Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li uspevate da prodate na aukciji?

Devojke, kakva su vaša iskustva? Stavljate li predmete na aukciju i učestvuju li članice u njima?
2019 10 20
Ja sam do sada uspela 2 puta. :) Jednom prosli mesec a pre toga prosle godine... Jako lose ide prodaja na aukcijama, al nada poslednja umire... :")
2019 10 20
Postavljam, prodala sam dosad tako 5-6 predmeta sigurno.
2019 10 20
Primetila sam da na aukcijama skoro niko ne licitira, ne znam zasto. Mogu da se nadju bas super a povolje stvari
2019 10 20
@Dragana, tako je; ja cesto stavim cenu 40-50% jeftiniju od cene predmeta.
2019 10 20
Ja redovno pratim aukcije, cesto kupujem tu :") Medjutim samo sam jednom prodala...😂 Ne znam zasto ljudi tu ne kupuju, licno ja uvek stavim neku smesnu cenu... Mada sam primetila da dosta clanica stavi slicnu cenu kao sto je vec cena predmeta (npr. Predmet kosta 800, one stave 650 dinara sa bidom od 50, to realno nije neka preterana razlika, ne vidim uopste poentu takve aukcije, valjda je fora da je dosta manje, ali dobro 😁) Tako da je mozda taj podforum malo izgubio smisao pa mozda ljudi ni ne prate cesto 😁
2019 10 20
Ja dosada, skoro svaki put, kada sam bacila pogled na aukcije,cene nisu bile aukcijiske...Nego realne prodajne cene,koliko te krpice i vrede ili malo povoljnije nego na profilu clanice koja je postavila aukciju..Pretpostavka da je cena spustena koliko bi se dao popust i da je neko kupovao bez aukcije...Vise iz tog razloga ni ne ulazim na aukcije. Kada bih npr videla neke dobre cizme koje vrede realno 3000,sa pocetnom cenom od 350 din,e to bi vec bilo nesto...Eto bi se vec zvalo aukcija,pa hajde da licitiramo...
2019 10 20
Nije da nema ni toga, Jelena, slazem se...Mislim da svi ocekujemo jednu aukciju koja ce biti u rangu limundo aukcija, prsti da izgore od kliktanja :)
2019 10 20
Aahahhah to bi bilo lepo za videti...Ne ocekujem da bude bas kao na Limundu,..Ali bilo bi dobro ako je aukcija vec u pitanju da stvarno cene budu niske..Verujem da bi zaiteresovanost za taj pdf bio mnogo veci...Ovako mu dodje skoro isto kao pdf rasprodaje...
2019 10 20
Meni je smešno što sam dosta puta stavljala cene poćetne po 50 din, niko ne licitira, 2 dana kasnije prodam isti predmet za recimo 700, kolika je cena na profilu😂
2019 10 20
Nikad nista nisam uspela da prodam... Vise se ni ne oglasavam na aukcijama... 😕😕😕
2019 10 20
DD, isto kao kad sam stavila ceo profil na -50%, jedan predmet prodala, pre i posle toga mnogo bolje isla prodaja, skoro sam to pominjala :) Jeste smesno, al jbg, ili se ne prati forum ili su neki drugi faktori u pitanju, sta znam.
2019 10 21
Samo jednom za sve ove godine😁
2019 10 22
Mislim da je dobra ideja, sad kad čitam Vaše komentare, ali takođe mi deluje da većini članica nisu najjasnija pravila postavljanja i učestvovanja u aukciji te stoga slabo interesovanje. Ja recimo uopšte nisam sigurna šta su bidovi, mislim mogu da pretpostavim ali ne znam 100%. Pritom mislim da bi bilo korisno da učesnici dobijaju notifikacije kada neko licitira, bilo bi mnogo uzbudljivije i interaktivnije
2019 10 23
@Marina, min bid je minimalni iznos za koji se podize cena predmeta. Npr, ako je pocetna cena 100 din a minimalni bid 10, u komentaru ispod posta napisete 110. Mozete i vecu brojku, ali ispod 110 ne moze. Pocetnu cenu kao i min.bid formirate sami, takodje, i zavrsetak aukcije formirate sami.
2019 10 23