Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

HITNO PRODAJEM STVARI SA PROFILA

Hitno prodajem stvari sa profila
2019 10 01
Restitucijo, smarate sa istom temom u svakom pdf-u.
2019 10 01
Izvinjavam se ako Vas smaram, ali imam pravo da otvorim koliko god hoću tema. Pozdrav
2019 10 01
Nemate pravo da otvarate temu o rasprodaji u svakom podforumu, mozemo lepo sad da slikamo Vase objave, posaljemo adminu, nije bas brz, ali ce reagovati i blokirati Vas. Kad vec ne postujete pravila, jos se i raspravljate, onda neka budete i kaznjeni.
2019 10 01
Izostavili ste podforum poklanjam. ;)
2019 10 01
Ja se izvinjavam ako je to toliki problem, zaista mi je stalo da prodam ako je moguće nešto sa profila, iz tog razloga sam otvorila svuda teme kako bi što više članica videlo, to je jedini razlog :/
2019 10 02
Pa svima je stalo da prodaju nešto. Šta bi bilo da svi radimo isto kao i Vi. To je čisto nepoštovanje ne samo pravila već i drugih članica. Ali opet, to je moje lično mišljenje. Vi radite kako želite.
2019 10 02
> AppleRed: > Pa svima je stalo da prodaju nešto. Šta bi bilo da svi radimo isto kao i Vi. To je čisto nepoštovanje ne samo pravila već i drugih članica. > Ali opet, to je moje lično mišljenje. Vi radite kako želite. Slažem se. Postoje pravila koliko se tema može otvoriti. I koji je podforum za reklamiranje i rasprodaju.
2019 10 02
Smaraš! I uvek ti je HITNA RASPRODAJA, haha kao da nama nije.... 🙄
2019 10 02