Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motorcikli, bicikli /

Polaganje vožnje :-)

Devojke , nadam se da nisam omasila temu:-) Potreban mi je savet, kako prevazici tremu na polaganju🙈 Za koji dan polažem i iskreno nije mi svejedno...Imam 25 godina , nisam polagala bas na vreme ( kad i većina) zbog straha i iskreno činilo mi se preteško...medjutim solidno sam odvozala casove , prebrodila strah i shvatila da nije toliko strašno , koliko Sam mislila 😊, sad jedina stvar mi je neki nemir i trema koju osetim na samu pomisao polaganja🙈 Kako se izboriti sa tim? Svaki savet mi je dobrodošao ♥️
2019 10 06
Ja nisam još polagala, a malo sam starija od tebe, tako da opušteno x-) Probaj da vizualizuješ sam dan polaganja i sve moguće varijante koje mogu da se dese i kako sve uspešno prevazilaziš. Meni je pomoglo u raznim situacijama i mogu reći da radi ako se baš skoncentrišeš i ni u jednom trenutku ne budeš skeptična da neće upaliti :")
2019 10 08
Hej, samo misli na to kako ces kada dobijes dozvolu moci da ides baaass svuudaa i stizes baass brzo. Govori ti osoba koja se veoma plasila voznje i s velikim strahom polagala, a sada ne izlazim iz kola, obozavam voznju po otvorenom putu,gradsku voznju.....😊😊😊👍 kola su mi kao druga kuca😄 samo se dobro koncentrisi pri polaganju, opusti, i misli na sve lepo sto te ceka kada dobijes dozvolu👍 iskreno ja sam dosta razmisljala i na nacin kad mogu svi mogu i ja,grad je prepun ljudi koji voze tj koji su u nekom trenutku svog zivota polozili famoznu voznju😄 srecnoooo😊
2019 10 09
Ja sam se tresla pri svakim okretajem kljuca i naravno pala prvi put dok mi tipovanje i propisi proslo kao pesmica. Sad menjam auto skolu u manjem gradu,mozda popijem i jedan bensendin pre drugog izlaska pa sta bude. Zavisi i od instruktora mnogo jer se ovaj moj drao kao lud a radi tek godinu dana,tu sam navukla stres i jos veci strah. Sad u drugoj skoli sam nasla strpljivog instruktora koji ne vice nego objasnjava na dodatnim casovima voznje i mnogo je lakse pa se nadam da polozim ako i ne idem dalje makar 5 puta ali izlazicu svaki mesec dok ne dobijem tu jebenu dozvolu
2019 10 12
Ja tek sad vidim poruke:-) Pala sam 🙈 divne ste hvala na podeljenim iskustvima ...ne vredi kad strah preovlada rezultat je koncentracija 0 🙈 Natalija držim fige :-) i ja se nadam da će sl put biti bolje😍Cicika skroz si u pravu , sad sam bar videla kako izgleda pa ću biti sigurno malo Opuštenija sl put ♥️ Sto kazes kad svi mogu sto ne bih i ja 🤷🏽‍♀️🙈 Marinaa, pokusacu tako, iskreno fokus mi je bio na tome da nije nista stasno ako pandem I eto to se I desilo 🙈
2019 10 19
Znas kako , ja sam polozila cim sam napravila jednu gresku i umislila u svojoj glavi da cu pasti. Bukvalno nista mi vise nije bilo bitno , rekla sam sebi hajde da odvozam ovo do kraja i idem kuci . Trema me tog momenta napustila jer sam mislila da je gotovo i polozila sam samo sa jednom manjom greskom . Okej , znam da je moj metod glup , ali je dokaz koliko nas trema paralise i kako bez nje sve mnogo bolje funkcionise. Srecno sledeci put , ako nista drugo sad znas sta te ocekuje pa ce ti i biti lakse :")
2019 10 26
Ja kada sam polagala baš sam sporo vozila,da je instruktor napisao u izveštaj mora malo više ekonomicnije da vozi😁 ali zato sam sve videla ni jednu grešku nisam napravila...
2019 10 26
Devojke, krenula sam da vozim casove na tri sam tek bila, skroz mi super ide za sad. Sledeci mesec izlazim na polaganje. Zanima me na sta se dodatno mora obratiti paznja na polaganju, sta se boduje sve? Gde se cesto prave greske?
2019 11 11