Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Šta kupujete ovih dana?

Jesam li usamljen slučaj ili ima još vas koje kupujete nevezano za godišnje doba? Ili se, pak, opremate stvarima potrebnim za predstojeću sezonu? Ja sam se nakupovala prolećnih i letnjih stvari, tako da sam spremna za sledeće leto. Zimu mogu da prespavam! x-)
2019 10 17
Samo knjige za fakultet trenutno 😁
2019 10 17
Šta stignem 😂 užas. Naručila sam i jaknu i suknju i sandale i sad se dvoumim oko nekog letnjrg kombinezona. Pukla sam
2019 10 17
I ja sam nedavno kupila letnji kombinezon, a ''stedim'' za kaput i cizme. :')
2019 10 17
Ja sam nakupovala dzempere i kardigane, a bolje da sam nastavila letnje stvari. Obucu- hronicno. :| :|
2019 10 17
Ja za sad trazim samo jedne dobre patike... To je manje-vise jedino sto mi trenutno treba :)
2019 10 17
Ja danas kupila kožnu bajkerku koju sam tražila!!!! Ceo dan sam srećna kao malo dete :") :") :") :") :")
2019 10 17
Čestitamo od srca 😂😂😂 kakve smo mi žene užas. Bio je jednom neki tweet dobar : -Žene kad urade nokte, čestitaju jedna drugoj ka' đecu da su rodile 😂
2019 10 17
> Debela_devojka: > Čestitamo od srca 😂😂😂 kakve smo mi žene užas. Bio je jednom neki tweet dobar : > -Žene kad urade nokte, čestitaju jedna drugoj ka' đecu da su rodile 😂 Ali najgore je od svega što mi se svidela još jedna-pitaj šta mi je sledeće u planu za kupovinu hahahaha......... Prethodno će morati nešto i da se proda na Krpicama :') :') :')
2019 10 17
> MaglaSvuda: > Ja sam nakupovala dzempere i kardigane, a bolje da sam nastavila letnje stvari. Obucu- hronicno. :| :| Hahahaha Ja trenutno imam obuću za pola stonoge. Kad obujem celu, prestaću! x-)
2019 10 17
> JelenaLenaZivic: > > MaglaSvuda: > > Ja sam nakupovala dzempere i kardigane, a bolje da sam nastavila letnje stvari. Obucu- hronicno. :| :| > Hahahaha Ja trenutno imam obuću za pola stonoge. Kad obujem celu, prestaću! x-) Takođe :)
2019 10 17
Ja trazim cizme preko kolena 41, idealno antilop. Ali se uvek bojim da mi nisu male.
2019 10 17
Ja kupila jednu haljinu-dugacku,pa drugu-isto dugacku,pa kratku,a onda cizme na sniranje,deblja stikla,pa do pola butina,tanka stikla😅I to sve zbog svadbe i sada sam se toliko upetljala da mi dodje da idem u mojim farmerkama! A izostavila sam da nadjem brus...
2019 10 17
Košulje, dugih rukava, one zimske, tople... i još ako je karirana... 😋
2019 10 18
Ja poslovnu garderobu, posto se privatno oblacim mnogo opustenije. I sad mi je problem, nemam sta da obucem za posao, pa jurim pantalone, kosulje i sakoe.. kao i neke ravne gleznjace sa debelim djonom 🙂
2019 10 18
1 2 3