ja imam gomilu stvari za koju me mrzi da ubacujem jer se niko ne javlja pa bih to prodala i u sklopu paketa, ali izgleda da te pakete ovde niko ne uzima :/ Mozda je do stila, ali imas dosta stvarcica na profilu za svaciji ukus
2019 08 13
Cene su Vam bas pristupacne, mada je i to pitanje cena relativno- nekome je verovatno vecina mojih stvari skupa, ali ja mislim da su extra povoljne jer i novo prodajem duplo ili cak 3 puta jeftinije nego sto je placeno. Generalno mislim da ne ide prodaja, ali zato upita o zameni i "Zelim pa isparim" ima na tone.
2019 08 13
Da, ima nekih ekscentričnih stvarčica, al baš zato što toga nema po prodavnicama jer je uglavnom vintage, očekujem da neko i kupi, ali ništa posebno od prodaje za sad, pa reko da pitam da li je skupo. Pratim cene i drugih prodavaca pa i prema tome usklađujem, al ništa... Stvarčice stoje i čekaju :) Mada nemam ni nešto puno letnjih pa možda je i to... Ne znam...
2019 08 13
A za zamenu, da, pitaju, mada teško da nađem nešto što bi mi trebalo i odgovaralo, ali sam i za zamene raspoložena u suštini :)
2019 08 13
Ok, kad neko (kao ja) ne naglasi u opisu da ne radi zamene- onda nema prava da se buni :') Ali "Zelim" pa nikad vise - , stvarno ne kontam, mada me ne dotice previse, ali eto...a mozda je i letnja garderoba dosadila, blizi se jesen...Znam po sebi- vec sam pocela da gledam neke cizme usred avgusta :)
2019 08 13
Cene su ti OK. Treba da se poklope neki faktori: da nekome odgovara velicina, model i da ima para. Sada je i vreme za letnji odmor pa mozda krene bolje na jesen kad se svi vrate. A i za to treba para pa se sad manje opredeljuju za kupovine.
2019 08 13
> MaglaSvuda: > Ok, kad neko (kao ja) ne naglasi u opisu da ne radi zamene- onda nema prava da se buni :') Ali "Zelim" pa nikad vise - , stvarno ne kontam, mada me ne dotice previse, ali eto...a mozda je i letnja garderoba dosadila, blizi se jesen...Znam po sebi- vec sam pocela da gledam neke cizme usred avgusta :) Bogami i ja uveliko gledam cizme.Za jedne sam se ozbiljno zalepila 🤣🤣🤣🤣
2019 08 13
Da, i to je interesantna pojava.... Mada razumem i to, jer se do ekskluzivnije garderobe teže dolazi osim ako se ne putuje po inostranstvu ili ne živi u BG-u :)
2019 08 13
Cene su vise nego OK i bas ima lepih , neobicnih stvarcica . Mislim da prodaja krene kad dodas nesto . Ja budem neaktivna na krpicama po pola godine i vise (ne budem u zemlji ) . Kad se aktiviram (pocnem dodavati nove stvari ) , krene prodaja . Cak i aktivnost na forumu mislim da znaci , ne one rasprodaje , to niko ne gleda , prosto teme kao ova . Clanice iz radoznalosti pogledaju profil onog ciji komentar ih zaintrigira ili tema . Ovaj fenomen da one sa napumpanim cenama brze prodaju ne kontam . Mozda ulivaju vise poverenja ... Ja dobijam pitanja koja je zapravo cena ili sta fali tom artiklu ... bude ponekom sumnjivo . Ne verujem da bih pre prodala kad bih podigla cenu , prosto one znaju nesto sto mi ne znamo :') ili su duze tu , mozda ne prodaju brze , naprotiv ... Mozda su strpljivije , puknu cenu i strpljivo cekaju .
2019 08 13
Pristupacne su cene, bez brige :)
2019 08 13
@MinaMasa , jos trazis dust bag ?
2019 08 13
Cene su ok ✔samo zavisi ko sta zeli i sl....cesto sam i ja u nedoumici koju cenu da postavim iz razloga sto veoma mnogo kupujem i nekad obucem jednom ili nijednom, itd....Navescu primer, kupila sam H&M haljinu za 2500 (bila je 3500 din.) obukla je jednom...i sad, koju cenu staviti za prodaju? Stavila sam 1300...Eto ne znam 😅😁
2019 08 13
Ja se ne zalim, fino ide prodaja😊 Mnogo faktora odredjuje za koje vreme ce se neka stvar prodati. Na sajtu ima toliiiko lepih stvarcica, samo treba doobro istraziti. 👗
2019 08 13
Valerina , hvala Ti , upravo se setih da imam jednu novu H&M haljinu i odmah postavih . A cene ... ne razmisljam koliko sam platila , ako sam sigurna da necu nositi nikad onda se oslobadjam budzasto . Voditi se logikom koliko je placeno nije bas uputno , narocito ne ako je nesto kupljeno pre godinu-dve . Smesno mi kad neko insistira na markiranim stvarima , a te stvari od pre deset sezona :') Bitno je da je Gucci :-P
2019 08 13
1 2 3