Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Popularni artikli

Usla sam po prvi put na hrvatski sajt mojih krpica. Na pocetnoj se vidi polovina slika i nije uopste rec o tome sto nema slika, problem sa sajtom i slicno. One slike predmeta koje sam videla jesu stvarno predmeti koji zasluzuju da budu na pocetnoj, u popularnim artiklima. A sta ima kod nas? Odnosno, sta je bilo? Zanemarimo prljave gace i takve slike, to je vec prosla tema. Nego stoje predmeti od jedne te iste clanice na kojima uglavnom pise **rasprodaja**, koji imaju po 2000 pregleda i po 2 osobe kojima su u omiljenim a pritom su stvari precenjene s obzirom kako izgledaju. To je u poslednje dve nedelje tako cini mi se. Pre je stajala i Mona torba koja ima 50 ljudi kojima je u omiljenima, zatim Moschino duks, Guess sandale i slicno. Sta se desava?
2019 09 15
Pisali su o toj clanici, ne znam ko, da koristi neki sajt za kliktanje ili da sama pritiska po 500 puta na svoje oglase da bi dosli na prvu stranu..Al' svakako niko nece da kupi nesto samo zato sto je na prvoj strani..Meni je jedan mantil medju popularnim vec neko vreme, pa mi se niko nije javio za njega, samo ga gledaju i stavljaju u omiljene 😂 Tako da ne znam koja joj je korist od toga.
2019 09 15
Bar vise ne gledamo goozu doticne clanice na oglasu za farmerke fashion jeans 999rsd
2019 09 15
E pa ima opet, sad je gooza za 399 din 😂😂😂😂
2019 09 15