Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Virus ili druga "bolest"?

Molim Vas, da li to ovih dana baš žestoko vlada virus zvani "Želim" uz simptome: postavljanje n-pitanja, traženje n-slika, merenje, i sl, i na kraju NIŠTA! Verovatno se ostane bez glasa, osećaja u prstima za kucanje, zaboravi...
2019 08 24
Mislim da tu nema šta naročito da se kaže, osim da je kod svih isto. Ne zna se da li je gore ono "želim" pa nestanak ili ovo detaljno ispitivanje pa isti nestanak ili pitanje "koliko košta" pa nestanak a cena je naznačena. Ne kapiram, ali se više ni ne pitam. Dokoni ljudi svašta rade....
2019 08 24
Nop. Ja imala cetiri saradnje, cekam da dodju paketi clanicama i utiske.
2019 08 24
Zelim pa nestanak. Ne znam da li da taj nestanak povezem sa bezobrazlukom, dobom dana, mesecevim menama ili retrogradnim Merkurom...
2019 08 24
Ja potpuno hladna, sto se tice mene mogu da klikcu do besvesti, ne nerviram se, pa i onda kada se vise ne jave uopste iako sam dala sve informacije koje su trazile.....gledam na ovo kao na svaki drugi sajt, kao i kada udjem u radnju a prodavacica u sebi misli" Da li si bas morala da udjes po ovoj vrucini" 😁....ma opusteno ljudi ....sve je dobro dok ne tuku 😝👊😁😂😂🙋‍♀️
2019 08 24
> Valerina: > Ja potpuno hladna, sto se tice mene mogu da klikcu do besvesti, ne nerviram se, pa i onda kada se vise ne jave uopste iako sam dala sve informacije koje su trazile.....gledam na ovo kao na svaki drugi sajt, kao i kada udjem u radnju a prodavacica u sebi misli" Da li si bas morala da udjes po ovoj vrucini" 😁....ma opusteno ljudi ....sve je dobro dok ne tuku 😝👊😁😂😂🙋‍♀️ Hahahhahaha ti si kraljica.🤣
2019 08 24
> Dragana...: > > Valerina: > > Ja potpuno hladna, sto se tice mene mogu da klikcu do besvesti, ne nerviram se, pa i onda kada se vise ne jave uopste iako sam dala sve informacije koje su trazile.....gledam na ovo kao na svaki drugi sajt, kao i kada udjem u radnju a prodavacica u sebi misli" Da li si bas morala da udjes po ovoj vrucini" 😁....ma opusteno ljudi ....sve je dobro dok ne tuku 😝👊😁😂😂🙋‍♀️ > Hahahhahaha ti si kraljica.🤣 😎🍹☀️🎶🎶🎶🙋‍♀️
2019 08 25
> Valerina: > Ja potpuno hladna, sto se tice mene mogu da klikcu do besvesti, ne nerviram se, pa i onda kada se vise ne jave uopste iako sam dala sve informacije koje su trazile.....gledam na ovo kao na svaki drugi sajt, kao i kada udjem u radnju a prodavacica u sebi misli" Da li si bas morala da udjes po ovoj vrucini" 😁....ma opusteno ljudi ....sve je dobro dok ne tuku 😝👊😁😂😂🙋‍♀️ Duhovito i tacno 🤣🤣🤣🤣🤣👍
2019 08 25
> Marija-Maja: > > Valerina: > > Ja potpuno hladna, sto se tice mene mogu da klikcu do besvesti, ne nerviram se, pa i onda kada se vise ne jave uopste iako sam dala sve informacije koje su trazile.....gledam na ovo kao na svaki drugi sajt, kao i kada udjem u radnju a prodavacica u sebi misli" Da li si bas morala da udjes po ovoj vrucini" 😁....ma opusteno ljudi ....sve je dobro dok ne tuku 😝👊😁😂😂🙋‍♀️ > Duhovito i tacno 🤣🤣🤣🤣🤣👍 😁😁😁 Svima zelim lep dan 🎶🎶🎶🙋‍♀️
2019 08 25
Joj,i ja sam vec oguglala na to,ali svakako me izvede iz takta🤨 Meri,slikaj,piši....,a ne znaju ni hvala da kazu!!!!! Bar ono,ne odgovara mi,nemam novac,itd..... Uf!!!!
2019 08 25
Ja primecujem i "virus" koji hvata prodavce...ne znam sta da mislim stvarno...zbunjena sam nacisto... Proletos me je jedna cl.zavlacila oko prodaje...msl.nedelju dana...a na kraju nisam ni uspela da kupim... Sad saljem poruku cl.iz istog grada da pitam da li je moguce licno preuzimanje...i nista.. Nije problem ni da mi se posalje ali (posto sam poruku poslala juce ujutru) ...mislila sam da za vikend mozda mozemo to da zavrsimo...
2019 08 25