Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tužbe protivu banaka

> AlexxNS: > Marijana, da li si dobila i neki spor za NKOSK? Jesam 2 :)
2020 05 30
Ljudi, kako idu ovi postupci? Sudovi sa lakoćom već dosuđuju naknade, sve se završava na jednom ročištu...
2020 07 17
Meni je odloženo ročište za novembar zbog korone, ali mojoj mami je održano i dobila je u prvom stepenu, a naravno sad ide žalba banke...
2020 09 04
Meni treba informacija za Nacionalnu korporaciju,ako neko zna,neka mi objasni,kako i sta treba radim,da li imam prava da tuzim i sl,za stambeni kredit.
2020 09 04
Imas prava, ja imam pravnosnaznih presuda. Treba da odes kod svog advokata ako radi ove predmete.
2020 09 04
> MARIJANA832: > E ovako, banke su nezakonito naplacivale trosak obrade, pracenja, administriranja kredita. U iznosu od 0,5% do 4%. Nezakonitost je potvrđena na drugostepenim sudovima i pred Vrhovnim kasacionim. > Dalje, nezakonita je i naplata troskova Nacionalne korporacije ali jos se ceka odluka o reviziji, za to jos nisam tuzila. > Nama su za stambeni za obradu, izmisljenu naplatili 27.000 godine 2010. A treba da nam legne 75.000 rsd. Zatezna je velika. POSTOVANA MARIJANA!DA LI JE NEKO TIZIO ZA OSIGARANJE KREDITA ALI OD GUBITKA POSLA? MENI SU U RAJFAJZEN NAOLATILI 2015GOD OSIGURANJE 75000DIN PLUS PRACENJE KREDITA2.5%. PA VAS MOLIM AKO IMATE NEKE INFORMACIJE RECITE😊
2021 04 19
Lena, za praćenje takođe imam pravnosnažne, a za osiguranje kredita od nezaposlenosti na žalost nema prakse. Po mom mišljenju je i to nezakonito, jer su ta osiguranja vinkulirana u korist banke.
2021 04 19
Stigla mi je pre nekoliko dana još jedna potvrđujuća presuda za NkOSK. Kredit je iz 2007 godine još.
2021 05 15
1 2 3